320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ronaldo oleks mänginud oleks 5 väravat veel löödud!

    Kommentaar


      mängu ei vaadanud, vähemalt tuli võit. rohkem täna ei kommenteeri, muidu keegi solvub ja hakkab moderaatoritele nutma

      Kommentaar


        Tänasest mängust meeldis enim Isco, aga see on juba tavaliseks saanud Reali mänge vaadates. Mina isiklikult ei näinud, mida Illaramaendi oleks täna valesti teinud peale kollase kaardi saamise, kuhu läks ilmselgelt liiga suure tuhinaga sisse, aga selle tuhina üle mina ei kurda, kuna ta palju pingil istunud ja tahtmine suur ennast tõestada. Suurim pettumus minu jaoks oli täna Bale, liiga isekas oli tihti ja ei andnud palli piisavalt kiiresti edasi, aga inimlikult mõistetav, kuna mees tahab suurt hinnalipikut vääriline olla. Järgmises mängus ootaks samuti Illara kasutamist, mulle ta meeldib ja tema mängus oleks annab Kroosile võimaluse mängida eespool.

        Kommentaar


          Illara oli mängu alguses ebakindel, aga mis siin tahta kui ta nii vähe mängida saab, teisel poolajal tegi juba korralikku mängu. Tal on raske ka kui ta peab keskväljal täitma Jamesi või Modrici rolli, kes on selgelt teravamad/liikuvamad. Minu hinnangul oleks tema ideaalne positsioon siiski Kroosi asemel, koos nad väljakule väga ei sobi, Kroos jääb ikka keskvälja kontrollima, ega tahagi nii väga eespool mängida ega teravusi luua ja nii tõmmatakse Reali rünnakutempo maha. Mängulõppudes, kui vaja eduseisu hoida on nad koos siiski väga head.
          Muret teeb siiski rotatsioon, õigem oleks öelda selle puudumine. Kui eelmisel hooajal toimis see hästi, vahetati sisuliselt üle mängu äärekaitsjaid, keskväljal toimusid vahetused, siis praegu jääb mulje nagu arvaks meie peatreener, et mängijad nagu Coentrao, Arbeloa, Nacho, Jese, Illara ongi vaid pingi soojendamiseks. Võiks natuke meelde tuletada kaht-kolme viimast hooaega, kus Marcelo mängis küll väga hästi aga mingi aeg korjas vigastuse külge ja oli pikalt palliplatsilt eemal. Kodumängudes võiks ikka julgemalt mängijatele võimalusi anda, loodetavasti Sevilla vastu võtab Ancelotti südame rindu ja laseb Marcelol, Carvajalil, Kroosil, Jamesil siiski rohkem puhata kui 10-15 minutit mängu lõpust. Atletico mäng ka tulemas.

          Kommentaar


            Algselt postitas American Vaata postitust
            Illara oli mängu alguses ebakindel, aga mis siin tahta kui ta nii vähe mängida saab, teisel poolajal tegi juba korralikku mängu. Tal on raske ka kui ta peab keskväljal täitma Jamesi või Modrici rolli, kes on selgelt teravamad/liikuvamad. Minu hinnangul oleks tema ideaalne positsioon siiski Kroosi asemel, koos nad väljakule väga ei sobi, Kroos jääb ikka keskvälja kontrollima, ega tahagi nii väga eespool mängida ega teravusi luua ja nii tõmmatakse Reali rünnakutempo maha. Mängulõppudes, kui vaja eduseisu hoida on nad koos siiski väga head.
            Muret teeb siiski rotatsioon, õigem oleks öelda selle puudumine. Kui eelmisel hooajal toimis see hästi, vahetati sisuliselt üle mängu äärekaitsjaid, keskväljal toimusid vahetused, siis praegu jääb mulje nagu arvaks meie peatreener, et mängijad nagu Coentrao, Arbeloa, Nacho, Jese, Illara ongi vaid pingi soojendamiseks. Võiks natuke meelde tuletada kaht-kolme viimast hooaega, kus Marcelo mängis küll väga hästi aga mingi aeg korjas vigastuse külge ja oli pikalt palliplatsilt eemal. Kodumängudes võiks ikka julgemalt mängijatele võimalusi anda, loodetavasti Sevilla vastu võtab Ancelotti südame rindu ja laseb Marcelol, Carvajalil, Kroosil, Jamesil siiski rohkem puhata kui 10-15 minutit mängu lõpust. Atletico mäng ka tulemas.
            No Sevilla pole küll sats kelle vastu roteerida. Eilne mäng oleks pidanud selleks olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas American Vaata postitust
              Illara oli mängu alguses ebakindel, aga mis siin tahta kui ta nii vähe mängida saab, teisel poolajal tegi juba korralikku mängu. Tal on raske ka kui ta peab keskväljal täitma Jamesi või Modrici rolli, kes on selgelt teravamad/liikuvamad. Minu hinnangul oleks tema ideaalne positsioon siiski Kroosi asemel, koos nad väljakule väga ei sobi, Kroos jääb ikka keskvälja kontrollima, ega tahagi nii väga eespool mängida ega teravusi luua ja nii tõmmatakse Reali rünnakutempo maha. Mängulõppudes, kui vaja eduseisu hoida on nad koos siiski väga head.
              Muret teeb siiski rotatsioon, õigem oleks öelda selle puudumine. Kui eelmisel hooajal toimis see hästi, vahetati sisuliselt üle mängu äärekaitsjaid, keskväljal toimusid vahetused, siis praegu jääb mulje nagu arvaks meie peatreener, et mängijad nagu Coentrao, Arbeloa, Nacho, Jese, Illara ongi vaid pingi soojendamiseks. Võiks natuke meelde tuletada kaht-kolme viimast hooaega, kus Marcelo mängis küll väga hästi aga mingi aeg korjas vigastuse külge ja oli pikalt palliplatsilt eemal. Kodumängudes võiks ikka julgemalt mängijatele võimalusi anda, loodetavasti Sevilla vastu võtab Ancelotti südame rindu ja laseb Marcelol, Carvajalil, Kroosil, Jamesil siiski rohkem puhata kui 10-15 minutit mängu lõpust. Atletico mäng ka tulemas.
              Praegusel hetkel on mäng nädalas, seega on mõneti mõistetav see rotatsioonipuudumine. Ma nõus ka kasutajaga JuriM, võõrsil Sevilla vastu mäng lihtne ei tule. Seega ka seal mingit rotatsiooni oodata pole. Varsti hakkavad ka CL mängud, eks siis näeb rotatsiooni rohkem. Aga jah, Ancelotti ei taha palju roteerida, eelmine hooaeg ei olnud palju erinev minu arust.

