320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Torres algkoosseisus, maailma parim naerab selle peale:


    Ennustan Reali 0:4 võitu

    Kommentaar


      Algselt postitas Faraday Vaata postitust
      Aga seda enam on ksf. rixxeri väga värvikas avaldus, et TEMA sellise lollusega ei tegeleks, üpris küüniline. Ma usun et iga 16 aastane küünitaks astmapiibu järele, kui saaks kutse sellistesse jalgpalli mekadesse. Teha trenni ja ajada juttu ja einestada oma aja kangelastega. Reisimine ja erinevate (jalgpalli)kultuuride kogemine arendab igaüht. Aga kui ksf. rixxer sellise pakkumise saaks, siis TEMA saadaks kõik potilaadale, sest tippklubide juures katsetel käivad ainult hoorad ja meedia tähelepanu teeks temast Justin Bieberi.
      Jah, mina ei teeks selliseid valikuid, kuna ma pole enam 16 aastane ka. Ma räägin konkreetselt sellisest meediatsirkusest, mida poisi ümber ja üle korraldatakse, kus sees nii tema enda agendid kui tundub ka, et isa, kes võiks olla vähe targemad. Aga sa kas ei viitsinud lugeda või ei tahtnud aru saada. Keegi pole kedagi potilaadale saatnud ega seda väitnud ja käiakse tippklubide juures katsetel enne seda norra poissi, pärast teda ja samal ajal, mitmed neist 16 a ja mitmed neist äkki isegi nooremad. Sellis blingi ma seal ei näe ainult ja parem ongi, minu meelest. Justin Bieberiks võib teha, võib ka mitte, aga enamasti teeb seda sinust meedia ise, kui sa neid asju oma nõuandjate vms vähe täpsemalt ei plaani või paika ei pane. Aga mida mina ka tean, ma haaraks astmapiibu vms asi see ongi.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Torres algkoosseisus, maailma parim naerab selle peale:


        Ennustan Reali 0:4 võitu
        jaalo varikaisa?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          jaalo varikaisa?
          Unustasin browserit vahetada...

          tegelt on vahel niisama tore trollida, aga Reali võitu usun ikkagi. Kui just FT9(19) väravaid lööma ei hakka.

          Kommentaar


            K.Navas
            Marcelo
            R.Varane
            A.Arbeloa
            S.Ramos
            Isco
            T.Kroos
            S.Khedira
            G.Bale
            J.Rodriguez
            K.Benzema

            Ancelotti eelistas Arbeload Carvajalile, Khedirat Modricile, Varani Pepele ning (!) Navast Casillasele. Okei. Aga kas keegi seletaks miks Ronaldo pingil on?!

            E:Modric siiski vigastatud.

            J.Oblak
            J.Gamez
            L.Hernandez
            J.Gimenez
            D.Godin
            Gabi
            S.Niguez
            Raul Garcia
            A.Griezmann
            M.Suarez
            F.Torres

            Atleticol Turan, Koke, Mandzukic ja Tiago pingi peal. Juanfran ka.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                K.Navas
                Marcelo
                R.Varane
                A.Arbeloa
                S.Ramos
                Isco
                T.Kroos
                S.Khedira
                G.Bale
                J.Rodriguez
                K.Benzema

                Ancelotti eelistas Arbeload Carvajalile, Khedirat Modricile ning (!) Navast Casillasele. Keegi seletaks miks Ronaldo pingil on?!

                J.Oblak
                J.Gamez
                L.Hernandez
                J.Gimenez
                D.Godin
                Gabi
                S.Niguez
                Raul Garcia
                A.Griezmann
                M.Suarez
                F.Torres

                Atleticol Turan, Koke, Mandzukic ja Tiago pingi peal. Juanfran ka.
                Modricile? Ta ju vigane ikkagist?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  K.Navas
                  Marcelo
                  R.Varane
                  A.Arbeloa
                  S.Ramos
                  Isco
                  T.Kroos
                  S.Khedira
                  G.Bale
                  J.Rodriguez
                  K.Benzema

                  Ancelotti eelistas Arbeload Carvajalile, Khedirat Modricile, Varani Pepele ning (!) Navast Casillasele. Okei. Aga kas keegi seletaks miks Ronaldo pingil on?!

                  J.Oblak
                  J.Gamez
                  L.Hernandez
                  J.Gimenez
                  D.Godin
                  Gabi
                  S.Niguez
                  Raul Garcia
                  A.Griezmann
                  M.Suarez
                  F.Torres

                  Atleticol Turan, Koke, Mandzukic ja Tiago pingi peal. Juanfran ka.
                  Modric on vigane (kus sa elanud oled????), Ronaldo tundis ka midagi, ja ei hakatud riskima, Pepe ei sõitnud kaasagi (ei tea miks) ja Navas mängib seal karikas.

                  Kommentaar


                    visake äkki link kus vaadata saab ei viitsi ise otsida

                    Kommentaar


                      Pepe oli isegi reali kodulehel tulijate nimekirja pandud, aga pingil teda tõesti pole.

                      Kommentaar


                        Ronaldol on mingi pisike põlveprobleem, pingil siiski olemas. Pepe eemalejäämine on siiamaani põhjendamata.

                        Kommentaar


                          Bale=Torres
                          Kahju seda tõdeda, aga tänase mängu 1. poolaja põhjal tunduvad nad hetkel umbes samal tasemel olevat.

                          Kommentaar


                            Real ilma Ronaldota on sama hea mis Atletico koos Torresega!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Mina sain ainult kolm ruutu täidetud. Nõrk värk.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar




                                Odegaard ka kohal. Tundub, et üleminek on teoks saamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X