320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mäng on alanud. juba päris purjus ning go Ronaldo! see tiitel tuleb kappi pista

    Kommentaar


      Esimene pooltund on päris tuline olnud, kohtunik liiga leebe, Bale ikka konkreetselt tõmmati maha nurgalöögi ajal.

      Kommentaar


        Korralikku tsirkust tehakse seal ikka...nagu El Clasico oleks käimas.

        Kommentaar


          Ramos avas lõpuks skoori. Olidki need San Lorenzo mehed nurgalöökide ajal kuidagi närvilised.

          Kommentaar


            Algselt postitas Koopia Vaata postitust
            Korralikku tsirkust tehakse seal ikka...nagu El Clasico oleks käimas.
            Mul sama mõte.. Aga, poolaeg.. kohtunik jättis pisut saamatu mulje, paistis umbes sama närvis olevat nagu mängijad. Marcelo vigastatud, ega ta just väga hästi ei mänginud aga see vastaste Kalinski .. raius ikka päris mitu korda. Poolajal vile eel ilmselge käetõrje ka ühelt San Lorenzo mängijat, sellist pallipõrget ometi pea, õla vms puutest ei tule... kollase ja trahvilöögi koht päris kindlasti. 2 minutit seisis mäng ainult Marcelo vigastuse pärast, oleks oodanud 4-5 minutit lisa esimesele poolajale.

            Kommentaar


              Mängu ajal tavaliselt ei kommenteerita, aga selle võib Reali fännidele andeks anda. Erand ikkagist!
              Tavaliselt mängudes Ladina-Ameerika klubidega lüüakse ikka keegi vigaseks, või minnakse nii sama kallale. Kuna argentiinlased peavad jubedalt lugu Realist, siis ei saa veel aru miks pole kedagi madmosellidest veel kanderaamil minema viidud? Wait a minut...Ronaldo et saaks troffee peab olema kogu Reali paremik väljakul. Noh selgem ka mis toimub!
              Kuradi kohtunik tegelt ka pole üldse Reali poolt. Ronaldo oleks pidanud saama pennut lüüa, aga kohtunik ei vilistanudki kätt ära. Tegelt poleks penalti ka olnud

              Edu teile põllumeeste vastu. Tähtis karikas tuleb Hispaaniasse tuua! Barcelona elab teile kaasa
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Mängu ajal tavaliselt ei kommenteerita, aga selle võib Reali fännidele andeks anda. Erand ikkagist!
                Tavaliselt mängudes Ladina-Ameerika klubidega lüüakse ikka keegi vigaseks, või minnakse nii sama kallale. Kuna argentiinlased peavad jubedalt lugu Realist, siis ei saa veel aru miks pole kedagi madmosellidest veel kanderaamil minema viidud? Wait a minut...Ronaldo et saaks troffee peab olema kogu Reali paremik väljakul. Noh selgem ka mis toimub!
                Kuradi kohtunik tegelt ka pole üldse Reali poolt. Ronaldo oleks pidanud saama pennut lüüa, aga kohtunik ei vilistanudki kätt ära. Tegelt poleks penalti ka olnud

                Edu teile põllumeeste vastu. Tähtis karikas tuleb Hispaaniasse tuua! Barcelona elab teile kaasa
                Poolajal ka ei või muljeid jagada? Paistab, et jaalo tegevus on sulle ikka hinge läinud, kahju. Ma ei usu, et keegi muidu penaltit sealt küsis..

                Kas Copa Libertadorese võitjad on ka põllumehed? See meeskond nüüd Cordobast küll oluliselt kehvem pole ju.. või?

                Kommentaar


                  mis tähendab, et mängu ajal ei kommenteerita. mina kommenteerin palju tahan, mingi pelmeen ei tule siia seletama. siiamaani pask mäng, loodame, et Ronaldolt tuleb veel midagi. penaltit ka ei antud seekord

