320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Endine Real Madridi mängija Predrag Mijatovic (34) lõpetab profipalluri karjääri. Tema tipphetk Valgete ridades saabus 1998. aasta Meistrite Liiga finaalis, kus ta lõi Real Madridi ainsa värava tol õhtul ning see oli ka võiduvärav. Serblasele pakuti ka lepingut Qataris, kuid Mijatovic ei soovinud Hierro & Co-ga ühineda.
    Meeldivat elu jätku sulle Predrag poiss!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Kahjuks tuleb ka Atletico mängust midagi ebameeldivat esile tõsta. Nimelt teenis Luis Figo kohtuniku eksimuse tõttu kollase kaardi, kuigi oleks pidanud hoopis penalti teenima. Tundub, et inimesed pole siiamaani Figos muutust märganud. Come on, open your eyes! Ja see kollane kaart on sellepärast nii dramaatiline, et selle tõttu peab Figo El Classico vahele jätma, kui just Real protesti ei esita, kuid see on ebareaalne, sest aega on vähe.
      Aga see ei takista meil Barcelonat ahju panemast. Eriti, kui Ronaldinha ei mängi ning Barcelona just sauna Malaga käest sai. Nad võivad ju rääkida, et tahavad ennast tõestada, kuid tegelikult kukuvad hollandlased läbi.
      Figo asemel võiks paremal kasutada Juradot või siis Minambresi, kuid on võimalik ka Beckhami nihutamine paremale ning keskele Guti sissetoomine.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Robinho


        Kahjuks tuleb ka Atletico mängust midagi ebameeldivat esile tõsta. Nimelt teenis Luis Figo kohtuniku eksimuse tõttu kollase kaardi, kuigi oleks pidanud hoopis penalti teenima. Tundub, et inimesed pole siiamaani Figos muutust märganud. Come on, open your eyes! Ja see kollane kaart on sellepärast nii dramaatiline, et selle tõttu peab Figo El Classico vahele jätma, kui just Real protesti ei esita, kuid see on ebareaalne, sest aega on vähe.
        Aga see ei takista meil Barcelonat ahju panemast. Eriti, kui Ronaldinha ei mängi ning Barcelona just sauna Malaga käest sai. Nad võivad ju rääkida, et tahavad ennast tõestada, kuid tegelikult kukuvad hollandlased läbi.
        Figo asemel võiks paremal kasutada Juradot või siis Minambresi, kuid on võimalik ka Beckhami nihutamine paremale ning keskele Guti sissetoomine.
        tjaah.... Figo teenib kollase kaardi enne Barca mängu .... pisut irooniline... Barca fännid ei peagi täna teda loopima hakkama.... Aga kui Figo asendusest rääkida,siis Becksi äärele nihutamine ja Guti sisse toomine kõlab hästi. Kuigi Beckham on olnud outstanding seal keskel, tuleks meenutada, et ta on äärel teinud ManU ja Inglismaa eest paremaid esitusi kui keskel
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by FCOperBK
          tjaah.... Figo teenib kollase kaardi enne Barca mängu .... pisut irooniline... Barca fännid ei peagi täna teda loopima hakkama.... Aga kui Figo asendusest rääkida,siis Becksi äärele nihutamine ja Guti sisse toomine kõlab hästi. Kuigi Beckham on olnud outstanding seal keskel, tuleks meenutada, et ta on äärel teinud ManU ja Inglismaa eest paremaid esitusi kui keskel
          Guti ei teinud kahjuks reisi Caca Noule kaasa. Barca \"suurepärased\" fännid loopisid Reali bussi igasuguste esemetega. On ikka matsikari küll. Aga õhtul saavad nad selle eest kahekordselt. Ma pakun, et täna tuleb silma peal hoida Becksil ja Ronaldol. Eeldan, et nemad toovad võidu Valgetele.
          HALA MADRID!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            ma loodan et raul teeb mängu ära
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'


              Figo ka platsil

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by ek



                Figo ka platsil

                kahtlane jah



                aga...võit siis valgetele, skooriga 2:1...väravad lõid carlos ja ronaldo.vastaste auvärava lõi patrick.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Figoga seoses tuleb tunnistada, et tuli viga sisse. 5 kollase kaardi asemel on ta teeninud ainult 2 kollast, mistõttu oli tal lubatud mängida.
                  Aga jah, Barcelonat võideti võõrsil 20 aastase vaheaja järel.
                  Ronaldo hiilgas jälle. Väike fotoseeria ka:
                  VÄRAV!!!

                  R9 murrab kahest kaitsjast läbi

                  Isegi Super-Puyol ei suuda Ronaldot peatada

                  Il Fenomeno ja tema uued jalavarjud

                  FORZA R9!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Robinho,eeldan et sa n2gid m2ngu,kes värava söödud andis ja kuda ZZ m2ngis?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by peremees
                      Robinho,eeldan et sa n2gid m2ngu,kes värava söödud andis ja kuda ZZ m2ngis?
                      Pean sind kahjuks kurvastama, sest ise mängu ei näinud. Küll olen kuulnud nii mõndagi. Zidane andis minu mäletamist mööda väravasöödu RC-le, kuid muidu ei olnud sama särav, nagu tavaliselt.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Robinho


                        quote]
                        Pean sind kahjuks kurvastama, sest ise mängu ei näinud. Küll olen kuulnud nii mõndagi. Zidane andis minu mäletamist mööda väravasöödu RC-le, kuid muidu ei olnud sama särav, nagu tavaliselt.

                        Mhmh....kas see on nyyd vanus või Becksi saabumine madridi......
                        kaldun pooldama teist varianti,see hooaeg ta on olnud yldse veidi ebastabiilsem kui eelmine(sed),küll mees ennast kokku võtab ja siis saab näha jälle geeniust tavapärases vormis...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Jah, just. Küll Zidane ja Raul ka hooaja edenedes oma tavapärasele tasemele jõuavad.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Mulle teeb aint rõõmu, et galaktika parim kaitsja ka värava lõi.

                            Ja peremees - korja see allkiri ära, liiga pikk (vt. foorumi reeglid) ja jutt on ka liiga jube.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Martin
                              Mulle teeb aint rõõmu, et galaktika parim kaitsja ka värava lõi.
                              Ja peremees - korja see allkiri ära, liiga pikk (vt. foorumi reeglid) ja jutt on ka liiga jube
                              Mis Sind hammustas? Kes oled Sa, et tuled minu jutu kohta jube ütlema?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Robinho


                                Originally posted by Martin
                                Mulle teeb aint rõõmu, et galaktika parim kaitsja ka värava lõi.
                                Ja peremees - korja see allkiri ära, liiga pikk (vt. foorumi reeglid) ja jutt on ka liiga jube
                                Kes oled Sa, et tuled minu jutu kohta jube ütlema?
                                Jopski.. see käis ülalmainitud kasutaja peremehe kohta... kes nüüd võttis hüva nõu kuulda
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X