320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et Chicharitol on vedanud, et kusagile Romasse ei pidanud minema... teades Maiconi vägitükke..

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      Mis te Unitedi poisiga teinud olete?!
      rõõm näha, et vennal on stiili. stiilne olla on hea olla

      Kommentaar


        Luka jääb eemale ametlikult 3 nädalaks, kuid ilmselt hoitakse meest vati sees peale paranemist. Huvitav fakt on ka see, et Khedira täpselt aasta tagasi samal staadionil sama koondise vastu vigastada sai, tol korral küll karmimalt ja kauemaks ajaks.

        Fábio Coentrão
        Hay método en su locura

        Kommentaar


          Ilmselt siis saab Isco Modricist jäänud auku täita.. vaevalt, et Illarrale muud peale garbage time jääb.

          Kommentaar


            Mitte täiesti mängukõlblike mängijate nimekiri hakkab juba pikaks kiskuma, aeg oleks kedagi näha väljakule jooksmas. Isiklikult loodan, et Modrici kohta hakkab just Khedira ise täitma, Isco võiks jääda mõni samm lähemale vastaste väravale pisut teistsuguseid ülesandeid täitma.
            Khedira räägib siin oma üleelamistest, vaeva on nähtud, kas tasu ka tulemas on..

            Fábio Coentrão
            Hay método en su locura

            Kommentaar


              Real Madrid and Microsoft to announce a "major four-year business, technology and marketing partnership" at the Santiago Bernabéu tomorrow.
              After MRI scan for Luka Modric, it's a rectus femoris tendon avulsion in his left leg, the treatment could be extended from 4 to 8 weeks

              Carvajal ja Coentrao peaksid juba mängukõlbulikud olema, sama ka Khediraga (kes pidi muuseas Löwi sõnade kohaselt kapten homme hispaanlaste vastu olema, eeldusel, et ta on piisavalt mängukõlbulik). Jese peaks esimese mängu tegema Cornella (kahe nädala pärast) vastu, kuigi on juba mitu trenni meeskonnaga teinud. Ehk, kui sa neid mehi ka arvestasid, siis on nimekiri küll suhteliselt pikk aga ma ei näe, et muretsemiseks põhjust oleks. Wenger juba tähistaks, kui tal nii vähe probleeme koosseisuga oleks. Loodaks ikka, et Hispaania - Saksamaa mängust mingit üksteise rappimist ei tule. Muuseas on ka kerge Messi vs Ronaldo.. ehk siis Argentina - Portugal samuti, Old Traffordil isegi. Prantsusmaa - Rootsi võiks ka huvitav olla.. samas pool meeskonda ehk Ibra on rootslastel puudu.

              Mis puutub Modrici koha täitmisesse, siis kui varem pole Khedirat ja Illarrat eriti kasutatud, ei usu, et Ancelotti ka seda nüüd teeb, kui just Isco hakkama ei saa... mina usun, et saab... eelmisel hooajal tegi ta ka sügaval häid mänge. Lihtsalt nüüd saavad Khedira ja Illarra need minutid lisaks, mida enne Bale'i ja nüüd Modrici vigastust sai Isco.

              Kommentaar


                Modric 3 kuud vigane nüüd peaksid küll kõik kolm meest saama palju mänguaega Modrici kohal (Isco, Ilarra, Khedira). Ise eelistaks siis Iscot ja Ilarrat, Khedira kahjuks räägib see, et 43 päeva pärast saab ta juba tasuta lahkuda. Annaks talle siis ette kas uus leping + mänguaeg või siis talveni / suveni pingil ja minema.

