320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Pmst iga teine lause on, aga Messi...alaväärsuskompleks vms.
    Algselt postitas Eincc Vaata postitust
    Kuule, sa ei pea tulema siia oma iidolit kaitsma, las ta saab oma karistuse kui on midagi teinud valesti. See ei puuduta ju sind absoluutselt ja ikka oled tulihingeliselt Ronaldo poolt?

    Kommentaar


      Naljakas, et Rixxxer siin teemas on laskunud tavapärase Barca-Reali fänni tasemele. Oleks oodanud enamat.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Naljakas, et Rixxxer siin teemas on laskunud tavapärase Barca-Reali fänni tasemele. Oleks oodanud enamat.
        Ei eita, et tegu hea ülevaatega, aga lihtsalt iga lõiku alustada "...aga võrreldes Messiga" lihtsalt kisub selle blogiposti väärtust maha. Saaks ka teisiti, eks. Tavapärase Barca-Reali fänni asemel.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Kas keegi võiks seletada, mis on Reali jaoks lihtsaim lahendus edasi pääsemisel? Ehk siis, kui nad jäävad alagrupis 2., siis kes on potentsiaalsed vastased ning kui nad jäävad 1., siis kes võivad vastu tulla?
          Viimaste aastate muutused CLis ja muudel võistlustel on tekitanud suhteliselt segase olukorra mina jaoks (Loosimised'n'shit).

          Kommentaar


            Algselt postitas DiFabrIsco Vaata postitust
            Kas keegi võiks seletada, mis on Reali jaoks lihtsaim lahendus edasi pääsemisel? Ehk siis, kui nad jäävad alagrupis 2., siis kes on potentsiaalsed vastased ning kui nad jäävad 1., siis kes võivad vastu tulla?
            Viimaste aastate muutused CLis ja muudel võistlustel on tekitanud suhteliselt segase olukorra mina jaoks (Loosimised'n'shit).
            Kuna suures osas siin kattub Barcelona valikutega (kuigi Barcelona on kindlalt võitja), siis tegelikult olen seda uurinud.
            Kui Real võidab grupi, siis oleks vastane sellest seltskonnast:
            PSG/Benfica/ManCity/Bayern/Bayer Leverkusen/FC Porto või Kopenhaagen + kui Sevilla ei tule teiseks, siis Lyon ja variant on ka Juventus
            Teades Reali loosimisi, siis eeldan, et Kopenhaagen, imestaks kui Barca Bayernit ei saa

            Kui Real jääb teiseks, siis oleks vastane kas
            Arsenal, Napoli, Monaco, Leicester või siis suure tõenäosusega Juventus (tegelikult ei ole nad kindlad võitjad, aga mäng Zagrebiga on ees, keda peaks võitma).

