320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Faraday Vaata postitust
    Sa tood vastuseks välja Ronaldo daivi, braavo. Arvasin, et see on kõigile mõistetav, et keegi siin ei ürita Ronaldo daivimist olematuks rääkida. Aga Masche puhul ei olnud tegemist "tavadiveriga" (Ronaldo, Bale, Neymar, Suarez), ma räägin praegu põhjapanevast, tagasipöördumatust vaimsest olekust mis ühel sportlikult hea tervisega ja maskuliinsel mehel olla saab. Täielikult munadeta käitumist, absoluutne vastandumine näiteks atletiga. Selliste meeste jaoks oleksid isegi poisikesed pimedal tänaval surmahirmuga võrdväärne nähtus (alba, masche, bukee). Need vennad on paadunud klounid, tagasipöördumatult. Isegi Pepe suutis mehena muutuda paremuse poole. Aga barca jääb hispaania jalgpalli endiselt rikastama.

    E: Ronaldo munadesse äsamine, rumal temp ja ei kiida heaks. Aga vaevalt see 100% täpselt kümpi läks, vaevalt seal midagi üldse tabada oli
    Lubage väike naer, pole tavasukelduja, ma siin ikka mäletan isegi aegade algusest kui Masche esimesi El Classicoid mängis ,kuidas üks mees oskas õhukuulidega pihta saada, ütleme siis nii, et kvantiteet on kehvem kui Ronaldol aga kvaliteet kohati parem.
    Ja ma usun, et ma ei tee liiga selle väitega Barca fännidele.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Täis idioodid ikka.
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

      Pole fänn aga jalgpalli suhtes ikka väga inetu.

      Kommentaar


        no nahhui, kõik on endiselt putsis nagu ikka. tuleb suvi ära oodata, siis saab asja parandada. juba mitu kuud rääkinud kui putsis vend on Bale ja kui ma võtsin vahepeal tagasi sõnad selle kohta, et Casillas on putsis väravavaht siis nüüd võtan sõnad uuesti tagasi ja ütlen et Casillas ongi putsis väravavaht, mõned head mängud liiga nõrgemate vastu on pohhui kui suurtes mängudes hävib nagu tavaks saanud. vähemalt Ronaldo endiselt tõestab, et on maailma parim aga samas tõestavad ka ülejäänud Reali mängijad, et on ülemakstud idioodid. nende krdi palgast tuleks seda vähemaks võtta ja panna Ronaldole juurde raisk. ma olen hetkel närvis. kuidas saab maksta teistele nii palju palka võrreldes Ronaldoga kui nad nii sitalt mängivad? miks saab messi rohkem palka kui Ronaldo, kuigi Ronaldo on juba aastaid maailma parim ja messi alla käimas. miks ei ole juttu Ronaldo uuest lepingust ja suurest palgalisast? miks peavad inimesed endiselt taluma seda rõvedat Bale'i lõusta. raisk ma tõmbaks ausalt ise molli talle kui saaks, mul jumala pohhui. pole mingi nohik siin nagu enamus kes joovad laupäeval kodus 2 õlut ja soccerneti foorumis kommenteerivad samal ajal kui klubides tibid on ennast üles löönud ja ootavad, et mõni kõva mees neile kokteile välja teeks. kevad on lõpuks käes ning Real on putsis. õnneks sai CL'is vastaseks Atletico. see meeskond on omadega veel rohkem perses ja kuigi siin saadi küll paar kaotust neilt, siis nüüd ma olen ikkagi väga õnnelik selle vastase üle. kui meeskonnas on selline vend nagu Torres ja meeskonna staar on see blondi tukaga prantsuse diskomuusika oss, siis on asjad ikka väga putsis ja teeb vähemalt sama välja kui see, et meil on lõustaahv Bale. palun keegi vigastage see Bale ära juba ükskord joptvõi

        Kommentaar


          Ma olen 16 ja suudan ka konkreetsemat sitta välja ajada! Kui Ronaltsi aind palgalisa motiveerib siis palju õnne! Messi on sama palju alla käimas kui Ronaldo tipp hoos. See ballon d'or oli MM'i võitnud väravavahi poolne kingitus. Võiks pikemalt panna, aga ei hakka reostama.