              Kommentaar


                Sevilla mäng on siiski kodus. Meenutage vähe aasta algust, võõrsil raske mäng Valenciaga ja täpselt sama koosseisuga Atletico vastu - tulemuseks 2 kaotust. Rotatsiooni puudumist pean probleemiks siis kui keegi põhimees jälle vigaseks saab, siis läheb pingilt tuleval mehel jällegi aega harjuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas American Vaata postitust
                  Sevilla mäng on siiski kodus. Meenutage vähe aasta algust, võõrsil raske mäng Valenciaga ja täpselt sama koosseisuga Atletico vastu - tulemuseks 2 kaotust. Rotatsiooni puudumist pean probleemiks siis kui keegi põhimees jälle vigaseks saab, siis läheb pingilt tuleval mehel jällegi aega harjuda.
                  no ma usun, et harjumiseks sellisel tasemel ei ole aega, üldjuhul kehtib meie satsi puhul lihtne skeem. tuled ja mängid ja tõestad, neid harjutamist jutte kuuleme me pidevalt pigem meie suusatajatelt. ala, et vorm polnud täna hea, ehh.

                  Kommentaar


                    Ahsoo

                    Kommentaar


                      Tervist, selline küsimus kas keegi siit foorumist on madridis reali mängu vaatamas käinud ? Endal on mõte märtsi lõpp või aprilli algus Madridi mängu vaatama minna ja seega sooviks natuke näpunäiteid, et kust kohast oleks kõige parem osta mängule pilet ? reali kodukalt vaadates on ainult vip piletid saadaval, kuigi olen mõelnud ka selle peale, et ehk peaks ostma vip pileti ja nautima täiel rinnal mängu vaatamist ja muidugi kui on keegi, kellel veel soov minna, siis seltsis segasem tänud ette ära kes viitsib vastata
                      REAL MADRID!

                      Kommentaar


                        osta muidugi VIP pilet, siis lähed kindla peale välja. seal pidi veel see teema olema, et kui keegi hooaja pileti omajatest annab teada, et ei tule mängule, siis lähevad need kohad müüki ja peab peale passima. mul endal aprilli kolmas nädalavahetus Malaga mängule minek. pmst on vaja lihtsalt ennast kohale vedada, sõber muretseb piletid ja majutus tema pool

                        Kommentaar


                          Algselt postitas poisike Vaata postitust
                          Tervist, selline küsimus kas keegi siit foorumist on madridis reali mängu vaatamas käinud ? Endal on mõte märtsi lõpp või aprilli algus Madridi mängu vaatama minna ja seega sooviks natuke näpunäiteid, et kust kohast oleks kõige parem osta mängule pilet ? reali kodukalt vaadates on ainult vip piletid saadaval, kuigi olen mõelnud ka selle peale, et ehk peaks ostma vip pileti ja nautima täiel rinnal mängu vaatamist ja muidugi kui on keegi, kellel veel soov minna, siis seltsis segasem tänud ette ära kes viitsib vastata
                          Olen käinud. Ainult, et Liverpooli fännina ja away sektoris ning piletid läbi Liverpooli kanalite seega kahjuks aidata ei oska
                          See on nii ulmekõva staadion, et seal tulebki nautida!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas poisike Vaata postitust
                            Tervist, selline küsimus kas keegi siit foorumist on madridis reali mängu vaatamas käinud ? Endal on mõte märtsi lõpp või aprilli algus Madridi mängu vaatama minna ja seega sooviks natuke näpunäiteid, et kust kohast oleks kõige parem osta mängule pilet ? reali kodukalt vaadates on ainult vip piletid saadaval, kuigi olen mõelnud ka selle peale, et ehk peaks ostma vip pileti ja nautima täiel rinnal mängu vaatamist ja muidugi kui on keegi, kellel veel soov minna, siis seltsis segasem tänud ette ära kes viitsib vastata
                            Ma hetkel ei jõua seda otsida, kuid seal on ka päris head ja odavad paketid müügil, mille sees on ööbimine 4-5 tärni hotellis (2 päeva), trenni ja staadioni külastus, korralikud istekohad ja muidu veel nänni, maksid mingi 200-300 euri kui ma õigesti mäletan.

                            Kommentaar


                              Okei...aga kui sul on aega, ehk sa viitsiksid siis selle koha otsida ? Suured tänud ette ka juba
                              REAL MADRID!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas poisike Vaata postitust
                                Okei...aga kui sul on aega, ehk sa viitsiksid siis selle koha otsida ? Suured tänud ette ka juba


                                Pmst löö googlesse "real madrid tickets and 2 nights hotel" vms ja leiad veel mõned lehed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X