320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    krt ma läksin magama kui seis oli 31-10 .

    Kommentaar


      Kellele siis Arizona ei meeldiks, eelmisel aastal oli neid ka päris lõbus vaadata.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        See mis need WRid tegid (+ Finley) oli ikka päris valus (eriti niied Jenkinsi kaks asja 1 TD ja teine mingi äärepeal zonglöörimine). Penskar ja favreduubel teadagi, aga ma kujutan et mingi tavapüüdjatega meeskonnade puhul oleks see pull mingi 28-25 lõppenud.

        Ja tore, et see "mis on lubatud Jupiterile, ei ole lubatud härjale"-suhtumine töötab ka nflis. Need mõlemad fitzgeraldi TD-d olid äärmiselt kahtlased, kus ta õnnetu vastase lihtsalt enne pikali jooksis (mu fäntasi tiim muidugi ei nurisenud, aga ikkagi...).
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Ja tore, et see "mis on lubatud Jupiterile, ei ole lubatud härjale"-suhtumine töötab ka nflis. Need mõlemad fitzgeraldi TD-d olid äärmiselt kahtlased, kus ta õnnetu vastase lihtsalt enne pikali jooksis (mu fäntasi tiim muidugi ei nurisenud, aga ikkagi...).
          Pimekanadest kohtunikel jäi viimase draivi ajal märkamata ka helmet to helmet ning Rodgersi fumble'i ajal sikutati teda ka parajalt kiivrivõrest.
          Ühesõnaga sitale see hooaeg
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Igav. Paneme siis mingid mõtted/ennustused kirja:

            NO - Arizona -----> NO

            Pagan ei tea. Tegelt olen Arizona poolt, aga ei usu, et nad on suutelised kaks nädalat järjest sellisel tasemel mängima nagu vaja, et NO üle saada. Eriti arvestades, et Cardinalsi selle aasta rütm on jumalad, pask, jumalad, pask, jumalad - tüüpi. Homme siis pigem pask.

            P.S. Mängu over/under on 56, mis tundub overi poole pealt hirmsalt kutsuv. Mis omakorda lõhnab 13-10 järgi.

            Indianapolis - Baltimore ----------> Indy

            Eks nad edasi saavad kuidagi läbi häda. Mingi suhteliselt mõtetu toksimine tuleb, 17-10 vms.

            Vikings - Dallas -----> Dallas

            Favre'i viimane mäng, loodetavasti Ware ja Spencer ei lõhu vanurit liigselt, see mis Dallase defensive line viimases 3-4 mängus teinud on ei ole naljaasi. Romo ei ole suuteline mängu ära sittuma.

            P.S "When talking about his players taking time off last weekend, Brad Childress was asked if any of them had gone to Mexico with Jessica Simpson during the break.
            "Not to my knowledge," Childress deadpanned, after a beat."

            SD - Jets ----------> SD

            Rivers on munn. See on peamine. Korralik munn. Aga kuna SD võidab see aasta SB, siis tuleb siit ca. 20 punnine loputamine. Jetsi ainuke lootus on, et Revis võtab ainuisikuliselt kinni nii Jacksoni, Gatesi kui Floydi, pm-lt on ta selleks võimeline, kuigi tsipa läheb raskeks.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              oeh, lihtsalt jube.
              kui reed-i int juba fumble-ks pöördub siis on midagi väga mäda.

              Kommentaar


                Pärast seda kui Minneapolise suurt poega Prince'i ennast kehvema rahva pinkidel nägin... Tuleb tunnistada, et olen lillade poiste poolt sel aastal.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  RIP Gaines Adams

                  Chicago Bears defensive end Gaines Adams died Sunday morning in South Carolina after going into cardiac arrest because of an enlarged heart, Greenwood County coroner Jim Coursey said.

                  Coursey told NFL Network that Adams, 26, was experiencing “health issues” Sunday, so his girlfriend called for an ambulance. Adams arrived at Self Regional Hospital in Greenwood just after 8 a.m. ET and was pronounced dead in the emergency room at 8:21 a.m.
                  The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

                  Kommentaar


                    Mehhiko Super Bowlile!!!
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Eeldasin San Diegole kerget ca +14 võitu ega hakanud oma kallist uneaega raiskama. Aga ennäe. Peaegu oleks mõlemas konverentsis #1 ja #2 asetuse finaal ära tulnud. Ei mäletagi, millal see viimati nii lähedal oli.

