320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Ja minu subjektiivne arvamus on, et natuke banterit vms pole halb asi. Kannatage ära või lihtsalt ignoreerige, kui muidu hakkama ei saa.
    Banter banteriks, võib-olla reageerin vahel üle, kuid reaalsustaju ning mingisugune objektiivsus võiks siiski vähemalt pikemates ja eeldatavalt sisulisemates arutlustes säilida. Vastasel juhul kaob ju igasugune mõte mingisuguseks aruteluks. Näiteks sobiks sinu demagoogiline vastus (minu arvates, jällegi) kolm sinu posti tagasi või kui rixxer Barca teemas midagi etteheidetest sonis. Ma ei usu, et siin banteriga suurt midagi pistmist on.

    Aga mõte on sul iseenesest õige, võib-olla on mul tahtmine liiga suur teha järeldusi isikute intelligentsi kohta peale mõningaid ebaterveid avaldusi.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Banter banteriks, reaalsustaju ning mingisugune objektiivsus võiks siiski vähemalt pikemates ja eeldatavalt sisulisemates arutlustes säilida. Vastasel juhul kaob ju igasugune mõte mingisuguseks aruteluks.
      Ja selleks on olemas siinsed Reali fännid, kes teiste fännide objektiivsuse/reaalsustaju puudumist nende tekstides välja näitavad, täpselt sama lugu Barca, Atleti teemas. Ja nagu ma korduvalt öelnud olen, kui mõtet ei näe siis ära lasku arutellu. Mõned kasutajad ainult selle peal väljas ongi, et teised endast välja ajada/neilt mingisugune reaktsioon kätte saada.

      Kommentaar


        näe vaata, see ongi see olukord mis on äärmiselt kummaline, kus vanemad olijad foorumis arvavad, et uuemad tulijad ei tea mitte kui midagigi vutist, ei ainsatki grammi. päris kummaline on näha, et kui kellegil uuemal olijal on öelda sõna sekka mingite teatud teemades, olgu ta siis lambi jüri või barcareali teema, pannakse talle märk külge´esimeseklassitroll´, päris vale ju nii suhtuda asjadesse.

        ei õigusta jaalo megamegatrollimist vahel, aga kuid siiski las ta olla über ronaldo austaja, ja elab välja seda siin, kui kodus naise peal näiteks.

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Näiteks sobiks sinu demagoogiline vastus (minu arvates, jällegi) kolm sinu posti tagasi või kui rixxer Barca teemas midagi etteheidetest sonis. Ma ei usu, et siin banteriga suurt midagi pistmist on.

          Aga mõte on sul iseenesest õige, võib-olla on mul tahtmine liiga suur teha järeldusi isikute intelligentsi kohta peale mõningaid ebaterveid avaldusi.
          Ma juba täpsustasin seda kommentaari sulle. Kui su arvamus sellega ei muutunud, siis pole mul siin muud nagu rohkemat teha.

          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          näe vaata, see ongi see olukord mis on äärmiselt kummaline, kus vanemad olijad foorumis arvavad, et uuemad tulijad ei tea mitte kui midagigi vutist, ei ainsatki grammi. päris kummaline on näha, et kui kellegil uuemal olijal on öelda sõna sekka mingite teatud teemades, olgu ta siis lambi jüri või barcareali teema, pannakse talle märk külge´esimeseklassitroll´, päris vale ju nii suhtuda asjadesse.

          ei õigusta jaalo megamegatrollimist vahel, aga kuid siiski las ta olla über ronaldo austaja, ja elab välja seda siin, kui kodus naise peal näiteks.
          Ei maksa üle reageerida. Ja noh, jaalo kohta ma ei oska midagi öelda, senimaani olen ma näinud et teda ei kõiguta eriti miski, kui just asi Ronaldo sotsiaalmeedia tegemisi ei puuduta.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Ma juba täpsustasin seda kommentaari sulle. Kui su arvamus sellega ei muutunud, siis pole mul siin muud nagu rohkemat teha.
            Mõte oli vaid selles, et taolised vastused on pigem reegel kui erand, kui teatud indiviididega arutellu laskuda. Sinu mõttest sain arvatavasti aru.

            Arutellu mitte laskumine on kindlasti üks võimalus, väga kahju ainult, kui selle tee valimine ongi lahenduseks enamikel juhtudel. Niisama trollida saab ka kusagil Postimehe/Delfi kommentaariumis.

            Kommentaar


              Ühesõnaga tänapäeval võiks foorumis kirjutada ainult siis kui kirjutatu on sisutihe ning arutlusest tiine? Samuti tuleb silmas pidada, et kajastatu peab olema valdavalt teema päises oleva meeskonda ja selle mängijaid jaatav.. Ja üldse pole teiste klubide fännidel võõra meeskonna teemasse asja? Varsti soovite ka sooneutraalseid ning rassi ja seksuaalset orientatsiooni arvestavaid kirjutusi näha..

