320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Katy Perry total langeb ainult nats hiljem sellest kui Ronaldo Shakirast ette läheb. 450k ainult veel, vahe väheneb iga päevaga

    Kommentaar


      Coentrao siis nädala jagu vigane, Pepe juba treenib aga see nädalavahetus on liiga vara tema jaoks. Treeningul toimunu alusel on AS teinud järelduse, et väravas alustab Navas. Modrici vigastuspausi on ka pikendatud paari nädala võrra.

      Transferijutte on ka päris palju liikvel, väidetavalt olla sihikul Danilo, taaskord mingid jutud Gaya koha pealt.
      Ning, keegi härra Paco Gonzalez Cadena Copest on lausunud järgmist: "This summer's galáctico is not going to be Pogba, there will be another player, but not him. When I say galáctico I mean an elite player, but the club deny that it will be Pogba".

      EDIT: kusagilt lugesin ka Ronaldo väidetavate põlvehädade kohta, samas sellest rohkem pole räägitud, ehk siis võib vabalt ka bollocks olla. Räägiti 3-4 nädalast.

      Kommentaar


        Reus tuleb ära tuua ja Bale nahhui saata. nüüd peab rohkem pappi maksma aint Reusi eest

        Kommentaar


          Kerge huumorikilluke Ronaldo teemal

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Ning, keegi härra Paco Gonzalez Cadena Copest on lausunud järgmist: "This summer's galáctico is not going to be Pogba, there will be another player, but not him. When I say galáctico I mean an elite player, but the club deny that it will be Pogba".
            De Gea? Reus? Laporte? Aguero? Huvitav tõesti, kui Pogba see ei ole, siis kelle onu Perez sihtmärgiks võtnud on.

            Ja päris tõsiselt, kui siinsed Madridi fännid selle küsimuse ette panna, kas oleksite 100-150m eest Ronaldo nõus maha müüma?

            Kommentaar


              Ei oleks. Meil ei ole rahadega mingeid selliseid probleeme, et peame hirmsasti mängijaid müüma. Ronaldo on klubi ikoon ja liider, kindlasti tahaks teda näha karjääri lõpetamas Realis.

              Kommentaar


                De Gea? Reus? Laporte? Aguero?
                De Gea - jah palun, Reus- ei palun, Laporte - pigem ei, Aguero- ei

                Ja päris tõsiselt, kui siinsed Madridi fännid selle küsimuse ette panna, kas oleksite 100-150m eest Ronaldo nõus maha müüma?
                150 miljonit Ronaldo eest. Mina müüks, kuigi me kaotaks kõvasti reklaamitulusi, jääb mees ometi ainult vanemaks ja tema väärtus kahaneb. Suur summa tema pealt teenid oleks hea ja meeskonna mäng paraneks ka läbi selle, usun mina.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BBC Vaata postitust
                  Ei oleks. Meil ei ole rahadega mingeid selliseid probleeme, et peame hirmsasti mängijaid müüma. Ronaldo on klubi ikoon ja liider, kindlasti tahaks teda näha karjääri lõpetamas Realis.
                  See Realis lõpetamine on küll pigem ebatõenäoline. Löödi ju Raul minema 32-33 aastaselt ja Ronaldo vast kestis 31. eluaastani. Muidugi polnud need viimased hooajad neil enam väga resultatiivsed aga annab aimu, et Realis ründajad kõrgemas vanuses vastu ei pea kui produktsioon langeb. (muidugi on see pea igas suuremas klubis nii)
                  Muidugi ei väida, et CR kauem vastu ei pea aga mingi aeg tuleb paratamatult aeg, kus ta pole Realis mängimiseks enam piisavalt hea ja minema ta sealt läheb, kuna Realil vajab äri tegemist ja arvatavasti on mõni noorem mees valmis ostetud positsiooni üle võtma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas matys Vaata postitust
                    Reus- ei palun
                    Ega te ei saaks ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Ega te ei saaks ka.
                      Ainuke asi mida see uue lepingu sõlmimine teeb on hinna tõstmine. Mängija saab igatepidi sealt ikka kätte. Võib-olla tegi lihtsalt klubile teene, et klubi saaks tema eest rohkem raha, kui keegi kavatseb teda ostma tulla.
                      Igastahes mina kahtlen, et keegi teda enam sealt ära osta tahab, sest välja peab nüüd käima 2-2.5x rohkem. Minu silmis rikkus Reus selle lepinguga endal karjääri ära.

                      Kommentaar


                        Seleta lähemalt, kuidas see karjäär tal rikutud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jobu Vaata postitust
                          Ainuke asi mida see uue lepingu sõlmimine teeb on hinna tõstmine. Mängija saab igatepidi sealt ikka kätte. Võib-olla tegi lihtsalt klubile teene, et klubi saaks tema eest rohkem raha, kui keegi kavatseb teda ostma tulla.
                          Igastahes mina kahtlen, et keegi teda enam sealt ära osta tahab, sest välja peab nüüd käima 2-2.5x rohkem. Minu silmis rikkus Reus selle lepinguga endal karjääri ära.
                          Vend, kes kohe lepingu lõppedes ei jookse üle reali või bayernisse suurt raha teenima, rikub kohe karjääri ära? Götze läks, ja pärast seda on olnud pigem allakäigu trepil.. Reus tundub üldse olevat üks mõistlikumaid ja analüüsivõimelisemaid pallureid selles tipp-seltskonnas. Barca kuulukate peale küsis otse, et mis positsioonile ta mahuks? Eks sama näeb ka teiste klubidega.. Alati pole vaja vaadata teiselepoole tara, et suuri tegusid teha
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Praegust ma ei näe eelpool öeldud nimedest küll seda superstaarisära, millega fänne hulluma panna, eriti kui mõnel puna-valge ajalugu selja taga .
                            Saksamaalt vähemaga kui Neueriga ära ei tulda siis maailm ei värise ja särk ei müü.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jobu Vaata postitust
                              Igastahes mina kahtlen, et keegi teda enam sealt ära osta tahab, sest välja peab nüüd käima 2-2.5x rohkem. Minu silmis rikkus Reus selle lepinguga endal karjääri ära.
                              Vau. See statement on küll su kasutajanime vääriline.

                              Kommentaar


                                Reus pole midagi ära rikkunud lol. sõlmis lepingu vaid selleks, et Dortmund normaalse papi saaks ta eest nüüd ja saaks kergema südamega lahkuda. ja kes siin räägivad midagi Ronaldo müümisest? olete ikka Reali fännid või. täielik nali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X