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ei eita, et tegu hea ülevaatega, aga lihtsalt iga lõiku alustada "...aga võrreldes Messiga" lihtsalt kisub selle blogiposti väärtust maha. Saaks ka teisiti, eks. Tavapärase Barca-Reali fänni asemel.
              Ma küll päris täpselt ei saa aru, miks Messiga võrdlus antud olukorras on halb. Võrdlus iseenesest ei ole ka kuidagi erapoolik. Ronaldo tegevust ei ole vabandatud Messi tegevusega ja vastupidi. Ilmselgelt huvitab ka suurt osa lugejaskonnast, millised on erinevused ja sarnasused nende kahe juhtumi vahel. Et noh, sama loogika järgi võiks Barcelona igasugu väljaanded ju ka siis (pehmelt öeldes) alaväärsuskompleksi põdevaks lugeda. Kui viitsid, võid selgitada seda loogikat, sest praegu jääb mulje, et see argument jääb juhuks, kui millegi muu üle enam jaurata ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Ma küll päris täpselt ei saa aru, miks Messiga võrdlus antud olukorras on halb. Võrdlus iseenesest ei ole ka kuidagi erapoolik. Ronaldo tegevust ei ole vabandatud Messi tegevusega ja vastupidi. Ilmselgelt huvitab ka suurt osa lugejaskonnast, millised on erinevused ja sarnasused nende kahe juhtumi vahel. Et noh, sama loogika järgi võiks Barcelona igasugu väljaanded ju ka siis (pehmelt öeldes) alaväärsuskompleksi põdevaks lugeda. Kui viitsid, võid selgitada seda loogikat, sest praegu jääb mulje, et see argument jääb juhuks, kui millegi muu üle enam jaurata ei ole.
                Tegu pole ju ajakirjanduse, vaid Reali fännist arvaja blogiga, eks? Milleks siis rõhutada pea igal sammul, kuidas üks viis makse varjata on ikkagi pisut ausam või vähemalt mitte nii hull, kui ühel tegelasel rivaalitsevast klubist, kellega alati Ronladost juttu tehes tuleb viinerid letti lüüa. See kahandab ka blogiposti tõsiseltvõetavust neutraalse lugeja silmis, kuid muidugi tõstab ja rahustab Reali või Ronaltsi fännide silmis. See arvaja ei väida või ei taha ju väita, et on neis võrdlustes neutraalne? Sest ta ei saagi seda olla, eks. Kuna palju auru läheb Messile, siis tekkis paralleel, nagu püüaks mõni asisem kesknädala autor uurida Savisaare korruptsioonitegusid pealinnas- jah, kõik on stiilis, et paha ja paha, vastikud teod, tõsine jutt ja hea kokkuvõtte, aga iga lõigu ees ja taga on ikkagi väike saba a la "aga teate, see Reformierakond on tegelt veel hullem." Jätaks selle viimase lause autor ära, võiks ju suisa käe pihku pista ja hea ajakirjanduse vms žanri eest tänada, aga hetkel on tegu siiski fänniblogi postiga, mida ma ei saaks neutraalsena võtta. Oleneb autori eesmärkidest, nii kesknädalas kui ka selles blogis. Siin teemas jagamiseks muidugi hea link ja kui lünklikult lugeda, siis saab enam-vähem äkki isegi pildi ette, kuid jätan endale õiguse just nendel asjaoludel öelda, et tegu on fänniblogi postitusega mitte ajakirjandusega ja seda pole mõtet ka nii serveerida.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Tegu pole ju ajakirjanduse, vaid Reali fännist arvaja blogiga, eks? Milleks siis rõhutada pea igal sammul, kuidas üks viis makse varjata on ikkagi pisut ausam või vähemalt mitte nii hull, kui ühel tegelasel rivaalitsevast klubist, kellega alati Ronladost juttu tehes tuleb viinerid letti lüüa. See kahandab ka blogiposti tõsiseltvõetavust neutraalse lugeja silmis, kuid muidugi tõstab ja rahustab Reali või Ronaltsi fännide silmis. See arvaja ei väida või ei taha ju väita, et on neis võrdlustes neutraalne? Sest ta ei saagi seda olla, eks. Kuna palju auru läheb Messile, siis tekkis paralleel, nagu püüaks mõni asisem kesknädala autor uurida Savisaare korruptsioonitegusid pealinnas- jah, kõik on stiilis, et paha ja paha, vastikud teod, tõsine jutt ja hea kokkuvõtte, aga iga lõigu ees ja taga on ikkagi väike saba a la "aga teate, see Reformierakond on tegelt veel hullem." Jätaks selle viimase lause autor ära, võiks ju suisa käe pihku pista ja hea ajakirjanduse vms žanri eest tänada, aga hetkel on tegu siiski fänniblogi postiga, mida ma ei saaks neutraalsena võtta. Oleneb autori eesmärkidest, nii kesknädalas kui ka selles blogis. Siin teemas jagamiseks muidugi hea link ja kui lünklikult lugeda, siis saab enam-vähem äkki isegi pildi ette, kuid jätan endale õiguse just nendel asjaoludel öelda, et tegu on fänniblogi postitusega mitte ajakirjandusega ja seda pole mõtet ka nii serveerida.
                  Iseenesest on mõte arusaadav, aga jällegi, ma usun, et see huvitab ka nii mõndagi Barca fänni, millised on erinevused ja sarnasused Messiga. Eks loomulikult, paljud vaatavadki seda kui parem või halvem võrdlust aga ma ei näe, et see oleks antud teksti puhul vajalik.

