320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
    kes see idioot saadaks maailma parimat mängijat minema. see Bale on sitta kanti mängida saanud ja ainult rikub võimalusi. Reusi saaks tema asemele ja jääks rahaga plussigi kui Bale nahhui saata. Ronaldo saaks nii mõnegi värava tänu Reusile juurde olukorras mille Bale lihtsalt persse keeraks. tao pihku Bale
    Isiklikult just seepärast loodangi, et see orangu jääb jätkuvalt reali.. Selline tore isetseja ja keemia rikkuja sobib sinna
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
      kes see idioot saadaks maailma parimat m ängijat minema. see Bale on sitta kanti mängida saanud ja ainult rikub võimalusi. Reusi saaks tema asemele ja jääks rahaga plussigi kui Bale nahhui saata. Ronaldo saaks nii mõnegi värava tänu Reusile juurde olukorras mille Bale lihtsalt persse keeraks. tao pihku Bale
      Dortmund küsiks ikka korraliku summa Reusi eest. Isiklikult ei näe teda alla 50-55 Milli kuhugi müüdamas. Kuna Real oleks ostja siis võib selle numbri 65-70 milli peale panna kui mitte kõrgemale.
      Nüüd ütle, mis meeskond Bale'i eest rohkem raha välja käiks kui Reusi eest? Barcelonal pole teda vaja, Manu ilmselt ka nii loll ei ole. Vaevalt, et Real isegi tahab oma 50 milli korstnasse kirjutada ja Bale 50ga maha müüa juba 2 aastat pärast ta ostu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
        Dortmund küsiks ikka korraliku summa Reusi eest. Isiklikult ei näe teda alla 50-55 Milli kuhugi müüdamas. Kuna Real oleks ostja siis võib selle numbri 65-70 milli peale panna kui mitte kõrgemale.
        Nüüd ütle, mis meeskond Bale'i eest rohkem raha välja käiks kui Reusi eest? Barcelonal pole teda vaja, Manu ilmselt ka nii loll ei ole. Vaevalt, et Real isegi tahab oma 50 milli korstnasse kirjutada ja Bale 50ga maha müüa juba 2 aastat pärast ta ostu.
        agree to disagree

        Kommentaar


          Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
          Dortmund küsiks ikka korraliku summa Reusi eest. Isiklikult ei näe teda alla 50-55 Milli kuhugi müüdamas. Kuna Real oleks ostja siis võib selle numbri 65-70 milli peale panna kui mitte kõrgemale.
          Nüüd ütle, mis meeskond Bale'i eest rohkem raha välja käiks kui Reusi eest? Barcelonal pole teda vaja, Manu ilmselt ka nii loll ei ole. Vaevalt, et Real isegi tahab oma 50 milli korstnasse kirjutada ja Bale 50ga maha müüa juba 2 aastat pärast ta ostu.
          Ainus lootus sellest supist välja tulla ongi Manu.. Keegi teine ei näe selles mehes sellist utoopilist väärtust nagu maksti ja soovitakse saada.
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Schalke vastu läheb siis selline meeskond:

            Goalkeepers: Casillas, Keylor Navas and Pacheco.
            Defenders: Varane, Pepe, Derik, Marcelo, Carvajal, Arbeloa and Nacho.
            Midfielders: Kroos, Bale, Isco, Illarra, Medrán, Lucas Silva.
            Forwards: Cristiano Ronaldo, Jesé, Benzema and Chicharito.

            Derik esindusmeeskonna eest on pidanud 0 mängu, veel 2012-2013 hooajal mängis Real Madrid C-s.

