320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Need jutud kas Raku saab väljakule or not ja peaks nüüd mega uhke eestlane olema on mul nii pohhui, kui üldse olla saab.
    Tibladel peabki pohhui olema! Tegelt juba vaid sellepärast peaksid Fekaali poolt olema, et mingi eestlane finaali sai
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Tibladel peabki pohhui olema! Tegelt juba vaid sellepärast peaksid Fekaali poolt olema, et mingi eestlane finaali sai
      Kallis, puhka nüüd natukene jalga ja ära tooda nüüd emotsiooni fekaali.

      Kommentaar


        Ainuke Eestlane kellel lootus meistrite liiga kuld saada ja sul on pohhui?
        Peale Klavani pole Eestlastel sellist võimalust lähiaastatel kohe kindlasti kogeda?
        Im going with staadium. Tibla oled.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
          Im going with staadium. Tibla oled.
          Saa aru , Staadium toetab Liverpooli mitte Klavani pärast vaid seepärast et ta Reali südamepõhjani vihkab

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
            Ainuke Eestlane kellel lootus meistrite liiga kuld saada ja sul on pohhui?
            Peale Klavani pole Eestlastel sellist võimalust lähiaastatel kohe kindlasti kogeda?
            Im going with staadium. Tibla oled.
            Tule ütle mulle seda näkku, et ma olen tibla, tule

            Kommentaar


              Algselt postitas sambaz Vaata postitust
              tule ütle mulle seda näkku, et ma olen tibla, tule
              :d :d :d :d

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Tule ütle mulle seda näkku, et ma olen tibla, tule
                Netihiirod aastal 2018.. Dude sa oled kümnendi hiljaks jäänud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Netihiirod aastal 2018.. Dude sa oled kümnendi hiljaks jäänud.
                  Täiesti võimalik sõbrake. Ma lihtsalt natukene ei saa aru, miks mind kutsutakse tiblaks, sest ma olen toetanud ühte ja sama klubi 17 aastat ja nüüd äkitselt saab üks eestlane finaali ja ma peaks olema mingi hull patrioot ja värki või? Saagu platsile ja olge õnnelikud. Mind see ei huvita. Flora fännid peaksid ka kaasa elama, kui nende eluaegne Markus Jürgenson lööb neile ära või? Kummaline suhtumine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Täiesti võimalik sõbrake. Ma lihtsalt natukene ei saa aru, miks mind kutsutakse tiblaks, sest ma olen toetanud ühte ja sama klubi 17 aastat ja nüüd äkitselt saab üks eestlane finaali ja ma peaks olema mingi hull patrioot ja värki või? Saagu platsile ja olge õnnelikud. Mind see ei huvita. Flora fännid peaksid ka kaasa elama, kui nende eluaegne Markus Jürgenson lööb neile ära või? Kummaline suhtumine.
                    Asi pole kellegi toetamises, lihtsalt võib ennast ka veidi intelligentsemalt väljendada.

                    Kommentaar


                      Eks ma oleksin võinud ka inteligentsem olla. Pikk tööpäev seljataga pole môtet kommenteerida.
                      Aga hiphiphurra sulle su teise vastuse eest. Vapustav. 17a klubi toetaja olnud. See tähendab ,et su vanus peaks olema juba piisav, et neti kommentaaride peale mitte keema minna. A võta näpust.
                      Point pole selles,et sa pead toetama. Igati loogiline ,et oma klubi poolt oled. Aga mõtle veidi oma raamidest välja ka.. Mis sa arvad kuna järgmine Eestlane CLi finaalis kasvõi pingil istub?
                      JuriM ûtles oma viimases postituses ilusti ära.
                      Minu poolt kôik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                        Eks ma oleksin võinud ka inteligentsem olla. Pikk tööpäev seljataga pole môtet kommenteerida.
                        Aga hiphiphurra sulle su teise vastuse eest. Vapustav. 17a klubi toetaja olnud. See tähendab ,et su vanus peaks olema juba piisav, et neti kommentaaride peale mitte keema minna. A võta näpust.
                        Point pole selles,et sa pead toetama. Igati loogiline ,et oma klubi poolt oled. Aga mõtle veidi oma raamidest välja ka.. Mis sa arvad kuna järgmine Eestlane CLi finaalis kasvõi pingil istub?
                        JuriM ûtles oma viimases postituses ilusti ära.
                        Minu poolt kôik.
                        Ei ole hullu, minu poolt rahu ka kõigile. Näeme laupäeval, raisk.
                        Peace!

                        Kommentaar


                          vaatam seda homset siis. kaks sita kaitsega tiimi saavad kokku. väravaid igale maitsele.isiklikult pole vahet, klavan teeks ka tuju heaks. Samas saabki uusi väljakutseid suvel, kui peaksime kaotama. Ja kolmas järjestikune teeb jalgpalli igavaks ja paneks pedekaid reali fännama. Nagu juba näha on. Umbes nagu kui barcal olid hiigelajad //samas, kui ennustada..äkki on see Garethi finaal. Ta on päris heasse hoogu saanud.

                          Kommentaar




                            #APorLa13

                            Kommentaar


                              Seal Barcelonas on vist päris suured soolavarud:



                              Suuremad ajalehed räägivad, et Benzema võtab sisse koha pingil ja minnakse jälle teemandiga peale. Arvestades, kes on Liverpooli ääreründajad ja kui palju probleeme Juve tekitas selle formatsiooni vastu, siis tundub riskantne. Mina eelistaks pigem näha seda 4-3-3 aga ehk Zidane teab paremini. VAMOS!

                              Kommentaar


                                Real Madridil täpselt sama algkooses mis 12 kuud tagasi Juventuse vastu!

                                VAMOS!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X