320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis ma oskan öelda, Hala Madriiiiiid! Tasa ja targu! Meenutan jätkuvalt seda kõike soppa mida hooaja algusest alates siin räägiti, ikka võitsime UCL-i ja seda mitte esimest korda vaid lausa 3 korda järjest mida on peaaegu samapalju kui mõnel korralikul klubil üldse.

    Bale ja Benz teenisid ennast viimaste mängude näol niivõrd välja, et ei teagi kas ja kes lahkub ja kas peaks. Ronaldo teemal usun, et jääb aga Bale sõnumid ja ilme vihjab küll miskit muud. Samas... kes teab, tavaline suvi, mingid odavad transferid ja minnakse sama koosseisuga ka edasi.

    Asjal on ka huvitavad asjaolud, nimelt Real mängis kaks finaali järjest sama algkoosseisuga ning mõlemad võitis. Bale käärlöök oli 63 minutil olles teine Realil löödud värav aga ka Ronaldo käärlöök Juventuse vastu oli samuti 63. minutil ning teine värav.. ja veel väravavahi puterdamine Bayerni näol kordus kahekordselt finaalis Liverpooli näol. Meistriteliigas näha siuke asja
    Papa Perez on mängijate asemel hakkanud kokkuostma musta maagiat!



    Navase ja Kiko üle tasub õnnelik olla!

    HALA MADRID !
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Pole siia ammu kirjutanud, aga see Ramose teema ajas näpud sügelema.

      Tegelikult tekitab see asi siiamaani kõneainet, sest tegu oli CL finaalis ja vigastada sai vastaste parim mees, mille järgselt Liverpool (va Mane) end täielikult täis lasi, selle asemel, et sealt viha ammutada ja jõhkramalt edasi panna.
      Oleks see juhtunud Laligas Getafe vastu oleks tavaline teisipäev ja keegi sellest ei jahuks, sest tegelikult sealt midagi otsida on ikka täielik lollus. Peab muidugi aru saama ka Pooli fännidest, pettumus kindlasti kõva.

      Ja Ramos on täpselt nagu keskkaitsja olema peab, jõhker ja kui palli kätte ei saa siis võtab mängija koos jäsemetega. Tihtilugu muidugi lõppeb see punasega. Kui on keegi, kelle vastu hetkel maailmas mängida ei tahaks on Ramos. Kui minema pääsed siis suure tõenäosusega saad täiega kossi ja hiljem veel nurgalöögi ajal molli. Ainuke asi, mis võiks ära jääda on see maas lamamine ja teater.
      Minu jaoks parim Kapten maailmas hetkel.

      Kommentaar


        Esimese poole tunni jooksul, kui Salah oli mängus olid Liverpooli kontrad kiiremad ja tehti agresiivsemalt pressingut, mis ka Reali mängu halvas. Kõik see kulmineerus ühe Pooli mängija ohtliku löögiga, mis ka Navaseni jõudis ja too selle kindlalt kätte sai. Seda nüüd eriliseks mängu domineerimiseks nimetada ei saa. Jalgpall juba on selline, et meeskond peab olema valmis mängima ka siis kui parim mängija on puudu, see on meeskonnaala ja selle taha pugeda, et "Ramos lülitas Salah mängust välja" on natuke hale. Igal juhul vääris Real võitu, keegi ei põlenud läbi nagu Karius Liverpooli poolel ja tehti jälle täpselt nii palju, et võita.
        Mind häiris mis Bale mängujärgsel pressikal ütles, et ta peaks iga nädalavahetus mängima. Vaadaku ikka oma vigastuste ajalugu ja seda millesed mehed veel tema positsioonile võtta on (Asensio, Isco, Vazquez, Benzema) siis on selline jonnimine veits põhjendamatu. Selge see, kui ta on terve ja heas vormis on ta kindel põhimees, kas Ronaldo kõrval ründes või Isco asemel äärel. Aga selleks peab ta esmalt terve ja vormis püsima.

        Kommentaar


          Ma ei tea. Ma Bale'i kuidagi ei kritiseeriks. Veidi nõme tundus Ronaldo tegutsemine, et su meeskonnakaaslane on just teinud midagi imelist, aga selle asemel, et teda kiita või midagi, hakkad jaurama, et ma lähen klubist ära. Nagu et miks? Jäid tähelepanuta?