          Kommentaar


            Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
            Täis idioodid ikka.
            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

            Pole fänn aga jalgpalli suhtes ikka väga inetu.
            Miks reali mehed Barcas oma autodega olid? Palju vaba aega?
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas Suarez Vaata postitust
              Casillase ajad on läbi, accept it. Läheb enamvähem aimamise peale, väljajooksud on tal ka ikka väga aeglased. Tõsi, kaotuses ta eile üksi süüdi ei olnud aga kui ise RM fänn oleksin tahaks seal ikka kindlamat meest näha.
              Vaatasin eilsed highlights´id ära ja no sorry, aga Casillas oli ikka kordades kõvem vana platsil kui pepu ja Ramos. Esimene tuli Sergio kalast ning teise puhul oli Suarez just portugallase kaetav mees. Iker hoidis teid nagu sitta pilpa peal need viimased 30 minutit.. Päris mitmeid olulisi tõrjeid tegi, et seis viisakas püsiks
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Casillas ja süüdi
                Ainuke Ikeri viga on see, et ta Pepet ja Ramost ei juhenda rohkem (ilmselgelt vaja). Pepel on mingi vajadus ennast näidata kui karmi ja pahat tüüpi. Muud ei teinudki kui elas teiste seljas. Bale'i kohta on kaks asja - ta ei vääri £86MIL-ist hinnasilti (obv) ning samas Real Madridi fännid ei vääri Bale'i.

                Hispaanias terve elu kunne pooldanud, kuid Reali "fännid" on lihtsalt vastikud ja rõvedad. Oksele ajab see (eriti Bernabeul) vilistamine oma mängijate peale. Kui te sellist pressure'it neile koguaeg peale ei paneks siis toodaks ka paremini. Kaks halba mängu ja kehvem vorm kui eelmise aasta lõpu IMEvorm ning kohe räägitakse mängijate müümisest ning kogu kollektiivi ebakompententsusest. Real arvab, et maailmas ongi ainult Barca, Bayern ja keegi veel ning nad peavad ilmtingimata koguaeg kõigist paremad olema. Tra ei käi nii jalgpallis.

                T Ä P S E L T nagu FIFA manager mode'i mängitaks hardi peal in real life.

                Hala Madrid¡

                Kommentaar


                  kuule selliste sittade mängijate peale tulebki vilistada. miks nad ei mängi vastavalt oma palgale vaid nagu mingi 10k nädalas saavad tondid. täiesti putsi kui närvi ajab. Ronaldo üritab kõigest väest aga keegi teda see aasta ei toeta. eelmine aasta oli sitaks palju ilusaid sööte ja Ronaldo sai kergeid väravaid ning ka penalteid teeniti palju talle. see aasta on kõik sellised pasakotid, et halb hakkab. kuravi vitt Casillas võiks siis vähemalt kõik pallid ära tõrjuda ja oleks piisanud ka Ronaldo 1st väravast aga hui. polnud ju võimatud tõrjed. nagunii see Real on ühemehe tiim ja see aasta on kõikide teiste tasemed nii putsi langenud. võideti Champions League ära eelmine aasta ja jobid ei viitsi mängida enam ve?? saatke minema siis nad. Casillas ja Ramos ja Marcelo ja kõik krdi vitupead saatke minema ja tooge asemele tüübid kes tahavad võita koos Ronaldoga! kuradi ambitsioonitud ahvid. sure maha bale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Miks reali mehed Barcas oma autodega olid? Palju vaba aega?
                    Eestis tehakse ka nii, et aetakse pundid kokku ja minnakse oma autodega. Normaalne.

                    Kommentaar


                      Haha, ericbana, väga tabavalt

                      Kommentaar


                        Ja kuidas Freiburgis? Taisto bussiga?

                        Kommentaar


                          Need paar troppi seal videos teevad muidugi silmad ette. Bale võiks lasta kõigil fännidel lisaks autogrammile ja selfile ka oma autot peksta. Bernabeu tour lõppeb parklas. Aga vastukaaluks:

                          Back in Madrid, off to bed but I'll leave you with this, there were around 300 Madrid fans at the airport to cheer the team as we left...
                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ja kuidas Freiburgis? Taisto bussiga?
                            Täitsa kena uus oma buss, ära pabista. Pikemad tripid lennukiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Vaatasin eilsed highlights´id ära ja no sorry, aga Casillas oli ikka kordades kõvem vana platsil kui pepu ja Ramos. Esimene tuli Sergio kalast ning teise puhul oli Suarez just portugallase kaetav mees. Iker hoidis teid nagu sitta pilpa peal need viimased 30 minutit.. Päris mitmeid olulisi tõrjeid tegi, et seis viisakas püsiks
                              Casillas oleks Barca väravas seistes lasnud 4-5 sisse Imelistest tõrjetest oli asi kaugel, Neymar sittus täis ennast lihtsalt. Natuke tugevam vastane ja Casillas laseb 2-3 sisse. Ei ole ma mingi Reali fänn aga lihtsalt mainin, et see gk ei kuulu nii kõrgele, CLis kaugele ei jõua.

                              Kommentaar


                                no ma juba hooaja algusest peale räägin, et Casillas on munn ja miks liiga parim väravavaht Navas mängida ei saa. jumala pohhui, et Casillas klubi legend on, ammu juba aeg kuhugi ameerikasse mängima minna. paar aastat istus pingil ja nüüd järsku arvati, et mingi pingivend sobib põhiväravavahiks kuigi ülitähtsates mängudes on pidevalt praaki teinud. kes see taun kurat neid otsuseid teeb???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X