320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    See Beckham hakkab mind juba tõesti ära tüütama. Teate, kes lahkub, kui Beckham tuleks Real Madridi? Jose Mari Gutierrez Guti! Guti on omakasvatatud Hispaania koondislane, keda küll minema ei tohiks lasta. Minu silmis on ta parem Real Madridi meeskonnale. Ta annab keskväljalt kavalaid ja täpseid sööte, suudab erinevalt \"huultevärvijast\" ka kaitsjatest mööda mängida. Guti suudab mängida ka väga erinevatel positsioonidel: ründajat, ründajatagust, ründavat poolikut, kaitsvad poolikut, kus ta küll kaitsetöös suurem asi pole, kuid sööte jagab häid. Samas on ta ka fännide lemmik, kuid olgem ausad, särke ta tõepoolest pilukatele ei müüks nii palju kui Becky.
    Nii, et PALUN Florentino Perez võta aru pähe ja saa oma suurusehullustusest üle ning ära osta Beckhamit! Ma pakun, et enamus fänne võtaks ennem Ronaldinho, kui Becks\"mani\".
    Ronaldinho tuleku puhul mängiks me järgmine hooaeg sellise keskväljaga:
    Lil` Ronaldo-Zidane-Figo
    Makelele
    Becksi tuleku puhul:
    Raul
    Zidane-Figo
    Make-Becks
    See viimane variant on lame ju, mulle üldse ei meeldi see kahe kaistva poolikuga skeem.
    Ja kui nad veel mõlemad tuleksid, siis lahkuks laevalt vist Luis Figo:
    Ronaldinho-Zidane-Becky
    Makelele
    Suure suuga brass Roberto on rääkinud ka Ronaldinho ja Beckhami ostust ja tema arvates võiks me siis kolme katsjaga mängida! Ega brasiillased vist ei mõtle enne, kui nad midagi ütlevad. Heh, tuletavad mulle kantonaad meelde.
    Minu unistus järgmiseks hooajaks:

    Casillas
    Michel-Samuel-Chivu-Carlos
    Make
    Figo-ZZ-Ronnie juunior
    Ronaldo-Raul(C)
    Ütlen ausalt, selline MEESKOND peaks olema euromurul võitmatu! Tänavune meeskond kaotas ainult keskkaitse tõttu, see probleem oleks lahendatud, keskvälja ka tugevdatud. Kes peataks neid? Pisike probleem hooaja alguses võb olla muidugi kaitse kokkumängimine, kuid see laheneks kiirelt.
    Minu point oleks siis: no Becks, kaks keskkaitsjat ja võimalusel ka Ronnie JR.
    Adios!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by Robinho

      Casillas
      Michel-Samuel-Chivu-Carlos
      Make
      Figo-ZZ-Ronnie juunior
      Ronaldo-Raul(C)
      Ütlen ausalt, selline MEESKOND peaks olema euromurul võitmatu! Tänavune meeskond kaotas ainult keskkaitse tõttu, see probleem oleks lahendatud, keskvälja ka tugevdatud. Kes peataks neid? Pisike probleem hooaja alguses võb olla muidugi kaitse kokkumängimine, kuid see laheneks kiirelt.
      Minu point oleks siis: no Becks, kaks keskkaitsjat ja võimalusel ka Ronnie JR.
      Adios!
      Selline meeskond võtax hingetux , kahju et ma ainlt Reali fänn pole ja ei saagi seda olema. Kuid kui selline meeskond meistrite liigat ja oma maa liigat ei võidax siis see olex küll üpris kahtlane
      https://r-cold.blogabet.com/

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Man U
        Selline meeskond võtax hingetux , kahju et ma ainlt Reali fänn pole ja ei saagi seda olema. Kuid kui selline meeskond meistrite liigat ja oma maa liigat ei võidax siis see olex küll üpris kahtlane
        Kahju, et Reali fänn ei ole? Noormees, minu vanem, aga ikkagi - noormees , proovige endas selgusele jõuda. Kõigepealt on \"kahju, et pole Reali fänn\" ja siis, et \"ei saagi seda olema\". Realis on jah head mehed, aga mul kahju pole, et mulle Newcastle United meeldib Kui sul on kahju, siis, noh, proovi ise järeldusele jõuda...

        Aga muidu selle Chivu-Walteri jt. koha pealt. Mina tuletaks küll meelde, et nimed ei mängi ja Real on ehe näide selle kohta. Seepärast ei tasuks liiga elevusse kah sattuda.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Magpie

          Kahju, et Reali fänn ei ole? Noormees, minu vanem, aga ikkagi - noormees , proovige endas selgusele jõuda. Kõigepealt on \"kahju, et pole Reali fänn\" ja siis, et \"ei saagi seda olema\". Realis on jah head mehed, aga mul kahju pole, et mulle Newcastle United meeldib Kui sul on kahju, siis, noh, proovi ise järeldusele jõuda...
          Järeldus ju arusaadav-ma EI OLE reali fänn
          https://r-cold.blogabet.com/