                  Kommentaar


                    90 minutit ennasttäis ja üleolevat suhtumist vastase suhtes.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Niisiis, 2-0, üsna selline meh mäng, loodetavasti on Marcelo ja Carvajal korras. Vahepeal küll.. iga kahevõitlus oli otse kossi mõnele Reali mehele. Bale ja Benzema jätsid üsna kehva mulje mulle, mõlemal oli päris palju häid võimalusi, ühe Bale'i löögi pillas väravavaht küll sisse. Bale'i tsenderdused olid ka ikka.. no kehvad. Isco oli minu arust päris hea, vist isegi Reali parim, Kroos ja Casillas samuti, ülejäänud meestelt ka "ok" mäng vast. See tuletas meelde Mourinho-aegsed El Clasicod ja mõned Madridi derbid.. isegi Arbeloa särk võeti sihikule.. ei ole vaja sellist asja. Häda kohtuniku ja Pepe teemal on ka pisut naeruväärne aga see selleks. Vahetust oleks võinud pakkuda Jamesile minu arust, kohe peale vigastust 90 min, eriti sellises mängus... Aga, vähemalt on see kohustuslik karikas olemas. Järgmine ametlik mäng on siis 4. jaanuar võõrsil Valencia vastu... kardan, et seal võib see ilus seeria lõpu saada. Aga mine hullu tea, Barcelona sai hakkama, ehk saame meie ka. 30. detsembril on mingisugune sõprusmäng ka Milaniga, muus osas on selleks aastaks aamen.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        90 minutit ennasttäis ja üleolevat suhtumist vastase suhtes.
                        Ei märganud seda üleolevat suhtumist nii väga, situatsioone, kus mõlema meeskonna mängijad üksteist patsutasid ja nii edasi oli päris palju. Carvajal küll pisut torises vahepeal aga kohtuniku vahendusel jäädi sõpradeks. Minu arust tulid pigem need argentiinlased platsile eesmärgiga ikka haiget teha. Pluss see mängueelne vigin kasvõi kohtuniku teemal.. Samas, kust leida austus vastase vastu, kes pidevalt tõestab, et neil just seda palju ei ole.

                        EDIT: Valiti ka parimaid mängijaid juba. Parimaks Ramos, teiseks siis Ronaldo.

                        Kommentaar


                          Õnnitlused ja tore et maailma parim klubi on jälle La Ligast! Mäng ise midagi erilist ei olnud ja minu maitse jaoks liiga füüsiline ja närviline, aga eks see turniir kipu selline olema jah.

                          Kommentaar


                            Ramos väitnud, et ta mängis mingisuguse lihaserebendimoodi asjaga... pisut arusaamatu mulle, miks ei võinud siis juba Varane mängu panna. Sama lugu Jamesiga, oli juba arvata, et seal mingi lõhkumine tuleb, võiks siis ju lasta tervel ja vormis Illarral mängida. Ei ürita väita, et ma nüüd targem kui Ancelotti olen, kuid hooaeg on veel küllalt pikk ja mulle jäävad sellised valikud pisut mõistetamatuks.

                            Kommentaar


                              Milline elutöö..



                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                                Milline elutöö..



                                Ilus tõesti sellist asja vaadata, selle mänguga tehti omajagu rekordeid Casillase poolt. Ikkagi tõeline legend on 700 mänguga Reali poolt (Hispaania noorte ja põhitiimiga tal 201 kirjas, ehk 901 ametlik mäng tal).

                                Iseenesest mäng oli minu silmis päris lõhkuv ja kohtunik lasi päris agressiivselt mängida(mõlemalt poolt) ja oli oma otsustes suht kahtlev, ehk natuke lasi mängu käest. Samas arusaadav, ennem pole ühtegi sellist finaali vilistanud ja talle hea kogemus. Mängu poolest nägid kõik suhtelist väsinud välja ja seetõttu oleksin ise oodanud vahetustest peale nooremaid ja mitte just vigastusest välja tulnud mängijaid.

                                Uus uudis siis Ronaldo statue, mis minu arust on täiesti masendavalt halb ja mõttetu. Enamus lehti kirjutabki minu arvamust, et Ronaldo moodi see ei ole ja kubemel on kergemast suurem "kõvasus".

                                Aga aasta kokkuvõte on ikkagi päris ilus, 4 karikat teenitud ja mäng on muutunud järjest ilusamaks ja silmapaistavamaks, üle pikkade masendusperioodide üle on tegu lõpuks meeskonnaga.

                                Muidu head talvepuhkust kõigile La Liga fännidele, ilusaid pühi Teile!



                                PS! See Milani vastu exhibition mäng 30. detsembril on hea idee, saab meestele ühe soojendusmängu ennem rasket mängu Valencia vastu. Ehk mehed peaksid saama keskendumise tagasi ja hea eelsoojenduse kirja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X