              Tegemist on jalka-foorumiga, kus 99% rahvast käib mängu eel, järel või ajal kaaskannatajate ning vastastega oma emotsioone välja elamas ja läbielatu kohta põlveotsas nokitsetud analüüsi kirjutamas. See, kes soovib sügavat analüüsi ning arutelu, loeb foorumisse postitatud blogisid ja artikleid, kus kirjutiste tase on kordades kõrgemal tasemel kui meie hobi-analüütikud kunagigi pakkuda suudavad

              Mis muidugi ei tähenda, et siit ei või leida ka korralikke pärleid vähem kajastatud satside tegemiste kohta.
              Reali noorfännidele tuleks üldiselt kasuks, kui võimalikult kiirelt selle teema ära jagaks ja ei looks ülemäära illusioone. Samuti tuleks kasuks see kui liigse enda poolt toodetud "analüüsi" kõrvale või asemele suudaksite pakkuda reali blogide neutraal-kriitilisi artikleid, mida teistelgi huvitav lugeda. Muidu on siinne teema ikka viimased paar aastat korralikult kiratsenud..
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                ei õigusta jaalo megamegatrollimist vahel, aga kuid siiski las ta olla über ronaldo austaja, ja elab välja seda siin, kui kodus naise peal näiteks.
                Kodus naise peal? Tegemist on 12-16 aastase teismelisega, olen selles enam kui kindel.
                https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                Kommentaar


                  Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                  Kodus naise peal? Tegemist on 12-16 aastase teismelisega, olen selles enam kui kindel.
                  Ma arvan, et jaalo on kasutaja atleticomadrid klassivend ning mõlemad trollivad üksteise võidu. Meie, kes me oleme tõsised fännid, peaksime keskenduma jalgpallile ja arutama pikalt selle üle, kuidas Real Madrid on halb ja meie lemmikud luchod ja cholod on pühad!
                  LuchoCholo per siempre!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                    Ma arvan, et jaalo on kasutaja atleticomadrid klassivend ning mõlemad trollivad üksteise võidu. Meie, kes me oleme tõsised fännid, peaksime keskenduma jalgpallile ja arutama pikalt selle üle, kuidas Real Madrid on halb ja meie lemmikud luchod ja cholod on pühad!
                    LuchoCholo per siempre!
                    Ise käid jaalo paralleel klassis? kasutaja atleticomadrid postitusi on enamasti ikka meeldiv lugeda, saab üsna palju Atleti jne kohta teada ( sarnasel kasutaja Punkt postitustele). Ning kahe jumala teenimine on ka natukene tobe, või sa ei arva?

                    Kommentaar




                      Nagu pildilt näha võib, on mõlemad jaanuariakna ostud juba treeningutega liitunud. Selles ei ole midagi üllatama panevat. Selgusetuks jääb aga tõsiasi, et Ödegaard ei ole endiselt ametlikult Castilla hingekirjas, põhimeeskonnast rääkimata. Kuigi kodulehel ametlik teadaanne täiesti ilmus. Mäletatavasti ei olnud ka Ödegaardi särgi peal numbrit, kui tore pidulik gala toimus.
                      Kui Silva #16 lisamine kodulehele võttis aega alla poole päeva, pole meeletu tähelepanu keskel olev Ödekas sinna ikka jõudnud. Samuti ei ole kuskilt usaldusväärsest allikast palganumbreid kõlanud (oleks tore, kui keegi viitaks). Mulle hakkab tasahilju tekkima kahtlus, et tehing käidi lihtsalt kiiremas korras röövhöövliga üle nii et pilpad takka ning nüüd klopsitakse mingit seadusekuulekamat varianti kokku. Näiteks isade ja emade transport ja elupaiga leidmine või midagi kolmandat ja keerulisemat.
                      Pühapäeval toimuvad igatahes nii põhisatsi kui Castilla mängud ja keegi ei ole endiselt 100% avalikustanud kuhu Ödekas suunatakse. KAS üldse suunatakse.
                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Väike ülevaade eeldatavast ründeformatsioonist Real Sociedadi vastu

                        James olla homseks mänguks kahtlane. Palju on viimasel ajal räägitud Bale'st, justkui peaks olema tema see mees, kes tähed taevast alla toob, nüüd kui Ronaldo mõneks ajaks pealtvaatajaks jääb. Viimastes mängudes siiski üsna hästi mänginud, ehk tuleb homme lisa.

                        Bayern will not pursue Reus, leaving the way clear for Real Madrid to sign him in the summer. [Bild]

                        Pisut huumorit ka:


                        Mis Ödegaardi puutub, siis ei usu, et olukord nii halb on. Kui juba isa võeti klubi juurde tööle, siis küll kanti ka muude asjade eest hoolt. Ödegaard on üldiselt ikkagi Castilla poiss hetkel, samas teeb kaasa trenne ka põhimeeskonnaga.

                        Kommentaar


                          Milline Royali algkoosseis välja näeks kui suvel Reus ostetakse?

