320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bale on skoorinud 3 mängu järjest:



    Mees on end tagasi jalule võidelnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      ma küsiks küsimuse rixxerile, kui sa oleks kohtunik olnud, kas sa oleksid punast kaarti välgutanud, vihjates Bilbao mängule? või räägib ainult barca ultra nii?
      Eh, eks Ronaldo patud ole kõigile teada, pole neid õigustanud, peaks tal juba neid aastaid tippjalgpallis olema küllalt, et sellest sitast üle olla. Bilbao keiss oli ka eriti tore, Iturraspe lendas sinna nagu kolm kuud nälginud kajakas toidupalukese peale sisse aga see ju kindlasti mingit kaarti ei vääri. Isegi see kollane, mis ta sai oli halvasti antud, eksju. Mind hämmastab vaid see, kuidas ükski Barca fänn ei reageerinud, kui Suarez mängus PSG-ga Thiago Silvale (oli vist) äsada üritas, samas Ronaldo igasugu vehkimised jäävad silmapilkselt ette. Ma saan aru, et oma mängijate patud on ikka väiksemad kui rivaalklubi mängijate omad, aga see on pisut hale juba. Ma ei tea, mida härra rixxer üritas, nagu keegi poleks neid videosid kunagi näinud. Aga noh, avatar selgitab minu jaoks asja ära. Heaters gonna heat.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
        kamp Reali fänne? pigem Ronaldo vaenlasi ju. nahhui oli vaja 2 mängu keeldu anda ja siis osad veel vinguvad, et liiga vähe sai. täis tainad. ja see atletico on omadega nii perses tiim, 3x järjest barcelonale kaotada, mida iganes. nad ainult nurgalöögist või penaltitest suudavadki skoorida see aasta tugevate tiimide vastu. kaua see torres ikka kobistab oma esimestel minutitel. see prantslane griesmann on ka üks normaalne kusepüks. eile vahetati poolajal välja jah? hüpake edasi atletico fännid, et see on kõva mees. neemelo on ka krdi fc lihula vastu kõva mees. kui tugevam vastane, siis ei suuda see sitt midagi teha nagu näha

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Mind hämmastab vaid see, kuidas ükski Barca fänn ei reageerinud, kui Suarez mängus PSG-ga Thiago Silvale (oli vist) äsada üritas, samas Ronaldo igasugu vehkimised jäävad silmapilkselt ette. Ma saan aru, et oma mängijate patud on ikka väiksemad kui rivaalklubi mängijate omad, aga see on pisut hale juba. Ma ei tea, mida härra rixxer üritas, nagu keegi poleks neid videosid kunagi näinud. Aga noh, avatar selgitab minu jaoks asja ära. Heaters gonna heat.
          Mind hämmastab see, kuidas iga kord kui mõni Barca fänn Ronaldo enesevalitsuse koha pealt sõna võtab, Madridi fännid kohe Suareze suunas näpuga näitavad nagu vabandaks see välja kõik portugallase vägiteod.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Mind hämmastab see, kuidas iga kord kui mõni Barca fänn Ronaldo enesevalitsuse koha pealt sõna võtab, Madridi fännid kohe Suareze suunas näpuga näitavad nagu vabandaks see välja kõik portugallase vägiteod.
            Mind hämmastab see et iga kord kui mõni Reali fänn julgeb sõna võtta mõne Barca mängija kohta tembeldatakse ta kiiremas korras lolliks ja jalgpallist mitte midagi teadvaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Mind hämmastab see, kuidas iga kord kui mõni Barca fänn Ronaldo enesevalitsuse koha pealt sõna võtab, Madridi fännid kohe Suareze suunas näpuga näitavad nagu vabandaks see välja kõik portugallase vägiteod.
              Loe nüüd esimest kahte rida ka.. või siis seda osa, mida sa "tsitaadis" ei kasutanud. Lootsin küll, et on piisavalt selgelt kirjutatud, aga paistab, et siiski mitte. Kuigi probleemi, mille mina püstitasin, ignoreeritakse täpselt sama moodi edasi nagu seda Maski giffi tollest intsidendist ning asi läheb sama rada pidi edasi. Kahju, pole vist ühtegi Barcelona toetajat, kes on võimeline ilma demagoogiata arutlema. Juba tekkis lootus...

              Küsiks siis juba ära ka, mis tingimustel on Reali toetajatel sinu arvates lubatud Suarezi (või kellegi teise) koha pealt sõna võtta?

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                .... Heaters gonna heat.
                kvaliteet troll või lihtsalt typo - naljakas igaljuhul!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                  Mind hämmastab see, kuidas iga kord kui mõni Barca fänn Ronaldo enesevalitsuse koha pealt sõna võtab, Madridi fännid kohe Suareze suunas näpuga näitavad nagu vabandaks see välja kõik portugallase vägiteod.

                  Tuletan meelde, et lubasite koerte varjupaigale annetada. Võib-olla teeksite pisikese pausi, kuniks see lubadus täidetud on.