                      Kommentaar


                        Polnud pahad mängud: Jets tegi rõõmu, LT on saast, Baltimore ja Dallas üllatasid sittusega ning Farve'i kolmas TD oli mõnus jalaga makku käik. Indy oli lihtsalt Indy.

                        Ahjaa, Kurt Warner on ikka äss, kui ma oleks sellise paugu saanud, siis kolm kuud vist ei kõnniks sirgelt.

                        NO on nüüd vist koos Jetsiga kõige sümpaatsemad satsid, kuigi teiste vastu pole ka väga midagi. Finaaliks peab kellegi ikkagi valima.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Polnud pahad mängud: Jets tegi rõõmu, LT on saast, Baltimore ja Dallas üllatasid sittusega ning Farve'i kolmas TD oli mõnus jalaga makku käik. Indy oli lihtsalt Indy.
                          Igas teises mängus oleks see tõesti mõttetu ülbitsemine olnud, aga Dallase vastu on selline asi alati lubatud. Brooking peaks paremini teadma ning vait olema.

                          Ahjaa, Kurt Warner on ikka äss, kui ma oleks sellise paugu saanud, siis kolm kuud vist ei kõnniks sirgelt.
                          Jep, old man got blindsided. Klippi ka: http://www.youtube.com/watch?v=a-TjZ...layer_embedded

                          NO on nüüd vist koos Jetsiga kõige sümpaatsemad satsid, kuigi teiste vastu pole ka väga midagi. Finaaliks peab kellegi ikkagi valima.
                          Jets saab kolaka. Favre vs Manning Super Bowl oleks päris lahe.

                          Kommentaar


                            Ma isegi julgeks Jetsi peale panustada!
                            Blitzida, blitzida ning veelkord blitzida...see lööb Manningu rütmi korralikult sassi.
                            Kui ma ei eksi, siis mängib Jets 3-4 kaitset ning läbi aegade on just see Manningule korralikku peavalu valmistanud.
                            Kui jooksumäng töötab ning seis tasavägine püsib, siis tuleb sellest korralik andmine!
                            Favre - Manning Super Bowl oleks õudne...kõik meediaahvid läheksid märjaks ning seda lõpmatut ülistamist lihtsalt ei jõuaks kuulata
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Kerge on öelda, et tuleb blitzida. Kui see nii lihtne oleks, prooviks kõik vastased Manningut blitzida. Tegelikkuses on seda üsna raske edukalt teha. Pärast Marinot ei ole keegi nii kiiresti pallist lahti saanud, visates selle ka omale mängijale.

                              Määravaks saavad ilmselt järgmised tegurid.

                              Revis võtab Wayne'i kinni, mis tähendab, et Clark ja kaks tundmatut WR'd võtavad vastutuse. Manninguga on see hea asi, et ta suudab ka mingeid tavalisi kutte heade püüdjatena näidata.

                              Kui Jetsi jooksumäng ei toimi ning nad peaks 10 või rohkema punktiga taha jääma, on mäng läbi. Sanchez on täielik liability.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                                Kerge on öelda, et tuleb blitzida. Kui see nii lihtne oleks, prooviks kõik vastased Manningut blitzida. Tegelikkuses on seda üsna raske edukalt teha. Pärast Marinot ei ole keegi nii kiiresti pallist lahti saanud, visates selle ka omale mängijale.

                                Määravaks saavad ilmselt järgmised tegurid.

                                Revis võtab Wayne'i kinni, mis tähendab, et Clark ja kaks tundmatut WR'd võtavad vastutuse. Manninguga on see hea asi, et ta suudab ka mingeid tavalisi kutte heade püüdjatena näidata.

                                Kui Jetsi jooksumäng ei toimi ning nad peaks 10 või rohkema punktiga taha jääma, on mäng läbi. Sanchez on täielik liability.
                                Loomulikult on see äärmiselt raske, kuid Jetsi D on selleks võimeline.
                                Nagu ma ütlesin on 3-4 kaitse Manningu vastu mängimiseks kõige sobivam! Kohe tuleb meelde 2005. aasta divisioni mäng, kus Joey Porter ning co. lõhkusid Peytoni õlitatud masinavärgi.
                                Ma tean, et olen võib-olla liialt entusiastlik, kuid mulle väga meeldib, et konkurentsis on kaitsele orienteeritud meeskond...ning nende poolt ma lihtsalt pean olema
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X