320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink debüteeris Spartakis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

    Tegelt õiget juttu rääkis Kink seal spordilehes. Kui ütled Pohlakule EI, siis koondisse ei saa. Selles eesti poolkaitse nõrkuses olen ka täiesti samal arvamusel.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

      Originally posted by doggi20
      äkki viitsib mõni selle siia üles panna?intervjuu ma mõtlen.
      Agapalun! Tarmo Kink ootab Moskva rongi

      ...ülisuur pilt on. Ega Te ei tahtnud ju ometi tekstifaili?

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

        on vend...

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

          Tüüp on jah natukene ülbeks ära läinud, pruugib liiga palju suud. Näiteks, kui ütleb, et umbes kui ma viitsiks siis võiksin ka 20 värvat lüüa jne. Kuid eks näeb, kas see et ta andekas noormees on teeb temast veel mängumeest ja kas ta ikka saab Spartakisse. Ta seal kangesti kiitis Romantsevit, kuid nüüd peab ennast uuele peatreenerile näitama hakkama, sest Romantsev ju vallandati halva tulemuse eest meistrisarjas.
          Samas kivi kotti sellele Kinki-poisile, et tal ikka tulevikku oleks...

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

            Kui jutt käis keskväljast, siis minugipoolest võiks proovida Nahki ja Smirnovi. Saaks teada ka nende taseme. Usun, et mehed on väärilised kandmaks kohta Eesti Koondises. Seega väike vaheldus ei teeks paha. Loodame, et seda näeme Balti turniiril.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

              Minu arust 6ige suhtumine poisil. Kui ise ennast ei kiida, kes teine sind ikka kiitma hakkab Kui poiss areneks samas vaimus edasi ja saaks 10 sarnast meest veel tema k6rvale v6iks tulemus olla p2ris ilus

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                Originally posted by Marduk


                Kui poiss areneks samas vaimus edasi ja saaks 10 sarnast meest veel tema k6rvale v6iks tulemus olla p2ris ilus
                Minu arust on ta areng ammu juba pidama jäänud(see ei tähenda, et ta halb mängumees oleks).
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                  Kink:Zelinski ei tee üxi ees midagi ära,see on ammu teada.Ehtne tropp on see Kink,kes kurat on tema et tuleb ütlema Zelinski kohta sitasti???Mingu ise ja löögu koondise eest 25 kolli,siis võiks oma pudrumulku natuke paotada.Seni aga,kuni ta koondisesse pole saanud ärgu oksendagu nii palju.
                  Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                    Tegelikult oli selles jutus iva ikkagi sees.Ega Zelinski ei suuda enamikes mängudes üksi ees midagi ära teha.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                      Originally posted by suskar


                      Tegelikult oli selles jutus iva ikkagi sees.Ega Zelinski ei suuda enamikes mängudes üksi ees midagi ära teha.
                      OK,pole ta nii tehniline kui zidane ega nii kiire kui giggs,kuid vaevalt Kink ise seal ees üxi midagi ära teeks kui keskelt tõhusat tuge ei saa.Ei taha väita sellega,et keskväli eestil nõrk on,vaid seda et tugevate mansade vastu meie mehed palli ründajale toimetada eriti tihti ei saa.Natuke nõrgemate meeskondade vastu aga saab ints ees kenasti vastu.(lihtsalt minu nägemus asjast)
                      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                        Tuleb siiski tunnistada et meie keskväli on vilets - me võiks sinna ette kasvõi mõne tippründaja hankida - vaevalt neid väravaid rohkem tuleks . Meie poolkaitse saab kaitsvate ülesannetega ilusti hakkama aga rünnaku algatamisel on nad nagu sitt pilpal ausalt öelda . Samas on noori tulemas ja lootust on et ka poolkaitse ründama asub . Meie ääred teevad juba praegu küllaltki tublit tööd . Samas need kaks figuuri seal päris keskel - kristal , reim ja vahel leetma võiks pisut rünnakule kaasa aidata , mitte kogu aeg palli tagasi sööta - vahel on see jah taktikaliselt õige , kuid vahel täiesti mõttetu . Samuti on söödutäpsus kohati väga nigel .
                        Zelinski on Eesti kohta väga hea ründaja - tõsi pole kõige kiirem , kuid see- eest positsioonivalik ja lõpetamisoskus on head . Kuid kui ta õigesse kohta palli ei saa , siis ei saa ta ka midagi ära teha .
                        Mis Kinki puutub , siis las see pätakas kasvab ja hakkab kasvõi eesti meistriliigas tegusid tegema , enne kui selliste avaldustega välja tuleb.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                          Originally posted by malagar


                          Tuleb siiski tunnistada et meie keskväli on vilets - me võiks sinna ette kasvõi mõne tippründaja hankida - vaevlt neid väravaid rohkem tuleks . Meie poolkaitse saab kaitsvate ülesannetega ilusti hakkama aga rünnaku algatamisel on nad nagu sitt pilpal ausalt öelda . Samas on noori tulemas ja lootust on et ka poolkaitse ründama asub . Meie ääred teevad juba praegu küllaltki tublit tööd . Samas need kaks figuuri seal päris keskel - kristal , reim ja vahel leetma viks pisut rünnakule kaasa aidata , mitte kogu aeg palli tagasi sööta - vahel on se jah taktikaliselt õige , kuid vahel täiesti mõttetu . Samuti on söödutäpsus kohati väga nigel .
                          Zelinski on Eesti kohta väga hea ründaja - tõsi pole kõige kiirem , kuid see- eest positsioonivalik ja lõpetamisoskus on head . Kuid kui ta õigesse kohta palli ei saa , siis ei saa ta ka midagi ära teha .
                          Mis Kinki puutub , siis las see pätakas kasvab ja hakkab kasvõi eesti meistriliigas tegusid tegema , enne kui selliste avaldustega välja tuleb.
                          Nõus sinuga 101% vähemalt selles mis puudutab Kinki.Minu arvamust mööda pole vähe ründav keskvälja mehed veel sitad mehed.
                          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                            Ma ei öelnudki et nad on sitad mehed , vaid et nad on kehvad rünnakul . Üldises plaanis saavad hakkama , aga rünnakut ei suuda algatada kahjuks

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                              Originally posted by malagar


                              Ma ei öelnudki et nad on sitad mehed , vaid et nad on kehvad rünnakul . Üldises plaanis saavad hakkama , aga rünnakut ei suuda algatada kahjuks
                              No aga kui Nahk talle(arno pijpersile)suudab muljet avaldada,võib ju Nahka varsti ehk Kristali asemel Eesti koondist esindamas näha.Ta on ju aktiivsem rünnakul kui Kristal.
                              Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                                mis te sogate, Nahk on kaitsva orientatsiooniga poolkaitsja, v2ravad soome liigas on tulnud standardoluk-dest &kaugl88kidest, Jokerit muide hakkavad vaikselt 2ra vajuma, 2sja kaotati kodus KuPSile
                                kelle s88dust Oper teie arvates hollandlastele imev2rava l6i, kas see rynnakualgataja mitte Kristal polnud..
                                niipalju T.Kingist siis
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X