          Kommentaar


            Sellele eelnes ajakirjaniku küsimus mis tulevik toob? Või hakkas lampi järsku jaurama?

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Sellele eelnes ajakirjaniku küsimus mis tulevik toob? Või hakkas lampi järsku jaurama?
              Sellisel tasemel ei ole miskit "lampi".

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sest asi ongi selles ühes liigutuses, mis toimub viiendal sekundil.
                Lisaks sellele olukorrale meenub ka Ramose küünarnukk Kariuse näos teise poolaja alguses. Pallivälises olukorras.
                Aga noh sama oli ka Mane käsi Ramose näos, mis vaevalt liiga juhuslik oli. Muidugi teater sinna otsa oli priceless.
                Eks Ramos on vaieldamatult väga hea jalgpallur ja selle juures paras m*nn aga sellega ka tiimile kuradi kasulik.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ei tea. Ma Bale'i kuidagi ei kritiseeriks. Veidi nõme tundus Ronaldo tegutsemine, et su meeskonnakaaslane on just teinud midagi imelist, aga selle asemel, et teda kiita või midagi, hakkad jaurama, et ma lähen klubist ära. Nagu et miks? Jäid tähelepanuta?
                  Nii oligi ju, kui poleks paukuma hakanud olekski tähelepanuta jäänud. Selline mees seda ei talu, et pärast finaali tema esikaanel pole, sellega peaks iga Reali tegemisi jälgiv inimene harjunud olema. Bale jutt üllatas mind, Ronaldo oma mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas American Vaata postitust
                    Nii oligi ju, kui poleks paukuma hakanud olekski tähelepanuta jäänud. Selline mees seda ei talu, et pärast finaali tema esikaanel pole, sellega peaks iga Reali tegemisi jälgiv inimene harjunud olema. Bale jutt üllatas mind, Ronaldo oma mitte.
                    Aasta 2068. Real Al-Fariq Madrid võidab finaalis Dubai Finance 頁 - 設 - 是 United FC 24:1. 23 väravat lööb Ibn-Henry 計 - 簡- Saar - Eesti läbi ajaloo parim jalgpallur. Ja siis tuleb välja hall ja ratastoolis C. Ronaldo ja teatab, et ta sõi terve mängijakarjääri väikseid lapsi ja kaasmängijate lepingus oli kohustus enda naisi talle anda.
                    Ja show läheb edasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Lisaks sellele olukorrale meenub ka Ramose küünarnukk Kariuse näos teise poolaja alguses. Pallivälises olukorras.
                      Aga noh sama oli ka Mane käsi Ramose näos, mis vaevalt liiga juhuslik oli. Muidugi teater sinna otsa oli priceless.
                      Eks Ramos on vaieldamatult väga hea jalgpallur ja selle juures paras m*nn aga sellega ka tiimile kuradi kasulik.
                      Kui ta kohati poleks nagu mingi radikaalne feminist, siis olekski kõik tiptop.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Keegi ei otsi selles olukorras Reali poolehoidu.
                        Benzema oli sulus enne kui Karius palli sai.
                        Oli passiivses sulus mida ei pidanudki vilistama. Edasine oli Kariuse ajupeer ja kogu lugu.
                        Seda Mõnu ka öelda tahtis.
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Aasta 2068. Real Al-Fariq Madrid võidab finaalis Dubai Finance 頁 - 設 - 是 United FC 24:1. 23 väravat lööb Ibn-Henry 計 - 簡- Saar - Eesti läbi ajaloo parim jalgpallur. Ja siis tuleb välja hall ja ratastoolis C. Ronaldo ja teatab, et ta sõi terve mängijakarjääri väikseid lapsi ja kaasmängijate lepingus oli kohustus enda naisi talle anda.
                        Ja show läheb edasi.
                        Sul see Kiievi piip ikka laksab vist😈

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Nagu et miks?
                          leping?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kui ta kohati poleks nagu mingi radikaalne feminist, siis olekski kõik tiptop.
                            Radikaalne feminist ei näitleks meeletuid traumasid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Radikaalne feminist ei näitleks meeletuid traumasid.
                              Ta tekitab need ise?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ta tekitab need ise?
                                Just, iseendale (feminist siis).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X