320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Bayerni värav täna oli just tema (ja Navase) praak.
    Marcelo praak, et talle on ründavam ülesanne antud? Lamp, Marcelo minu jaoks hetkel kohe kindlasti maailma parim lb.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      No krt vaatasin seda videot ei saa küll Marcelot süüdistada, jalkat ikka tajute? Arvestades, et Realil koguaeg Carvajal, Marcelo ründavamad siis on ka teised kes peaksid koha ära täitma, ilmselgelt Marcelo ju võinuks spurtida aga vaevalt see oleks midagi päästnud. Selgus, et ka Isco võeti vigastuse tõttu ära ehk täna oli 4 sunnitud vahetust.

      Zidane: "We've had to suffer a lot, both at the start of the match and at the end, but we've got an important result, really good."

      "You can't play in the Champions League without suffering. It's a shame that we lost Isco and Carvajal, but Asensio came on and made the difference."

      "Isco had problems with his shoulder from the start. He wasn't comfortable and I had to take him off. I hope it's minor. Carvajal also hurt himself, but he told me it's not too bad."

      "Impressive performance by Asensio but that's nothing new. He made the difference out there. He brings real speed and cutting edge, and had an excellent impact on the game when he came on. I'm very happy with him, as are his team-mates."

      "Lucas put in a terrific display - he put a real shift in. He ended up at right-back, and between them, he and Modric kept control of Ribéry, who had a great game."

      "Navas gives everything. The error belongs to everyone. At the beginning of the play we are out of position, then the goal is a consequence of errors."

      "Navas has made two or three saves and has been very good. We suffered a lot without the ball, but that is normal. He had a great game against Ribery. In the second half, with Lucas defending that wing, they did well, it isn't easy."

      "Bale? I don't know what will happen. My substitutions, today it was Karim and Marco. It will be a factor for us all season and I have to choose, we have very good players."

      "There are still matches left and I can count on Gareth. Those who say that I don't count on him don't tell the truth."
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Kui Marcelo oli selles olukorras rünnakul, siis vastavalt ka sellele, oleks pidanud ka keegi teda asendama ju järelikult tolles olukorras. Eriti veel just Real Madridis, kus Marcelo ja Carvajal nii ründavad on. Super partii Realilt, aga 90. pikka minutit on veel ees!

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Kui Marcelo oli selles olukorras rünnakul, siis vastavalt ka sellele, oleks pidanud ka keegi teda asendama ju järelikult tolles olukorras. Eriti veel just Real Madridis, kus Marcelo ja Carvajal nii ründavad on. Super partii Realilt, aga 90. pikka minutit on veel ees!
          Casemiro oleks pidanud paremini kontrollima seda olukorda tõesti. Kuid ma ei usu, et üleüldiselt midagi halvasti oli. Mängisime just nii nagu peab võõrsil mängima, ootad ja kannatad, ootad ja kannatad ja siis teed maksiumi oma võimalustest. Me oleme trennidest aastaid harjutanud kaugelööke, et kui võimalus tuleb lüüa. Ja Marcello näitaski seda, et töö viib sihile.

          Kommentaar


            Eile kannatati korralikult, aga see on jalgpalli osa ja seda tehti hästi.
            Lootsin eelkõige pingelist mängu kvaliteetsete satside vahel, seda pakuti, peab rahul olema..



            Same result, same crew, same hotel, same color of shirt...

            Fábio Coentrão
            Hay método en su locura

            Kommentaar


              Oot, sepad arvavad, et ongi normaalne kui Marcelo kehastub keset mängu Bayerni pallipoisiks ja selle tulemusel jääb tema põhitöö tegemata.

              Üldises plaanis tuletaksin siiski meelde Marcelo rolli väljakul, tegu on vasakkaitsjaga. Tagasi loivamist olukorras, kus tema äärel on värava ja tema enda vahel vastaseid, ei tohiks pidada normaalsuseks - selliseid olukordi oli eilses mängus ohtralt, üldjuhul Marcelo nii hoolimatult siiski ei käitu. Mis puutub antud väravasse, siis Ramos läks Marcelo haltuurat katma. Kroos ja Casemiro ei suutnud omavahel kahte meest ära jagada ja Navas lasi muidugi selle palli sisse.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Oot, sepad arvavad, et ongi normaalne kui Marcelo kehastub keset mängu Bayerni pallipoisiks ja selle tulemusel jääb tema põhitöö tegemata.
                Normaalne on suhteline mõiste. Kas tegu oli seda väärt? Sellel momendil kindlasti mitte.

                Samas ei olnud see olukord mitte midagi uut, ülimalt tõenäoliselt mängujoonisesse kirjutatud.
                Julgen eeldada et neid olukordi on korduvalt lahatud ning meestel töö teada.
                Terve ääre ulatuses pidevalt üles-alla lasta ei ole lihtne, eriti kui eelduseks on tugev panus ründetöösse.
                Teised inimesed eeldavad jälle tugevat panust kaitsetöösse, vaatavad formatsiooni ja ootavad seda Marcelolt.
                Siit edasi saame kõik ühtmoodi vaid oletada, kes peab mida tegelikult tegema ning kui hästi keegi oma ülesannet tegelikult täitis OLENEMATA sellest mis mulje see kõrvalt vaadates jätab.