                  Insert coin to continue...
                  Fábio Coentrão
                  Hay método en su locura

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Karl33 Vaata postitust
                    Mind hämmastab see et iga kord kui mõni Reali fänn julgeb sõna võtta mõne Barca mängija kohta tembeldatakse ta kiiremas korras lolliks ja jalgpallist mitte midagi teadvaks.
                    Probleem on selles, et enamik siinsetest Madridi fännidest ei vaata Barcelonat ja see saab ilmselgeks kui nad antud klubi mängijate kohta sõna võtavad.

                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Loe nüüd esimest kahte rida ka. Lootsin küll, et on piisavalt selgelt kirjutatud, aga paistab, et siiski mitte. Kuigi probleemi, mille mina püstitasin, ignoreeritakse täpselt sama moodi edasi nagu seda Maski giffi tollest intsidendist ning asi läheb sama rada pidi edasi. Kahju, pole vist ühtegi Barcelona toetajat, kes on võimeline ilma demagoogiata arutlema. Juba tekkis lootus...

                    Küsiks siis juba ära ka, mis tingimustel on Reali toetajatel sinu arvates lubatud Suarezi koha pealt sõna võtta?
                    Lugesin ja täitsa mõsitlikku juttu ajasid kuniks Suareze nime teksti tõid. Ma ei saa nagu aru miks tuua välja jalgpallur, kes on teada tuntud nii Barca fännide kui ka teiste toetajate seas kui räpase mängijana ja hakata süüdistama culesi siis selles, et nad samasugust kisa ja kära tema suunas ei tee (mida me terve suvi tegelikult tegime) kui Ronaldo teiste tampimise eest minimaalseid karistusi saab. Kas siis rivaalklubi fännidel pole lubatud olla nördinud sääraste otsuste üle?

                    Ja tingimused tingimusteks, minu pärast võtke nii palju tema kallal sõna kui tahate, aga kui loba suust välja ajate, siis võiksite selle ohvri kompleksi unustada ja aru saada, et võib-olla on Barca fännidel põhjust siinsete fännide maha tegemiseks kui nad pidevalt lolli juttu suust välja ajavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                      nii rahvas suur meeldetuletus teile, et 10 päeva on jäänud Ronaldo sünnipäevani!

                      10 päeva sünnani, 10 ilusat väravat!
                      Mitme päeva pärast ta 50 saab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                        Mitme päeva pärast ta 50 saab?
                        Umbes 7315 päeva pärast.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Lugesin ja täitsa mõsitlikku juttu ajasid kuniks Suareze nime teksti tõid. Ma ei saa nagu aru miks tuua välja jalgpallur, kes on teada tuntud nii Barca fännide kui ka teiste toetajate seas kui räpase mängijana ja hakata süüdistama culesi siis selles, et nad samasugust kisa ja kära tema suunas ei tee (mida me terve suvi tegelikult tegime) kui Ronaldo teiste tampimise eest minimaalseid karistusi saab. Kas siis rivaalklubi fännidel pole lubatud olla nördinud sääraste otsuste üle?

                          Ja tingimused tingimusteks, minu pärast võtke nii palju tema kallal sõna kui tahate, aga kui loba suust välja ajate, siis võiksite selle ohvri kompleksi unustada ja aru saada, et võib-olla on Barca fännidel põhjust siinsete fännide maha tegemiseks kui nad pidevalt lolli juttu suust välja ajavad.
                          Tegelikult pole kuigi oluline, kes ja millal oma jalgadega vehkis. Mõte oli vaid selles, et Reali mängijate ebasportlikkuse peale läheb nina teil kõigil jube kiirelt püsti, samas Suarezi (sisulist vahet, kes vehkis, tegelikkuses ei ole, mõte oli reaktsioonis) vehkimist lihtsalt ignoreeriti. Keegi pole eitanud, et Ronaldo karistus lahjemapoolne oli (välja arvatud jaalo.. aga ehk mõistad teda). Keegi (jällegi .. jaalo) pole ka õigustanud Ronaldo tegutsemist (mine vaata Chelsea teemasse, kuidas õigustatakse Diego Costa tõmblemisi). Minu jaoks pole see probleem, et teid häirib, kuidas Ronaldot ei karistata. Probleem on minu jaoks vaid selles, miks jäävad teile ette ainult Ronaldo (ja teiste Reali mängijate) tõmblemised (tõin näite ka Bilbao intsidendi kohta, kedagi ei huvitanud, mida tegi Iturraspe antud intsidendis). Minu arvates on see lihtsalt silmakirjalik, pigem tuleks see loll jutt nagu kuskilt mujalt. Või siis ongi normaalne, et reaktsioon sõltub põhimõtteliselt ainult vägivallatseja nimest ja klubilisest kuuluvusest? Esineb ka mõningaid erandeid minu poolt väljatoodud stsenaariumile, kuid üldpõhimõtted siiski paistavat kehtivat.