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by Magpie
            Aga muidu selle Chivu-Walteri jt. koha pealt. Mina tuletaks küll meelde, et nimed ei mängi ja Real on ehe näide selle kohta. Seepärast ei tasuks liiga elevusse kah sattuda.
            Kes siis mängivad? Nimedega mehed mängivad ju. Mina arvan, et kui Real Madrid lahendaks oma kaitseprobleemid ära, siis oleks neid väga raske otsustavas mängus võita. No võrdle neid mehi: Helguera-Hierro ja Chivu-Samuel. Helguera pole keskkaitsja ning Hierro on vanaks jäänud juba. Chivu on aga noor ja väga kõrgelt hinnatud ning Samueli on Nestaga üks paremaid keskkaitsjaid maailmas. Samuel ega Chivu poleks Nedvedid läbi lasknud tolles olukorras...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Ka nemad eksivad. Keegi pole täiuslik. Samas võiks näiteks Figo maha müüa sinu juttu arvestades, et too vend lõi ju poolfinaalis penalti mööda, mis tähendas enamjaolt edasipääsu. Kaitsjad on küll head ja tasemel, aga nad on inimesed, kes eksivad.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Jah, kõik eksivad, kuid suured nimed eksivad vähem. Üldiselt mina LF10-t ei süüdista finaali mitte pääsemises. Pigem ikka kaitset, mis terve pika hooaja on meile muret valmistanud.
                See selleks, täna tuleb meeskonnale pöialt hoida, sest kohtutakse Atletociga. Selle mängu peavad meie mehed kindlasti võitma, muidu võib suure tõenäosusega tiitlile bye-bye öelda. Loodetavasti mängib Make kõrval Guti ning Ronaldol võiks täna hat-tricki tuju olla. Loodan, et Torresel täna hea päev pole. Muidu võib Hierro jälle häbistatud saada.

                OT: muideks, treze, Brasiilia kolmandas divisjonis mängib Treze nimeline klubi.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Robinho


                  Samuel ega Chivu poleks Nedvedid läbi lasknud tolles olukorras...
                  no seda ei saa küll öelda oleks zambrotta asemel beckham olnd,oleks äkki otse sisse löönd aga see kui sa ütlesid,et nimedega mahed mängivad......no kui sa tahtsid nalja teha,siis kukkus see sul läbi.......
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Ohhoo, 31. minutil on meie mehed juba 3:0 ees. Ronaldol on hat-tricki käik sees. Samas on Sociedad 1:0 taga. Tuleb pikka ja huvitav õhtu.

                    Langen ka madalale ja ütlen: go Celta ja Mostovoi!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Atleti ahjus 4:0, duubel R tegi oma töö ära. Sociedad tegi ka meile teene, või pigem võiks tänada Celtat. Tabelitipp on nüüd selline:
                        Pos. Teams Ptos.
                        1 Real Madrid 75
                        2 R. Sociedad 73
                        Järgmise mängu võidu puhul oleme La Liga võitjad. Järgmise mängu peame kindlalt võitma, sest Atleti kaotab nagunii nimelt Sociedadile, et meile mitte tiitlit anda. Lame, eks ole?

                        Hala MADRID!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Mis hispaania liigas võrdsete pnt\'de korral tehakse?Kas omavaheline mäng või väravate vahe?Delfis keegi mainis,et omavaheline mäng.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Marca


                            masendav...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Yazid


                              Mis hispaania liigas võrdsete pnt\'de korral tehakse?Kas omavaheline mäng või väravate vahe?Delfis keegi mainis,et omavaheline mäng.
                              Võrdsete punktide korral arvestatakse omavahelisi mänge. Nii, et El Reali viigi korral ja La Reali võidu korral läheb tiitel baskidele.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Joaquin Sanchez Rodriguez on ka võtnud sõna Beckhami kohta. Tema arvamus on, et Beckham on kuulsaks saanud ainult moega, mitte jalgpalluri oskustega. \"Beckhamil on hea parem jalg, kuid Figo on 1000 korda parem ja omab rohkem klassi,\" ütles nooruke Joaquin, keda seostatakse Real Madridiga. Joaquin lisas ka, et tal on potentsiaali minna ja olla parem, kui Becks. Siin kohal mõtleb ta vist El Reali minekut.
                                Ise olen kõigiga nõus, kes ütlevad, et Real Madridi pole Beckhami vaja. Paljud ütlevad ka otse välja, et nad ei taha teda Bernabeule (Iker, Guti, Figo). Samas suure suuga brassid ootavad avasüli teda. Huvitav oleks teada ka Zidane ja del Bosque arvamusi Becksi teemal.

                                Beckhami asemel saaks sama raha eest Chivu ja Ronaldinho. Ajax küll meie mängijatest vist kedagi vastu ei taha, kuid PSG võtaks hea meelega Cambiasso vastu ja alandaks hinda selle võrra.
                                Romale võiks Samueli vastu pakkuda Morientese + raha. Samuti ka Solari võiks Rooma klubisse saata.
                                See on küll kõik minu fantaasia, mis tavaliselt tõeks ei saa.

                                PALUN, Victoria, ole Barcelona pakkumisega nõus ning kolige Davidiga Katalooniasse. :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X