320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Supermees Vicki Kotkad mängisid end siis ikkagi play-offi. Aga küllap karikavõitjaks tuleb Seattle oma 7-9 põhihooajaga.
    Sel nädalavahetusel mul mänguga ei vedanud. Green Bay vs Chicago tundus nagu vaataks Iirimaad ja Rumeeniat ühel ammusel MM-il.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Tundub jah päris open race olevat. Praktiliselt kõik POsse saanud satsid võivad võita.

      Kommentaar


        Nädalavahetusel haigena reaalelust eemal olles sai NFLi vaadatud. Noh, pleiohvid algasid või nii.

        Saints vs Seahawks pidi olema kõige ühepoolsem mäng neljast. 11-5 vs 7-9. Ja kui skoor oli peale kahtkümmet minutit 17-7 esimese kasuks, siis tundus, et ehk tasuks magama parem minna. Aga reaalsuses tuli Seahawks järgi ja Brees ning co ei suutnudki end koguda. Hassleback pani supermängu ja Carlsoni "viskan pikali, mängin surnut, kõik lähevad mu juurest ära, tõusen püsti, jooksen paar meetrit, saan söödu, touchdown" tehnika oli äge.

        Jets vs Colts. Haigus võttis võimust ja peale esimese veerandaja null-nulli lendas arvuti kinni. Mingi eelaimduse (või palaviku tõttu) ärkasin viiv peale viit üles ja mul oli reaalne dilemma, kas panen kompjuutri uuesti tööle. Aga mõtlesin pohh, nagunii on mäng ühele või teisele poolele tehtud. Hommikul oli muidugi hea teada saada, et viimase minuti jooksul said mõlemad meeskonnad end võitjana tunda ja oleks pikalt näinud kurba Manningut. Tra.

        Ravens vs Chiefs. Ühe silmaga vaatasin. Cassell ja tema ründeõukond põles heleda leegiga läbi.

        Giants vs Eagles. Kahe põneva QB lahing. Vick on ülivõimsalt ägedaim QB. Sitsib ringi, lükkab endast kaks korda suuremad mehed pikali, vaatab 10 sekundi jooksul, kas on kellelgi sööta ja siis jookseb ise need 10 jardi ära või paneb täpse söödu. Fakk yeah! Aga täna oli mehe ümber kogu muu kaader ikka väga sitt. Lihtsad söödud puterdati maha, rushingu (kuidasiganes see eesti keeles on) pealt ei tulnud mitte mnnigi, "kindlad 3 punkti" fieldgoalid (jah, mitmuses) äsati mööda jne. Lõpuks oli meeskonnal ikkagi võimalus mäng endale pöörata, aga ajanappuses tehtud riskantne sööt võeti vahelt. Rodgers ), kes nii põnev ei ole, aga tegi väga ilusa ja kindla mängu. Ei midagi ekstraordinaaset, aga paganama tõhus.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Giants vs Eagles.
          Päris kõva haigus oli sul ikka?

          Kommentaar


            Vaatasin Siantsi kurbmängu teise poole ja Jetsi esimese poole. Kahju Saintsist ja super, et Jets edasi sai. Las Peyton saab pikema puhkuse.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Rodgers (miks ma koguaeg Sanchez kirjutada tahan), kes nii põnev ei ole, aga tegi väga ilusa ja kindla mängu. Ei midagi ekstraordinaaset, aga paganama tõhus.
              Isiklikult ei nõustu, et A-Rodi mänustiil väga igav oleks... Vahel tuletab õkva Big Beni või todasamust Vicki meelde
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                Lets go ravens !

                Kommentaar


                  Tore näha, et oled playoffi habeme kasvatanud, Ben!
                  Let the show begin!
                  Steelers!!!
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    What can Brown do for you?!



                    Võimas!
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Helmet catche tehakse ikka finaalis. Raiskasite ära.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        No sel juhul tuleb siis taas 'köhh-köhh' kohtunike abi kasutada
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          ausalt, ei ole üldse üllatunud ega ka väga pettunud.

                          ses suhtes et kui esimene poolaeg lõppes 21-7, sis ma suht kartsingi et midagi sellist juhtuda võib. see on täpselt nagu iga kaotus see hooaeg ravensil. täiesti lõpp. mitte midagi ei muutunud terve hooaeg. teine poolaeg, igas kaotuses, rünnet polnud lihtsalt olemas.

                          ja nüüd sis selline tore 3s veerand et ise ka ei usu. ma vaatasin seda nalja suht tuima näoga, sest see lihtsalt ei üllatanud.

                          ravens polnud juba väga pikka aega 3-l veerandil TD lubanud, nüüd tehti selline säru just 3ndal. täitsa lõpp, no pole sõnu ja pole vast vaja ka.

                          Kommentaar


                            Ma ei viitsinud öösel vaadata, aga praegu tunnistan rõõmuga, et B.J. Raji on minu spordi-iidol. Vapustav sooritus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ma ei viitsinud öösel vaadata, aga praegu tunnistan rõõmuga, et B.J. Raji on minu spordi-iidol. Vapustav sooritus.
                              Big guy with football! Kõik tugitoolisportlased üle maailma rõõmustasid.

                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Packersi mängu oli lust vaadata- rushimine oli tagaplaanis ja panustati põhimõtteliselt ainult Rodgersi söötudele. Ja poleks Packersis nii palju nisanäppe, siis oleks pidanud võit märksa kindlamalt tulema. Vahepeal sai ise ka peast kinni haaratud, et palju saab neid magusasti kätte kukkuvaid palle maha kukutada. Praegusel juhul sai terve mängu kaotusseisus olnud Steelers veel viimastel minutitel reaalse võimalus (2 minutit ja enda väljakupoole 10 jardi pealt tulemine) ning oli reaalne kartus, et Zach Galifianakis teeb jälle mängu ära. Õnneks nii ei läinud, sest Packers oli terve play-offi väga kõva ja vääris kindlasti võitu. Igatahes sümpaatne mäng ja sümpaatne tulemus. Favre kes?

                                Ja pagan, 2 tundi maganuna pole kohe üldse tore tööl olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X