                Minu silmis seisneb Marcelo väärtus tema tugevas panuses RM rünnakule. Arvestades asjaolu, palju RM ründab ja väravaid taob ja tiitleid võidab, on viisakas murdosa sellest tunnustusest Marcelo ära teeninud. Eeldada nüüd, et ta on iga kontra ajal õige mees õiges kohas, läheb paljuks.
                Fábio Coentrão
                Hay método en su locura

                Kommentaar


                  Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                  Normaalne on suhteline mõiste. Kas tegu oli seda väärt? Sellel momendil kindlasti mitte.

                  Samas ei olnud see olukord mitte midagi uut, ülimalt tõenäoliselt mängujoonisesse kirjutatud.
                  Julgen eeldada et neid olukordi on korduvalt lahatud ning meestel töö teada.
                  Terve ääre ulatuses pidevalt üles-alla lasta ei ole lihtne, eriti kui eelduseks on tugev panus ründetöösse.
                  Teised inimesed eeldavad jälle tugevat panust kaitsetöösse, vaatavad formatsiooni ja ootavad seda Marcelolt.
                  Siit edasi saame kõik ühtmoodi vaid oletada, kes peab mida tegelikult tegema ning kui hästi keegi oma ülesannet tegelikult täitis OLENEMATA sellest mis mulje see kõrvalt vaadates jätab.

                  Minu silmis seisneb Marcelo väärtus tema tugevas panuses RM rünnakule. Arvestades asjaolu, palju RM ründab ja väravaid taob ja tiitleid võidab, on viisakas murdosa sellest tunnustusest Marcelo ära teeninud. Eeldada nüüd, et ta on iga kontra ajal õige mees õiges kohas, läheb paljuks.
                  Ma ei eelda, et ta peab igas olukorras olema omal kohal aga sellised naljad võiks jätta muudeks puhkudeks. Probleem ei ole tema asukohas, vaid selles, kui palju vaeva ta näeb oma kohale jõudmiseks (näiteks Kroosil on samasugune "kiiks", aga see ei avaldu nii tihti). Lisaks, vähemalt mängu sellises staadiumis peaks isegi tema olema võimeline jalad kõhu alt välja võtma ja natuke kiiremini liigutama - väike peapesu on antud juhul minu arvates teenitud. Mul pole probleemi Marcelo tunnustamisega, eks see ole ilmselge, et tema koostöö Ronaldoga ja muud elemendid annavad tähtsa panuse meie väravasaldosse. Ma siiski kahtlen, et sellise tähtsusega mängus oli Marcelole antud korraldus kaitsesse tagasi liikuda nii aeglaselt kui võimalik. Aga kui kiidame löödud väravate eest, siis ehk oleks aus ka laita puuduliku suhtumise eest kaitsetöösse (mis minu hinnangul ei väljendu väga tihti). Ka olukorras, kus kaitseformatsioon oli sisse võetud, seikles ta tihti eespool Müllerist, mille tulemusel pidi Ramos liikuma positsioonist välja.

                  Eks sellega ole harjutud, nagu omal ajal Ramose impulsiivsusega. Aga ma ei arva, et nii ongi normaalne.

                  Kommentaar


                    Veel üks Marcelo stiilinäide eilsest:

                    Kommentaar


                      Algus näitas justkui vanahea Reali. Bale yleväljaku mees. Siis aga Zizou vahetused nullisid ära. Benz samuti Realile vajalik. Aga no öelge mulle yks jobu kes veel arvab et Hakimi on hea
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        Aga no öelge mulle yks jobu kes veel arvab et Hakimi on hea
                        Bayerni vastu saab siis lõbus olema, kuna peale tema pole sinna (paremkaitsesse) kedagi panna ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NEY Vaata postitust
                          Bayerni vastu saab siis lõbus olema, kuna peale tema pole sinna (paremkaitsesse) kedagi panna ju.
                          Ole nüüd, Lucas on väga soliidne paremakaitses olnud ennistki ja usun, et saab ka Riberyga hakkama.

                          Mis puudutab eilset mängu siis, paras proovikivi oli varumeestele. Millega muidugi saadi hakkama teatud perioodil ja siis mingil perioodil tekkis ära vajumine 15-20 minutiks. Ma ei rõhuks nii väga Hakimi puudujääkidele, sest tõele au andes on tegemist siiski väga noore mängijaga, kellel lihtsalt puuduvad vastavad kogemused üleüldiselt plaanis. Eilne see puhas passimine, kui meile ära löödi, oli muidu koolilapse viga ja keskendumine täiesti puudus. 2-3 aastat ja usun täiesti et Hakimi on võimeline olema tipptasemel tegija, peab natukene kannatlik olema ja eelkõige aega andma, küllap Zidane ta mentaalse olukorraga tegeleb.

                          Kommentaar


                            Selle varasema Barca fännide butthurtimise ja kremplemise võtab kokku väga ilusti üks vaieldamatult tõene karikatuur mu lemmikust lapsepõlvemultikast

                            barca.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Selle varasema Barca fännide butthurtimise ja kremplemise võtab kokku väga ilusti üks vaieldamatu karikatuur mu lemmikust lapsepõlvemultikast

                              [ATTACH=CONFIG]5836[/ATTACH]
                              Vaata, et sa ometi kedagigi ei solvanud nüüd..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Vaata, et sa ometi kedagigi ei solvanud nüüd..
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X