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Vend, kes kohe lepingu lõppedes ei jookse üle reali või bayernisse suurt raha teenima, rikub kohe karjääri ära? Götze läks, ja pärast seda on olnud pigem allakäigu trepil.. Reus tundub üldse olevat üks mõistlikumaid ja analüüsivõimelisemaid pallureid selles tipp-seltskonnas. Barca kuulukate peale küsis otse, et mis positsioonile ta mahuks? Eks sama näeb ka teiste klubidega.. Alati pole vaja vaadata teiselepoole tara, et suuri tegusid teha
              Ei ütlegi, et Reali või Bayernisse peaks minema, kuid minu silmis suurte tegude ja arenemise jaoks on vaja vahetevahel ka klubisid vahetada, nagu ka nö "pärismaailmas", arenemiseks tuleb vahetevahel töökohta vahetada, mitte istuda ühes kohas 20-40 aastat. Minu silmis mees ei saa oma kogu talenti lihtsalt ära kasutada niimoodi langevasse Dortmundi jäädes ja tema areng jääb seisma. Võite siin rääkida igatepidi loojalsusest jne, kuid arvan, et Reus pigem kartis uusi väljakutseid. Mees alati mänginud ainult ühe piirkonna juures ja kardab nagu kodust lahkuda.
              Nüüd on ta juba 25-aastane, saab mõne kuu pärast juba 26 ning ei näe peale selle pikenduse sõlmimist ka keda kuskil liikumas. Võibki jääda nö ühe tiimi juurde, nagu Gerrard etc, kuid legendiks ta jääb ainult seal meeskonnas.

              Götze allakäigutrepil? Mees lõi ometigi MMi võiduvärava ja on alles 22-aastane (suvel saab 23). Bayernis olnud ainult poolteist aastat ning saab pidevalt mänguaega aina juurde. Mehel on tulevik alles ees.


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Vau. See statement on küll su kasutajanime vääriline.
              See, et sulle mu statement ei meeldi, ei tähenda, et selles tõetera sees ei ole. Olen ehk tõesti jobu, kuid mina näen asja niimoodi.

              Kommentaar


                Algselt postitas jobu Vaata postitust
                Ei ütlegi, et Reali või Bayernisse peaks minema, kuid minu silmis suurte tegude ja arenemise jaoks on vaja vahetevahel ka klubisid vahetada, nagu ka nö "pärismaailmas", arenemiseks tuleb vahetevahel töökohta vahetada, mitte istuda ühes kohas 20-40 aastat. Minu silmis mees ei saa oma kogu talenti lihtsalt ära kasutada niimoodi langevasse Dortmundi jäädes ja tema areng jääb seisma. Võite siin rääkida igatepidi loojalsusest jne, kuid arvan, et Reus pigem kartis uusi väljakutseid. Mees alati mänginud ainult ühe piirkonna juures ja kardab nagu kodust lahkuda.
                Nüüd on ta juba 25-aastane, saab mõne kuu pärast juba 26 ning ei näe peale selle pikenduse sõlmimist ka keda kuskil liikumas. Võibki jääda nö ühe tiimi juurde, nagu Gerrard etc, kuid legendiks ta jääb ainult seal meeskonnas.

                Götze allakäigutrepil? Mees lõi ometigi MMi võiduvärava ja on alles 22-aastane (suvel saab 23). Bayernis olnud ainult poolteist aastat ning saab pidevalt mänguaega aina juurde. Mehel on tulevik alles ees.



                See, et sulle mu statement ei meeldi, ei tähenda, et selles tõetera sees ei ole. Olen ehk tõesti jobu, kuid mina näen asja niimoodi.
                Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas Casillas, Raúl ja Ramos kartsid/kardavad ka väljakutseid? Või on siin jälle mingi spetsiaalne keiss?

