320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Polegi kaua karistuslöölikedest neid väravaid tulnud.

    Kommentaar


      Milleks see kaks jalga ees nüüd vajalik oli.. Ronaldo peab ka muidugi rääkima minema veel..

      Kommentaar


        Uskumatu see härra Fernandez Borbalan, lihtsalt uskumatu! Suurema hooga sõitis sisse pigem Espanyoli mängija, mitte Coentrao. Uskumatu!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
          Uskumatu see Fernandez Borbalan, lihtsalt uskumatu! Suurema hooga sõitis sisse pigem Espanyoli mängija, mitte Coentrao. Uskumatu!!
          See suure hooga sisse sõitnud Espanyoli mees tabas palli ning ei tabanud jalaga otse kubemesse ka.. Coentrao olukorras muud peale punase nägemiseks peavad ikka väga valged prillid olema.. või eksin?

          Kommentaar


            Ei ütle et see täiesti ebaõiglane oli, lihtsalt oleks õiglasem olnud vast mõlemale kollane (või punane) anda. Coentrao üritas ikka jalga tagasi ka tõmmata...Samas Espanyoli mees tuli ka ikka suht agressiivselt sisse, tabas ta siis palli või ei tabanud. Seega minu vaatevinklist tegi Espanyoli mees samuti vea. Kaheldav olukord igal juhul.

            Kommentaar


              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
              Ei ütle et see täiesti ebaõiglane oli, lihtsalt oleks õiglasem olnud vast mõlemale kollane (või punane) anda. Coentrao üritas ikka jalga tagasi ka tõmmata...Samas Espanyoli mees tuli ka ikka suht agressiivselt sisse, tabas ta siis palli või ei tabanud. Seega minu vaatevinklist tegi Espanyoli mees samuti vea. Kaheldav olukord igal juhul.


              Noh jah.. võib-olla oleks võinud Espanyoli mehele kollase anda .. aga no Coentrao tabas teda konkreetselt kahe jalaga ju .. ei tohiks väga kahtlust olla minu arust, aga küll tulevad ka eksperdid ja annavad oma arvamuse. Nacho lõi vahepeal oma esimese värava põhimeeskonna eest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                Ronaldo ju ka ei pidanud tulema? De Gea tulek võib tegelikult ju üsna reaalne olla kuna ta saaks esiteks hetkel paremad tingimused, Hispaania koondise esiväravavahiks Euro 2016-nel kuna koduliiga meestel on eelis, tagasi kodulinna kus on rohkem tegevust mu meelest kuna Manchester on üsna igav linn ju. Ainuke asi mis teda seal Manchesteris kinni hoiabki on palk ja võibolla ka see, et tegemist endise Atletico mängijaga. Igastahes ma arvan, et ta enne Euro 2016-st kuhugi ei liigu, aga peale seda on see täiesti võimalik.
                Kas sa oled seinaporkega sündinud debiilik ve? Nii lolli juttu pole ammu näinud.

                Kommentaar


                  Minu subjektiivne arvamus oleks, et mõlemale punane. Aga sellist olukorda, kus kahele mehele oleks sarnases olukorras punane antud, ei tulegi ette.

                  Kommentaar


                    3-0. Heale esimesele poolajal järgnes üsna keskpärane teine poolaeg. Bale raiskas häid võimalusi ning ei söötnud jällegi seal kus vaja. Coentrao punane kaart rikkus mängu pisut ära aga võimalusi tekkis siiski mõlemale poole... hea õnne korral oleks Espanyol ka võinud penalti saada. Nacho pani üsna vingelt, jagus teda igale poole selle teise poolaja jooksul, tasuks ka värav. Arbeloa ja James esinesid keskmisest paremini, Isco ja Kroos ikka tavapärasel heal tasemel. Bale'lt üks hea ja üks pigem vilets poolaeg. Varane eksis enda kohta pisut palju aga üldiselt Pepega kindlad. Ronaldo ja Benzema .. kindlasti paremaks võimelised. Ka peale punast kaarti ei suutnud Espanyol just midagi väga suurt korraldada, samas Ancelotti pani kohe kaitsvamaid mehi platsile ning rahustas mängu. Igatahes, selle aasta parim mäng, ehk suudetakse neljapäeval siia veel juurde panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kas sa oled seinaporkega sündinud debiilik ve? Nii lolli juttu pole ammu näinud.
                      Klähvid? Väga hea jutt oli ja viimase aja üleminekud Premmist La Ligasse tõestavad seda. Ei jää see De Geake ka tulemata kui tuleb mehele sobiv pakkumine ja kindlad tingimused.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                        Klähvid? Väga hea jutt oli ja viimase aja üleminekud Premmist La Ligasse tõestavad seda. Ei jää see De Geake ka tulemata kui tuleb mehele sobiv pakkumine ja kindlad tingimused.
                        Sorry aga ajud jäeti sulle sünnitusmajast kaasa andmata, De Gea jääb kauaks meie mängijaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Sorry aga ajud jäeti sulle sünnitusmajast kaasa andmata, De Gea jääb kauaks meie mängijaks.
                          Count rääkis umbes samat juttu, kui Benatia päevakorras oli. Mitte, et ma DDG saabumisse usuks.

                          Kommentaar


                            DDG teemas loogikat ei näe- kui klubis on Casillas, kes ei plaani lahkuda ja värske kvaliteet Navas ehk kaks maailmatasemel kiiprit, siis miks peaks veel kedagi sinna osakonda tooma (mitte et Reali ostud alati loogikale vastaksid )? Van Gaal vaevalt laseks sellel sündida ja pigem saab De Gea 120-140k-per-nädal 4-5 aastase lepingu lähiajal.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              delete / purjus peaga tehtud post

                              Kommentaar


                                siin pole muud kommenteerida, et kui pange see Bale põlema ükskord. kütaks talle ise molli kui mu ees seisaks :/
                                täna siis kõik telekate ette, ees on selle aasta tähtsaim päev ja muud võimalust pole kui Ronaldo võit! messi võiks üldse kolmandaks jääda, rohkem viimasel ajal tola kui jalgpalli mänginud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X