                  Kommentaar


                    Nägin enne mängu fesaris pilti kus oli kaks väravat Bernabeul ühel poolel ja kiri: Real Madrid paigaldas kaks väravat, et Benzema saaks sisse. Tundub, et nn aitas. Hattrick incoming?
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Üsna võrdne mäng oli, 2-2 peaks üsna aus tulemus olema. Ronaldo raiskas mõned väga head võimalused. Esimesed 30 minutit oli küll üsna ühesuunaline liiklus, kuid hiljem anti palju palle oma poolel ära, vist enamus võimalusi tuli BVB-le sealt. Marcelo oli muidugi äärmiselt kohutav. James ja Casemiro olid samas väga head minu arust. Samas, ma endiselt ei usu, et esimene lähitulevikus oluliselt rohkem mänguaega saama hakkab.

                      Suhteliselt tähtsusetu mäng minu arvates, see tulemus oli ehk isegi parim võimalikest. Väldime PSG-d, Bayernit ja City't. Ehk siis variandid on Arsenal, Monaco, Leicester, Juventus ja Napoli. Arsenaliga võiksid päris huvitavad mängud tulla, aga nemad võiksid küll heal päeval võrdsed vastased olla. Juventus just väga mugav vastane ei oleks, ilmselt saada olevatest kõige keerulisem. Leicesteril võiks loosiga rohkem õnne olla. Monaco või Napoli oleksid ilmselt eelistused number üks ja kaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NEY
                        Kle richie võrdled Neymarit ja Jamest ehk siis ühte maailma parimat mängijat ja pingimeest.. Ja kohtunik polnud ainult Barcelona poolt oma tobedate otsustega, vaid ka reali. Paari sõnaga kohtunik oli lihtsalt tupoi.
                        Neymar kui üks maailma parim mängija??? Im done. Pigem tunnistan seda peale Ronaltsi Messi või Bendtneri kohta.. aga Neymar... Go Back To Your Planet Where U Born M8
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Neymar kui üks maailma parim mängija??? Im done. Pigem tunnistan seda peale Ronaltsi Messi või Bendtneri kohta.. aga Neymar... Go Back To Your Planet Where U Born M8
                          Ja mille poolest su iidol Messist, Bendtnerist või Neymarist parem on? Oled sa ikka samu mänge vaadanud mida teised inimesed või näed unes Ronaldot tegusid tegemas? Hetkel on väga raske nimetada maailma parimat aga Neymar kuulub kindlasti nende hulka kes seal olla võiks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Üsna võrdne mäng oli, 2-2 peaks üsna aus tulemus olema. Ronaldo raiskas mõned väga head võimalused. Esimesed 30 minutit oli küll üsna ühesuunaline liiklus, kuid hiljem anti palju palle oma poolel ära, vist enamus võimalusi tuli BVB-le sealt. Marcelo oli muidugi äärmiselt kohutav. James ja Casemiro olid samas väga head minu arust. Samas, ma endiselt ei usu, et esimene lähitulevikus oluliselt rohkem mänguaega saama hakkab.

                            Suhteliselt tähtsusetu mäng minu arvates, see tulemus oli ehk isegi parim võimalikest. Väldime PSG-d, Bayernit ja City't. Ehk siis variandid on Arsenal, Monaco, Leicester, Juventus ja Napoli. Arsenaliga võiksid päris huvitavad mängud tulla, aga nemad võiksid küll heal päeval võrdsed vastased olla. Juventus just väga mugav vastane ei oleks, ilmselt saada olevatest kõige keerulisem. Leicesteril võiks loosiga rohkem õnne olla. Monaco või Napoli oleksid ilmselt eelistused number üks ja kaks.
                            See vist on esimene kord, kui ma nõustun Sinuga. Alati on tundunud, et pigem on su isiklik vimm Marcelo vastu, sest tood tihti tema halbu mänge välja ka siis, kui ta tegelikult teeb hea mängu.

                            Kommentaar


                              Marcelot alati hea vaadata. Krt kus mehel on ikka tehnika ja palli käsitlemine.
                              Gunner since 97

                              Kommentaar


                                Fábio Coentrão
                                Hay método en su locura

                                Kommentaar

                                Working...
                                X