                          Kommentaar


                            Reus Bale'i asemele ja kõik on korras. palun jumalat, et see Bale nahhui saadetaks, sellist isekat venda pole meeskonda vaja

                            Kommentaar


                              Koosseis Real Socieadi vastu:


                              Casillas, Keylor Navas, Pacheco.
                              Varane, Ramos, Coentrão, Marcelo, Carvajal, Arbeloa, Nacho.
                              Khedira, Kroos, James, Bale, Illarra, Isco, Lucas Silva.
                              Benzema, Chicharito, Jesé.

                              Tõenäoliselt saame vahetusest Lucas Silvat näha.

                              Samas Chicharito on ikka täiesti ära kaotatud, kui hästi läheb siis pääseb mõnikord 5 minutit enne lõppu väljakule. Kas mehe tase on tõesti selline, et liigamängudes ei suuda ta kunagi Benzemad vääriliselt asendada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Faraday Vaata postitust


                                Nagu pildilt näha võib, on mõlemad jaanuariakna ostud juba treeningutega liitunud. Selles ei ole midagi üllatama panevat. Selgusetuks jääb aga tõsiasi, et Ödegaard ei ole endiselt ametlikult Castilla hingekirjas, põhimeeskonnast rääkimata. Kuigi kodulehel ametlik teadaanne täiesti ilmus. Mäletatavasti ei olnud ka Ödegaardi särgi peal numbrit, kui tore pidulik gala toimus.
                                Kui Silva #16 lisamine kodulehele võttis aega alla poole päeva, pole meeletu tähelepanu keskel olev Ödekas sinna ikka jõudnud. Samuti ei ole kuskilt usaldusväärsest allikast palganumbreid kõlanud (oleks tore, kui keegi viitaks). Mulle hakkab tasahilju tekkima kahtlus, et tehing käidi lihtsalt kiiremas korras röövhöövliga üle nii et pilpad takka ning nüüd klopsitakse mingit seadusekuulekamat varianti kokku. Näiteks isade ja emade transport ja elupaiga leidmine või midagi kolmandat ja keerulisemat.
                                Pühapäeval toimuvad igatahes nii põhisatsi kui Castilla mängud ja keegi ei ole endiselt 100% avalikustanud kuhu Ödekas suunatakse. KAS üldse suunatakse.
                                Ma lugesin kuskilt välja, et tegi esimese tiimiga trenni, kuna Ancelotti tahtis talle silma peale visata. Samuti on Ödegaard lisatud Castilla ametlikku nimekirja juba mitu päeva tagasi. Ei tea kust Sa välja lugesid, et ei ole.

                                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                                Koosseis Real Socieadi vastu:

                                Casillas, Keylor Navas, Pacheco.
                                Varane, Ramos, Coentrão, Marcelo, Carvajal, Arbeloa, Nacho.
                                Khedira, Kroos, James, Bale, Illarra, Isco, Lucas Silva.
                                Benzema, Chicharito, Jesé.

                                Tõenäoliselt saame vahetusest Lucas Silvat näha.

                                Samas Chicharito on ikka täiesti ära kaotatud, kui hästi läheb siis pääseb mõnikord 5 minutit enne lõppu väljakule. Kas mehe tase on tõesti selline, et liigamängudes ei suuda ta kunagi Benzemad vääriliselt asendada?
                                Although he was questionable with the flu, James Rodríguez was able to make the cut and will play on the right wing tomorrow, according to Ancelotti. That also means that Gareth Bale will play on the left, in what is a more natural position for him.

                                Lucas Silva was completing the pre-season with Cruzeiro when his signing was complete, but he will also be available and Ancelotti announced that he will try to give him some minutes. Considering that Real Madrid have a tough week ahead, with matches against Sevilla and Atlético de Madrid, it could be important for Ancelotti to make some rotations if Real Madrid have a decent lead against Real Sociedad.

                                Chicharito aga ongi täielik varumees, keda hoitakse olukorraks, kui Benzema peaks viga saama.

                                Lucas Silva: "He has arrived in great shape. He's not 100%, but he looks good to me. It's possible that we'll be able to give him some minutes in this next game".

                                Illarra to start: "I have not asked the club for anything. It is true that he had an offer from Athletic, but he's happy here. He took a look at his situation and decided to stay and we are happy that he is doing so. We like his professionalism and in the few minutes that he has had, he has always done a good job".

                                Ronaldo's sanction: "I think that being suspended is never a good thing; he'll take full advantage of it without any problems. He doesn't have to get over anything because he has no problems in his knee or anywhere else on his body for that matter. He needs to train normally in order to be in shape for next week. He has two days off and on Monday he'll be back with his team as usual to prepare for the derby against Atlético".

                                Strategy without CR7: "We'll play the same game as always. We defend with a 4-4-2 and on the attack, as Ronaldo won't be with us, James will play a little further forward. James is the one whose position will change".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X