320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    --SUPERBOWL--

    vaatasin et siin pole ühtegi ameerika \"jalgpalli\" teemalist postitust.

    Eile oli Superbowl , kas keegi vaatas ?
    Tampa Bay Buccaneers võitis favoriiti Oakland\'i .
    suht suureskooriliselt m täpselt ei mäleta , sest se lõppes umbes pool 6 hommikul ja olin veits unine lõpus, aga mäng oli enam vähem, kui Oaklandi quarterbackil poleks väga halba päeva sattunud siis oleks väga pingeline mäng tulnud, aga paraku ei olnud oaklandil mingit võimalust mängu võiduks ja nii sai tiitli esmakordselt tampa , kes pidi olema läbi aegada kõige kehvem NFL\'i võstkond .
    aga mis ma siin ikka seletan , mingi 0,1 % on võimalus et keegi siit peale minu seda veel vaatas . aga kui vaatas siis ...

    #2
    Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

    Tampa Bay kaitse tegi mängu ära. Rich Gannon tegi tõesti palju vigu, kuid samas ei suutnud Oaklandi oma mehed teda ka üldse kaitsta ega julgestada. Vähemalt esimesel poolajal nägi mäng välja nii, et kohe kui Oakland lahti mängis olid ka Tampa Bay mehed Gannonil seljas, mingit mänguruumi ei suutnud Oakland oma quarterbackile küll anda.
    Y R A

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

      Kurat, Green Day kodulinn kaotas.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

        Kuna kodus haige, siis vaatasin ka seda \"jalgpalli\". Peaks mainima, et suht jama on vaadata sportmängu, kus iga 10 sekundi actioni järel toimub ca 3-4 minutit tammumist ja teles näidatakse treenereid ning mitte isegi tantsutydrukuid...
        Mäng ise läks huvitavaks alles 3. veerandajal, kui Oakland seisul 3:34 tagaajamist alustas. Imet siiski teha ei suudetud. Aga mis imet seal oodatagi, kui mängus kaotatakse (valesööt) 5-el korral pall ja neist 3 lõpevad vastasmeeskonna touchdowniga. Lõppskoor 48:21 Tampale.
        Jalgpall... I do not think so!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

          Vaatasin ka seda mängu ning kuigi algas jube huvitavalt (3:3), siis pärast Jacksoni kahte vaheltvõtmist läks asi ikka totaalselt käest ära. Polnud seda Raidersi rünnakut enam kuskil või lihtsalt vastab tõele ütlus, et mäng algab ikka kaitsest.

          Isa ma küll eriti Gannonit ei süüdistaks, tal polnud küll eriti midagi teha, sest TB kaitse oli ikka fenomenaalne ning Raidersi omad ei suutnud mitte mingisugust kaitset QB-le pakkuda. Lõpuks ei viitsinud enam Sacke ega pool-sacke, kus Gannon ise liikuma pidi hakkama, lugedagi.

          Lõpuks küll Raiders midagi tegi, kuid siis oli mäng juba ammuilma tehtud.

          Üldiselt eelmise aasta finaal oli ikka mitme pügala võrra huvitavam.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

            Originally posted by iir
            Jalgpall... I do not think so!
            Vot sellega ma nõustun, ma mäletan kui esmakordselt kuulsin, et football ameeriklaste jaoks polegi jalgpall - täitsa lõpp - teevad häbi jalgpallinimele. Miks on nii, et inglise keeles on jalgpall football, ameeriklastele aga soccer - jama, et on olemas kaks jalgpalli, kui tegelt on ainult üks. (ja mingit vingumist selle postituse puhul ei soovi)

            Aga muidu, Superbowl oli täitsa tasemel, nagu ikka!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

              Juba enne oli teada, et tuleb heitlus liiga parima kaitse ja parima rynnaku vahel, aga see selleks.

              Huvitavaid nyansse m2ngu k6rvalt... God Bless America laulis Celine Dion, kes on hoopis kanadalanna. Nii m6nigi ameeriklane sai krambid, arvan ma. Hymn ja Dixie Chicks... Miks on nii, et ainult k6ige koledam neist laulda oskab? Vaheajashow oli jama. Reklaamid - oli p2ris h2id asju, liiga palju aga suvel linastuvate filmide treilereid. Minu lemmik oli igatahes Reeboki \"Office linebacker\", kus suur ja paks neeger vastaseid taklaas ja neid \"motiveeris\". \"Don\'t you ever forget the first page of TBS reports anymore\"... Lahe.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                Originally posted by Magpie


                Originally posted by iir
                Jalgpall... I do not think so!
                Vot sellega ma nõustun, ma mäletan kui esmakordselt kuulsin, et football ameeriklaste jaoks polegi jalgpall - täitsa lõpp - teevad häbi jalgpallinimele. Miks on nii, et inglise keeles on jalgpall football, ameeriklastele aga soccer - jama, et on olemas kaks jalgpalli, kui tegelt on ainult üks. (ja mingit vingumist selle postituse puhul ei soovi)

                Aga muidu, Superbowl oli täitsa tasemel, nagu ikka!
                soccer - ingliskeelne lühend assocation footballist...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                  Kusjuures USAs mõned veel eristavad kahte jalkat nimetades soccerit futbol-iks, nii ladinapäraselt. Muidugi häälduses on raske vahet teha (futbol rõhk lõpus, football rõhk alguses).
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'--SUPE

                    Ja on veel fooseball...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                      Originally posted by greenday


                      Kusjuures USAs mõned veel eristavad kahte jalkat nimetades soccerit futbol-iks, nii ladinapäraselt. Muidugi häälduses on raske vahet teha (futbol rõhk lõpus, football rõhk alguses).
                      Need kes teda futboliks nimetavad on tavaliselt Mehhiko või Ladina-Ameerika päritolu.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                        Mis mõttes see üldse jalgpall on? Minu aust lüüakse seal pall jalaga ainult lahti. Või tuleb nimi sellest, et tuleb elu eest joosta?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                          Sa Marca tutvu jalgpalli ajalooga, siis saad ka vastuse oma kysimusele.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                            Marca : kuidas on seotud elu eest jooksmine footballi nimega ? kand ja varvas ?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'--SUPERBOWL--\'

                              Originally posted by FCB


                              Marca : kuidas on seotud elu eest jooksmine footballi nimega ? kand ja varvas ?
                              Mõtle välja!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X