320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Kui sulle 16 aastaselt pudrumägesid ning piimajõgesid kokku ei lubataks ning igalepoole eralennuk järgi saadetaks sa ei hooraks ringi? VÕimalus uuremad klubid järgi kaeda ei esinega nimekamatel mängijatel.
    Viimasest lausest ei saa aru. Jah, ma isiklikult ei teeks seda, loodetavalt oleks mul ka sellised asjatundjad juures, kes seda ei soovitaks teha, kui ma 16 a veel päriselt ei hablaks seda asja. Poiss ise las olla, aga selline tsirkus loob vaid eeldusi uueks gai assuliniks või kes see 16 a ameerika imepoiss siin 10 aastat tagasi oligi.
    Edit: Freddy Adu
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      mul jumala pohhui sellest vennast, mingit kasu temast nagunii hetkel pole. ei usu ka, et tulevikus midagi hiilgavat tuleb

      Kommentaar


        Keegi on kursis, kas Varane on müügis või järjekordne meedia BS? Pepe transformeerumine hoiab meest pingil, ei pidavat rahul olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
          Keegi on kursis, kas Varane on müügis või järjekordne meedia BS? Pepe transformeerumine hoiab meest pingil, ei pidavat rahul olema.
          Täielik meedia BS

          Kommentaar


            Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
            Keegi on kursis, kas Varane on müügis või järjekordne meedia BS? Pepe transformeerumine hoiab meest pingil, ei pidavat rahul olema.
            Meedia BS suhteliselt kindlalt kuna Varane sõlmis ju mitte väga pikka aega tagasi uue lepingu ja Pepe on küll mängimas oma parimaid mänge karjääris aga kas siis see või järgmine hooaeg jääb talle tõenäoliselt viimaseks algkoosseisus kuna vanus tuleb ka juba vaikselt ju peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Viimasest lausest ei saa aru. Jah, ma isiklikult ei teeks seda, loodetavalt oleks mul ka sellised asjatundjad juures, kes seda ei soovitaks teha, kui ma 16 a veel päriselt ei hablaks seda asja. Poiss ise las olla, aga selline tsirkus loob vaid eeldusi uueks gai assuliniks või kes see 16 a ameerika imepoiss siin 10 aastat tagasi oligi.
              Edit: Freddy Adu
              Nii et põhimõtteliselt, kui Sa oled kutsutud maailma parimate klubide juurde testimisele alal mida kogu südamest armastad, Sulle naeratatakse rõõmsalt ja lootusrikkalt järele kui lahkud järgmise absoluutse tipu juurde treenima ja legendidega kohtuma, siis sellise võimaluse peale vaid sülitad? Sellisel juhul on Sul reaalsustaju paigast ära. Mine käi õues vahepeal, pane ennast proovile reaalses maailmas, siis hakkad asju tervemalt hindama. Selline võimalus ei avane peaaegu mitte kellelegi. Oled liiga kaua foorumi ja fifa vahelt sõelunud, muud midagi. See 16 aastane poiss nägi nende mõne kuuga rohkem jalgpalli kui Sa kunagi nägema hakkad. Seda ka siis, kui ta karjäär ei hakka kulgema lootuspäraselt.
              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                Nii et põhimõtteliselt, kui Sa oled kutsutud maailma parimate klubide juurde testimisele alal mida kogu südamest armastad, Sulle naeratatakse rõõmsalt ja lootusrikkalt järele kui lahkud järgmise absoluutse tipu juurde treenima ja legendidega kohtuma, siis sellise võimaluse peale vaid sülitad? Sellisel juhul on Sul reaalsustaju paigast ära. Mine käi õues vahepeal, pane ennast proovile reaalses maailmas, siis hakkad asju tervemalt hindama. Selline võimalus ei avane peaaegu mitte kellelegi. Oled liiga kaua foorumi ja fifa vahelt sõelunud, muud midagi. See 16 aastane poiss nägi nende mõne kuuga rohkem jalgpalli kui Sa kunagi nägema hakkad. Seda ka siis, kui ta karjäär ei hakka kulgema lootuspäraselt.
                Ja jah, see on ainus mõõt, muidugi. Sul on endal vist natuke reaalsustajuga probleeme. Tore on võtta ju üks teismeline ja blingida, sest see on ju nii ainulaadne. See, et katus sõitma läheb sellest moosimisest, suva see. Sai vähemalt end paar kuud kunnina tunda.
                Edit: võib-olla ei jõudnud mu point kohale- tore muidugi, kui saad neid keskusi jne külastada ja näha suurjalkat lähemalt kui mina kunagi. Ei vaidle. Kas seda peab ainult sellise kampaania korras tegema ja sellise PRga neid lootusi #uusmessiparemgiveel üles haipima- kahtlen, kahtlen sügavalt, kas see talle jalgpallurina, aga veel vähem inimesena, kasuks tuleb.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Viimased kaks mängu on võitnud Atletico. Ega tänane kohtumine lihtsamgi tule. Loodetavasti on Valencia mängust õiged järeldused tehtud ning täna suudetakse siiski hooaja esimene võit nende vastu kätte saada.
                  Ronaldo viimases viies derbys viis väravat löönud(2 küll pealtist):