                          Päris hea on vaadata neid gängstereid, kes iga hinna eest jaalole ära panna üritavad. Kahju ainult, et katsed seda teha üsna lahjad on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Tegelikult pole kuigi oluline, kes ja millal oma jalgadega vehkis. Mõte oli vaid selles, et Reali mängijate ebasportlikkuse peale läheb nina teil kõigil jube kiirelt püsti, samas Suarezi (sisulist vahet, kes vehkis, tegelikkuses ei ole, mõte oli reaktsioonis) vehkimist lihtsalt ignoreeriti. Keegi pole eitanud, et Ronaldo karistus lahjemapoolne oli (välja arvatud jaalo.. aga ehk mõistad teda). Keegi (jällegi .. jaalo) pole ka õigustanud Ronaldo tegutsemist (mine vaata Chelsea teemasse, kuidas õigustatakse Diego Costa tõmblemisi). Minu jaoks pole see probleem, et teid häirib, kuidas Ronaldot ei karistata. Probleem on minu jaoks vaid selles, miks jäävad teile ette ainult Ronaldo (ja teiste Reali mängijate) tõmblemised (tõin näite ka Bilbao intsidendi kohta, kedagi ei huvitanud, mida tegi Iturraspe antud intsidendis). Minu arvates on see lihtsalt silmakirjalik, pigem tuleks see loll jutt nagu kuskilt mujalt. Või siis ongi normaalne, et reaktsioon sõltub põhimõtteliselt ainult vägivallatseja nimest ja klubilisest kuuluvusest?

                            Päris hea on vaadata neid gängstereid, kes iga hinna eest jaalole ära panna üritavad. Kahju ainult, et katsed seda teha üsna lahjad on.
                            Sa tõid põhjuse ise ära. Nina läheb püsti kuna Ronaldo sarnaste juhtumite hiljutine ajalugu on näidanud, et Hispaania FA ei suuda nii mõjuvõimsa klubi mängijatele nagu Real erapooletult/õiglaselt karistusi määrata. Ja arvestades kui edukas Ancelotti meeskond viimasel ajal olnud on, siis on ju loogiline et Barcelona, Atletico jt. klubide fännid ülekohut tunnevad ja ennast teie fännisektori peale välja elavad. Oleks asi vastupidine, nt. Messi andis kellegile lõuga ja sai minimaalse karistuse, lägastaksid igasuguse trollid meie teemas (UEFAlona/FIFAlona jne).

                            Ja minu subjektiivne arvamus on, et natuke banterit vms pole halb asi. Kannatage ära või lihtsalt ignoreerige, kui muidu hakkama ei saa.

                            Kommentaar


                              Just. Pole mul probleemi tunnistada, et Ronaldo on suurepärane mängija, aga cunt. Ja pole probleemi alla kirjutada, et täpselt samasugune on Suarez. Vahe on selles, et üks sarihammustaja sai ilge litaka, isegi nii ilge, et pärast apellatsiooni mõned ebaproportsionaalsed karistused tuli kkagi maha võtta, sest kohtus need poleks anyway pädenud, kuid mänguline keeld jäi. Samuti sai ta oma sigatsemise eest Inglismaal korraliku ketuka, ehkki ka sealset kohtunike või mis kogu seal ongi keegi ei armasta. Lol Ligas on aga asi täiesti käest ära, mida näitavad minu poolt välja toodud tsitaadid ja videod- määratakse sisuliselt minimaalne karistus, kuna ta sel hooajal käitus esimest korda vägivaldselt (ahah) ja et ta vabandas (twitteris). Ehk siis, karistus määrati raporti alusel, aga asjaolusid võeti arvesse väljaspool raportit. See on lihtsalt selline nali, mida mõistus keeldub uskumast. ja nii aastast aastasse, Cholo paneb õrna kiilaka kohtunikule ja saab 8 mängu...Valencia mängija vist sai tagantkäelöögi eest 4 mängu (mänguline olukord), siin Ronaldo sisuliselt kaks korda annab molli vastasmängijale ja karistus on ikka selline, et oluliseks mänguks, kus punktikaotus tõenäoline, ta ikka tagasi. Mou sisuliselt kargab vastastreenerile kallale...ja ei midagi. Neid näiteid on lõputult ja liiga tihti, et rääkida kokkusattumusest. Siin on midagi struktturset ja sihikindlust ja võtan vabaduse siinse klubi poole näpuga näidata. Elage üle või vaielge vastu, aga arvamust ma avaldan.
                              Ja kui tagasi mängija juurde tulla, siis just see karitamatus ongi Ronaldo äkki veelgi cuntilikumaks teinud. Hammustaja vähemalt otsis abi ja värki, käib nüüd suisa psühholoogi juures.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Kannatage ära või lihtsalt ignoreerige, kui muidu hakkama ei saa.
                                +1 BCfeyle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X