                Alati võib mõelda, et õudselt tore väljakutse on siirduda kuhugi mujale, kus rohi on rohelisem, tšekk on suurem ja tiitlid tõenäolisemad, aga ma ei näe mille poolest oleks see sportlikust vaatevinklist vaadatuna väljakutsuvam kui näiteks soov Dortmund Meistrite Liiga võitjaks vedada.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jobu Vaata postitust
                  Ei ütlegi, et Reali või Bayernisse peaks minema, kuid minu silmis suurte tegude ja arenemise jaoks on vaja vahetevahel ka klubisid vahetada, nagu ka nö "pärismaailmas", arenemiseks tuleb vahetevahel töökohta vahetada, mitte istuda ühes kohas 20-40 aastat. Minu silmis mees ei saa oma kogu talenti lihtsalt ära kasutada niimoodi langevasse Dortmundi jäädes ja tema areng jääb seisma. Võite siin rääkida igatepidi loojalsusest jne, kuid arvan, et Reus pigem kartis uusi väljakutseid. Mees alati mänginud ainult ühe piirkonna juures ja kardab nagu kodust lahkuda.
                  Nüüd on ta juba 25-aastane, saab mõne kuu pärast juba 26 ning ei näe peale selle pikenduse sõlmimist ka keda kuskil liikumas. Võibki jääda nö ühe tiimi juurde, nagu Gerrard etc, kuid legendiks ta jääb ainult seal meeskonnas.

                  Götze allakäigutrepil? Mees lõi ometigi MMi võiduvärava ja on alles 22-aastane (suvel saab 23). Bayernis olnud ainult poolteist aastat ning saab pidevalt mänguaega aina juurde. Mehel on tulevik alles ees.



                  See, et sulle mu statement ei meeldi, ei tähenda, et selles tõetera sees ei ole. Olen ehk tõesti jobu, kuid mina näen asja niimoodi.
                  Sahin läks ka reali "arenema".. Ja no sitaks arenes seal pingil
                  Võid nii türklase kui ka Götze kohta minna saksa alateemast uurida, kuidas nad nendes "suurtes" tiimides on kõvasti edasi läinud võrreldes Dortmundis olduga. Ja no MM-finaali värav on tõesti kõva mõõdupuu
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Sahin oli koguaeg vigastatud ja kui mängida sai oli kehva

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas Casillas, Raúl ja Ramos kartsid/kardavad ka väljakutseid? Või on siin jälle mingi spetsiaalne keiss?

                      Alati võib mõelda, et õudselt tore väljakutse on siirduda kuhugi mujale, kus rohi on rohelisem, tšekk on suurem ja tiitlid tõenäolisemad, aga ma ei näe mille poolest oleks see sportlikust vaatevinklist vaadatuna väljakutsuvam kui näiteks soov Dortmund Meistrite Liiga võitjaks vedada.
                      Eks Realist räägiti kui kohe-kohe CLi võitvast meeskonnast põhimõtteliselt kõik need aastad, kui Lyonidelt ja teistelt veerandfinaalides kaotused tulid, vaevalt ka, et neile keegi oluliselt rohkem palka oleks pakkunud. Ma ei võrdleks seda (praeguse) Dortmundiga. Ramos tuli teatavasti Reali 19-aastaselt. Aga jah, kui Reusil selline ambitsioon on, miks ka mitte.

                      Kommentaar


                        Nagu ma aru saan siis Ramos ei kartnud väljakutseid aga see selleks.
                        Eilsega tuli meelde , et Carlos on silma peal hoidnud ka Verattil, kas tegu on just Galactigoga aga peaaegu. PSG on ka Benzemat näinud oma unenägude ridades, ka sealt juu võib miski susiseda ?
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Veratti oli eile küll mega hea. aga ma ei näe eriti põhjust miks PSG ta ära andma isegi kui keegi vastu anda. peaksid uuesti nussima hakkama

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            Veratti oli eile küll mega hea. aga ma ei näe eriti põhjust miks PSG ta ära andma isegi kui keegi vastu anda. peaksid uuesti nussima hakkama