                  8 aastat Marcelo debüüdist, asendamatu mees:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Ja jah, see on ainus mõõt, muidugi. Sul on endal vist natuke reaalsustajuga probleeme. Tore on võtta ju üks teismeline ja blingida, sest see on ju nii ainulaadne. See, et katus sõitma läheb sellest moosimisest, suva see. Sai vähemalt end paar kuud kunnina tunda.
                    Edit: võib-olla ei jõudnud mu point kohale- tore muidugi, kui saad neid keskusi jne külastada ja näha suurjalkat lähemalt kui mina kunagi. Ei vaidle. Kas seda peab ainult sellise kampaania korras tegema ja sellise PRga neid lootusi #uusmessiparemgiveel üles haipima- kahtlen, kahtlen sügavalt, kas see talle jalgpallurina, aga veel vähem inimesena, kasuks tuleb.
                    mis sa plärised siin, jumala ükskõik see kampaania ju. barca tahtis teda ise samamoodi. õnneks ta nägi vist kui vittus seal olukord on ja seda messi rõvedat lõusta ja mossis nägu nähes lasi kiirelt jalga sealt. mul pohh, tehku klubis teiste vendadega trenni kui tahab, Ronaldole temast mingit kasu ilmselt ei saa kunagi olema. üli savi kas saab staariks või mitte (mingi 90% et mitte)

                    Kommentaar


                      Ma usun, et see PR ei olnud tahtlik vaid üles keerutatud tolm klubide ja ajalehtede poolt. Tänapäeva infoühiskonnas paratamatult kaasnev kui tegu on mõne noore või vana staariga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Ma usun, et see PR ei olnud tahtlik vaid üles keerutatud tolm klubide ja ajalehtede poolt. Tänapäeva infoühiskonnas paratamatult kaasnev kui tegu on mõne noore või vana staariga.
                        Noh nii ja naa, vaadates tema isa tegemisi ja väljaütlemisi, siis pigem ikkagi oli. Ja saab ka tänapäeva maailmas neid asju natuke juhtida, kui tahtmist ja mõistust.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                          See 16 aastane poiss nägi nende mõne kuuga rohkem jalgpalli kui Sa kunagi nägema hakkad.
                          Muljetavaldav
                          Huvilisest vutivaatleja isiklik arvamus pöörata vanaks heaks " ärge mölisega raisk, te ise ei suuda üldse jalkat mängidagi! " rantiks.
                          See, kui palju seltsimees Odegaard oma elus vägevamat jalgpalli kogeb ja näeb, kui ksf. rixxer ei päde kuidagi võrdlusmärkidesse panekut.

                          Real Madrid on muidugi plain awful koht, kuhu noormängija arenegu seisukohast leping sõlmida. Canales värskemast mälust näiteks.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            madrid ongi halb koht sellesmõttes. ma ei saa ise ka aru, mida ta siia ronis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Muljetavaldav
                              Huvilisest vutivaatleja isiklik arvamus pöörata vanaks heaks " ärge mölisega raisk, te ise ei suuda üldse jalkat mängidagi! " rantiks.
                              See, kui palju seltsimees Odegaard oma elus vägevamat jalgpalli kogeb ja näeb, kui ksf. rixxer ei päde kuidagi võrdlusmärkidesse panekut.

                              Real Madrid on muidugi plain awful koht, kuhu noormängija arenegu seisukohast leping sõlmida. Canales värskemast mälust näiteks.
                              Minu arust on selles vallas viimastel aastatel päris palju muutunud, ega ta 16-aastaselt põhimeeskonda veel ei saa... ei usu, et Castilla tase tema jaoks veel praegu selgelt liiga madal oleks. Alati on võimalus poiss ju välja laenata, viimasel ajal seda teed ka kasutatud. Ei usu, et Reali treenerid eriti kehvad on.. võimalusi saab ta ka kindlasti. Seda muidugi eeldusel, et ta Realiga ennast seob.

                              Mis puutub sellesse meedia haipi.. siis ennekõike peab Ödegaard ise sellega toime tulema.. siiamaani ei paista küll, et ta ennast juba uueks Messiks peaks. Pigem paistab, nagu ta vaatab ise ringi, kus oleks talle sobivaim ja nii edasi. Ma ei usu, et ta ise igale poole meediat järgi tellis. Seni kuni poiss Paris Hiltoni ja jumal teab, kellega veel pidu ei pane ning mõistab, mis talle on parim... siis ma ei teeks mingisuguseid suvalisi järeldusi. Kui tuleb mingi uus superstaar, siis tuleb. Millegipärast ennustatakse kõigile Reali poolt (mõistagi rivaalklubide eriti objektiivsed toetajad) ostetud noormängijatele Pedro Leoni ja Canalesi saatust.. samas vastupidiseks näiteks oleks Carvajal .. ma paneks siia Jese ka - küll klubi omad kasvandikud, aga siiski näitavad, et on võimalik ka noortel läbi lüüa. Isco ju ka just väga vana pole. Keegi ülal mainis ka Marcelot veel. Ei ole kõik klubisse tulnud ~20-aastased kolinaga läbi kukkunud. Ennekõike sõltuvad asjad siiski Ödegaardist endast, mitte niivõrd klubist, kuhu ta läheb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                See, kui palju seltsimees Odegaard oma elus vägevamat jalgpalli kogeb ja näeb, kui ksf. rixxer ei päde kuidagi võrdlusmärkidesse panekut.
                                Aga seda enam on ksf. rixxeri väga värvikas avaldus, et TEMA sellise lollusega ei tegeleks, üpris küüniline. Ma usun et iga 16 aastane küünitaks astmapiibu järele, kui saaks kutse sellistesse jalgpalli mekadesse. Teha trenni ja ajada juttu ja einestada oma aja kangelastega. Reisimine ja erinevate (jalgpalli)kultuuride kogemine arendab igaüht. Aga kui ksf. rixxer sellise pakkumise saaks, siis TEMA saadaks kõik potilaadale, sest tippklubide juures katsetel käivad ainult hoorad ja meedia tähelepanu teeks temast Justin Bieberi.
                                Fábio Coentrão
                                Hay método en su locura

                                Kommentaar

                                Working...
                                X