                Kommentaar


                  see Van Gaal on ikka täis taun. ütles, et Ronaldo ei vääri Ballon d'Ori

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                    see Van Gaal on ikka täis taun. ütles, et Ronaldo ei vääri Ballon d'Ori
                    Kogu see kamp on täis taune kes ütlevad, et võitma peaks Müller või Neuer. Need kaks mängijat on nii keskpärased kui olla saavad. Üks koksab mingi koba peale 1 meetri pealt värava ära ja siis kohe suur legend, teine teeb mingi 3 mängu jooksul vaevalt 1-4 tõrjet ja Schalke ajad näitavad ära milline on selle mehe tegelik tase. Soovitan kõigil vaadata ja otsida vanu Schalke mänge kui Neuer veel seal oli, see on täielik huumor!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                      Kogu see kamp on täis taune kes ütlevad, et võitma peaks Müller või Neuer. Need kaks mängijat on nii keskpärased kui olla saavad. Üks koksab mingi koba peale 1 meetri pealt värava ära ja siis kohe suur legend, teine teeb mingi 3 mängu jooksul vaevalt 1-4 tõrjet ja Schalke ajad näitavad ära milline on selle mehe tegelik tase. Soovitan kõigil vaadata ja otsida vanu Schalke mänge kui Neuer veel seal oli, see on täielik huumor!
                      No igalühel on oma arvamus ja omad peavad toetama omasid. See on kerge poliitiline marketing, kus proovitakse omadele hääli koguda.
                      Sakslased ei vääri kohe kindlasti Ballon d'Ori. Tiimina on nad tõesti seda väärt, kuid mängijaid eraldi sealt välja ei saa tuua.
                      Iseenesest arvan, et Ballon d'Or tuleb ilma pingelise võistluseta jälle meie hoovile.

                      Kommentaar


                        Kui Real mängiks ilma Ronaldota. La Ligas oldaks võrdselt Barcaga jagamas esikohta. Ainult -2 punkti, kui arvestada vaid tema väravaid. Kas mitte Real pole liiga hea? Meistrite Liigas oleks Real samuti rahulikult esimene oma grupis, kui Ronaldo väravad maha lahutada. Mina annaks Ballon d'Ori hoopis, siis Realile mitte Ronaldole, kui juba Saksamaa koondisest räägite
                        Loomulikult pole vaja mõelda, et mulle Ronaldo ei meeldiks (alati olen austanud talente oskuste poolest väljakul), aga kas tõesti pole teie arust siin ilmas kedagi muud peale Ronaldo ja Messi? Aeg oleks teisi ka esile tuua ja autasustada!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Palju Ronaltsil MM väravaid on ja palju neid Mülleril on? Ma ei ütlegi, et Ronalts ei vääri seda, aga öelda et Neuer ja Müller on keskpärased on ka idiootsus.

                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Kui Real mängiks ilma Ronaldota. La Ligas oldaks võrdselt Barcaga jagamas esikohta. Ainult -2 punkti, kui arvestada vaid tema väravaid. Kas mitte Real pole liiga hea? Meistrite Liigas oleks Real samuti rahulikult esimene oma grupis, kui Ronaldo väravad maha lahutada. Mina annaks Ballon d'Ori hoopis, siis Realile mitte Ronaldole, kui juba Saksamaa koondisest räägite
                            Loomulikult pole vaja mõelda, et mulle Ronaldo ei meeldiks (alati olen austanud talente oskuste poolest väljakul), aga kas tõesti pole teie arust siin ilmas kedagi muud peale Ronaldo ja Messi? Aeg oleks teisi ka esile tuua ja autasustada!
                            No Ballon d'Or on ikkagi mängijale antav auhind tema esituste eest. Kunagi oleks pidanud siis samamoodi Messi asemel selle auhinna saama Iniesta või Xavi aga nii kahjuks see auhinna asi ei tööta, ikkagi hinnatakse neid kõige rohkem, kellel väravate arv kõige suurem.

                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Palju Ronaltsil MM väravaid on ja palju neid Mülleril on? Ma ei ütlegi, et Ronalts ei vääri seda, aga öelda et Neuer ja Müller on keskpärased on ka idiootsus.
                            Mülleril peaks olema 10, Ronaltsil 3 - võin ka nende numbritega eksida.
                            Kuid samas tuleb koondisega mängu tiim - Saksamaa punt igatepidi üle Portugalist.

                            Vaatasin numbrid üle, klapivad.
                            Samas qualifieritel Mülleril vaid 4, Ronaldol 15.

                            Kommentaar


                              Jättes kõrvale selle iga eduka sportlase "im the world's greatest" suhtumise või käitumise, siis ma ei usu, et thomas müller või keegi teine mõtleb öösiti magama minnes täiesti siira ja kaine mõistusega, et ta on parem jalgpallur kui ronaldo või messi.

                              Kommentaar


                                Ausalt öeldes on see Ballon d'Or juba pikemat aega üks jura. Vanasti said selle mehed, kes olid meeskonnale kasulikud ja mitte arvestades mingeid ulme hulka väravaid oma koduklubide eest. Vt. nt. Zidane, Cannavaro, Lev Yashin, Figo, Nedved... korotche list on pikk.
                                Tegelt polegi siin palju arutada. Saab auhinna see kellel suurema summalisem leping Adidase, või Nikega.
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X