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jobu Vaata postitust
                              Ei ütlegi, et Reali või Bayernisse peaks minema, kuid minu silmis suurte tegude ja arenemise jaoks on vaja vahetevahel ka klubisid vahetada, nagu ka nö "pärismaailmas", arenemiseks tuleb vahetevahel töökohta vahetada, mitte istuda ühes kohas 20-40 aastat. Minu silmis mees ei saa oma kogu talenti lihtsalt ära kasutada niimoodi langevasse Dortmundi jäädes ja tema areng jääb seisma. Võite siin rääkida igatepidi loojalsusest jne, kuid arvan, et Reus pigem kartis uusi väljakutseid. Mees alati mänginud ainult ühe piirkonna juures ja kardab nagu kodust lahkuda.
                              Nüüd on ta juba 25-aastane, saab mõne kuu pärast juba 26 ning ei näe peale selle pikenduse sõlmimist ka keda kuskil liikumas. Võibki jääda nö ühe tiimi juurde, nagu Gerrard etc, kuid legendiks ta jääb ainult seal meeskonnas.

                              Götze allakäigutrepil? Mees lõi ometigi MMi võiduvärava ja on alles 22-aastane (suvel saab 23). Bayernis olnud ainult poolteist aastat ning saab pidevalt mänguaega aina juurde. Mehel on tulevik alles ees.
                              Sinu vaatenurk sellele teemale on päris huvitav.

                              Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Gerrard, Lahm, Scholes, Totti, Giggs, Maldini, Baresi, Zanetti, Neville, Carragher, Schweinsteiger jne. Ei tea mis sa nende "suurte tegude" all mõtled, aga pakuks et nii mõnigi paneks eeltoodud nimede seast 2-3 tükki oma All Time Best XI sisse.

                              Ja kuigi Dortmund hetkel "langemas" võib olla, siis ütleks et on ta selles klubis mängides päris palju juba korda saatnud:

                              Borussia Dortmund

                              DFL-Supercup: 2013, 2014; Runner-up: 2012
                              UEFA Champions League Runner-up: 2012–13
                              DFB-Pokal Runner-up: 2013–14

                              Individual

                              kicker Bundesliga Team of the Season: 2011–12, 2012–13, 2013–14
                              Footballer of the Year in Germany: 2012
                              Goal of the Month (Germany): January 2012,[51] June 2012,[52] September 2012[53]
                              UEFA Team of the Year: 2013
                              Bundesliga top assists: 2013–14[54]
                              Borussia Dortmund 'Player of the Year': 2013–14
                              UEFA Champions League Team of the Season: 2013–14
                              + suutis ta Mou Reali viimasel hooajal CL-ist välja lükata ning rohkema õnne korral oleks Dortmund seda ka arvatavasti eelmine hooaeg teinud.

                              Ja võibolla tahab mees oma praeguse klubi lihtsalt nende hetkelisest mõõnast välja aidata, kas siis oma oskustega või siis selle uue lepingu tõttu tõusnud hinnasildiga. Aga noh, loota et keskmine Reali fänn kuidagimoodi lojaalsust hindaks on vist natuke liig, arvestades milliseks läbisõiduhooviks Bernabeu superstaaridele Pereze käe all saanud on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Ja võibolla tahab mees oma praeguse klubi lihtsalt nende hetkelisest mõõnast välja aidata, kas siis oma oskustega või siis selle uue lepingu tõttu tõusnud hinnasildiga. Aga noh, loota et keskmine Reali fänn kuidagimoodi lojaalsust hindaks on vist natuke liig, arvestades milliseks läbisõiduhooviks Bernabeu superstaaridele Pereze käe all saanud on.
                                Viisakalt öeldes jutuks kõlbab küll aga päeva lõpus loeb raha ja ma arvan ka mugavus. Nähes, et mujalt tuleb tagasi sama andekaid poisse nagu tema siis valis mugavustsoonis mängimise ja kuna "kodune" pakkumine oli parim ja teine suur klubi pakkumist ei teinud siis jutt selge.

                                Läbisõiduhoovist räägib meile Barca avatariga mees, ei tore kui nalja tehakse.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X