Lehekülg 1, kokku 1065 1234511511015011001 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 21294

Teema: Real Madrid

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Real Madrid

pujutt mis käib hetkel,et Real tahab palgata Beckhami 40M£ eest vastab tõesti tõele?Kuna millalgi rääkiti sellest ka aga siis Reali bossid lükkasid selle kuulujutu maha,et neil pole mõttesse üldse tulnudki teda palgata.
    Aga jah kui tõesti see saab nii olema siis edu Realile Aga kes see õnnetu mängija on siis kes jääb tema pärast pingile?

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

becks kinnitas kuskil intervjuus, et iga mängija on meelitatud, kui Reali-sarnane klubi teda oma ridadesse peaks soovima... samas, ma arvan, et esiteks tooks manU-lepingu ennetähtaegne lõpetamine kaasa suured trahvid ja teiseks ju kõllatakse ka reali huvist arsenali meeste vastu. sõnaga, enne ei usu kui asi teoks peaks saama (aga ega ma ei uskunud ka ronaldo tehingu toimumisse ). inetu lugu oleks see igal juhul kyll.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Tõsise MANU fännina loodan, et kuulujuttudeks need jäävadki! Loodame, et Becksil on niipalju mõistust, et ta Old Traffordile jääb! Samas võib olla kuulujuttude ajendiks ka Fergussoni ja Beckhami vaheline hõõrumine, ent Fergussonil lõppeb leping sel suvel ja Beckhamil alles 2005, niiet loodame parimat!

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi Ma usun, et Real on tabanud hetkel ManU nõrka kohta, kuna Beckhami ja Fergusoni suhted sassis - see peakski saatuslikuks saama. Kuigi eriti ei tahaks uskuda, et Ferguson temast loobub. \'Jalgpall ja reklaam\' saaks uue tähenduse ja ManU poulaarsus maailmas langeks muidugi kõvasti. Ostku nad asemel, kes tahes.

Mina ei saa ainult sellest aru, kust kurat võtab Real nii palju raha....

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Nimelt Real oli eelmine aasta tugevalt miinustes kuni Madridi linn otsustas võlad likvideerida, näitex osteti linnale Bernabeu staadion! Ütleme nii et Madridile on Real sama tähtis kui Realile Madrid :P

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Originally posted by Magpie

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi Ma usun, et Real on tabanud hetkel ManU nõrka kohta, kuna Beckhami ja Fergusoni suhted sassis - see peakski saatuslikuks saama. Kuigi eriti ei tahaks uskuda, et Ferguson temast loobub. \'Jalgpall ja reklaam\' saaks uue tähenduse ja ManU poulaarsus maailmas langeks muidugi kõvasti. Ostku nad asemel, kes tahes.

Mina ei saa ainult sellest aru, kust kurat võtab Real nii palju raha....
    Talle pidavat kuskil kuuluma üle ca 10 stata ja iga värava eest saavad lisapreemiat sponsoritelt ja eriti siis kui mingi staar lööb

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............
    buy the ticket, take the ride.

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by H.M Murdock
    ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............
    Nii...

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi
    Pihtas-põhjas...

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Ma ei saa aru, mix te arvate et MANU fännid >13 on?? WTF exole mina olen isiklikult MANU fänn juba tubli 10 aastat! Samas kui vinguda, siis tsekake mis pluusid on >13 aastase vendade seljas enamuses ..... (vihje Ronaldo)!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2002

Ei tea sellel jutul võib äkki olla seos Reali ja ManU veerandfinaaliga.
    Ennem läheb Vieira Reali kui Beckham, mõelga peaga mida Del Bosque kahe maailma parima parem äärega ühes meeskonnas tegema hakkab!!!

Originally posted by z3ro

Ma ei saa aru, mix te arvate et MANU fännid >13 on??
    noh, mina näiteks arvasin küll, et leidub ka 13 eluaastast vanemaid. Kui aga tulihingeline manu fänn ise üritab veenda, et üle kolmeteistkümneseid pole, eks siis peab uskuma...

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by Magpie

Nii...

Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi
    Pihtas-põhjas...

kui see oli vihje sellele et mina kui beckhami \"fänn\" vahetan lemmikklubi siis nii see ei ole ja kui kedagi huvitab,siis ei ole ma 13:P
    mõelda vaid kui nii Beckham kui ka vieira läheksid madridi siis oleks keskväli selline(alustades vasakult):
    figo----zidane--vieira---beckham
    päris karm või mis........aga NIMED EI MÄNGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    buy the ticket, take the ride.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Mõttetu teema!
    Ja kui tuleks keegi juurde keskväljale, siis läheks Figo müüki.
    Ise eelistaksin Beckhamile Joaquini aga eks suvel näeb...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2002

Figo on ju maininud ka, et võib pensionile minna:P
    Mõni aeg tagasi on ta öelnud, et lõpetab oma karjääri varem kui keegi arvata oskab

Originally posted by fittibaldi

.....samas, ma arvan, et esiteks tooks manU-lepingu ennetähtaegne lõpetamine kaasa suured trahvid......
    et siis mida nagu??? keegi ei lõpeta ju mingeid lepinguid kui antud tehing toimuks. real omandab ju beckhami mängijaõigused. enne mõtle ka nautke kui siukest jama ajama hakkad

Kui mingid trahvid tuleksid, siis oleks need nende firmade poolt, kellel Becksiga lepingud on. Arvan ma.
    Supplies!

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

kui see oli vihje sellele et mina kui beckhami \"fänn\" vahetan lemmikklubi siis nii see ei ole ja kui kedagi huvitab,siis ei ole ma 13:P
    sa jah ju ankeedi järgi juba 14
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Originally posted by vandersell

Kui mingid trahvid tuleksid, siis oleks need nende firmade poolt, kellel Becksiga lepingud on. Arvan ma.
    how come??

becks ise ei kao ju kuhugi.. ja muide becks on seotud adidasega, mis nagu peaksite teadma on ka real madridi sponsor nii et neile on see eriti magus tükk. nikeil, manu sponoril on sellest suht pohlad sest nad pole temast nagu mingit kasu lõiganud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2002

Noo ei saa aru Soccernet kirjutab, et Real ei ole huvitatud Beckhamist aga SL Õhtuleht
    kirjutab, et on!Noo ei tea keda uskuda???!!!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Originally posted by Epic

Noo ei saa aru Soccernet kirjutab, et Real ei ole huvitatud Beckhamist aga SL Õhtuleht
    kirjutab, et on!Noo ei tea keda uskuda???!!!
    Oh sind vaesekest küll!
    highways and heartaches
    go together like you and me
    do you ever think about it
    when the night is sad and lonely

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •