320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Jah, aga see jutt seal peremehe signatuuris oli minu kirjutatud. See mille kohta \"jube\" öeldi.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      OK... Ma ei lugenud seda eriti põhjalikult. Aga ju siis oli Smutil ikka põhjust öelda nii nagu ta seda tegi :P
      Supplies!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by vandersell
        OK... Ma ei lugenud seda eriti põhjalikult. Aga ju siis oli Smutil ikka põhjust öelda nii nagu ta seda tegi :P
        Ikka, ikka! Smutov is never wrong!:P

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Südame ajas lihtsalt iga kord pahaks, isegi moospirukad pole nii ilaselt magusad. Ja foorumi reeglitele ka ei vastanud.

          Aga gogogogo glaxico parim, igas asendis.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Mis värk?...otsisin Leedsi Premieri tabeli ylemisest osast aga ei leidnud...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Real Mardid said siis Bayerni omale CL-i vastaseks. Te küll ei usu mind, kuid ma olin selles kindel, et nii läheb. Kuigi Bayern pole oma tavapärast hoogu näidanud, tean, et nad on kõrge klassiga meeskond ja sellised mängijad nagu Ballack, Makaay ja Deisler suudavad ennast selliseks tähtsaks mänguks iga kell tippvormi ajada.
              Samas olen ka omades kindel, meie ründejõudu on raske ükskõik millisel meeskonnal taltsutada.
              Ühes asjas olen ma veel kindel: tuleb kaks ülipõnevat jalgpalli kohtumist, kus kohtuvad kaks väga atraktiivset meeskonda.
              Parim võidab!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Real sai siis täna La ligas oma järjestikuse võidu.Seekord Deppori üle. Madrid läks juhtima vahetult enne poolaja lõppu 44 minutil, värava autoriks Ronaldo. Vastased suutsid 63 minutil viigistada, kuid Valgetele tõi võidu Raul 85 minutil. Real siis endiselt esimene liigas, Valencia jääb maha 2 punktiga.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Depori ja Reali mängust niipalju, et selle mängu ei täinud ära mitte Ronaldo ja raul, vaid herr kohtunik, kes 28 minuti Luque värava annuleeris, väidetavalt oli tegu suluseisuga, kuigi Carlos oli kõva 4m Luquest eespool.
                  Lausa masendav, kuidas kohtunikud suurklubisid eelistavad.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by Lünk
                    Depori ja Reali mängust niipalju, et selle mängu ei täinud ära mitte Ronaldo ja raul, vaid herr kohtunik, kes 28 minuti Luque värava annuleeris, väidetavalt oli tegu suluseisuga, kuigi Carlos oli kõva 4m Luquest eespool.
                    Lausa masendav, kuidas kohtunikud suurklubisid eelistavad.
                    Nojanoo, aga ei maksaks ka unustada Helguera väravat, mida ka kohtunik ei lugenud. Minu arust täiesti legaalne värav oli. Igatahes alati on kergem kohtunikku süüdistada aga Real Madrid oli võitu väärt.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by Lünk
                      Lausa masendav, kuidas kohtunikud suurklubisid eelistavad.
                      Ära nüüd nii palju ka muretse, küll su pisikesel külaklubil ka kunagi oma särav hetk tuleb

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by ek


                        Originally posted by Lünk
                        Lausa masendav, kuidas kohtunikud suurklubisid eelistavad.
                        Ära nüüd nii palju ka muretse, küll su pisikesel külaklubil ka kunagi oma särav hetk tuleb
                        See külaklubi võidab sel aastal kõigest La Liga, aga noh see selleks!

                        Helgueira värav ei loetud, sest selle löömise ajal oli mäng juba ammu peatud.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by Lünk
                          Helgueira värav ei loetud, sest selle löömise ajal oli mäng juba ammu peatud.
                          Jah, kuid polnud põhjust mängu peatada, sest viga polnud. Helguera on täislaks FAIR PLAY mängija.:P
                          Becku sai jälle omale uue argentiinlasest sõbra. Simeonelt punane kaart, Duscherilt varbaluu murd ja nüüd oleks veel Scalonilt kere peale ka saanud napilt.
                          HALA BECKHAM!
                          Aga see, et neljapäeval on Leganesi vastu Copa del Rey raames mäng. Leganesi on raske Hispaania klubiks nimetada, sest seal pole peaaegu ühtegi Hispaanlast. Ainult hulk argie`sid. Zizou, Figo ja Gutu on out! Ja Jurado on lõpuks ometi meeskonnas. Loodetavasti saab see noor täkk mänguaega enda tõestamiseks.

                          EDIT: Depori liigavõit oleks täitsa võimalik, kui Te stabiilsemalt mängiksite. Tahaks loota, et sel aastal teeb RM hat-tricki võites CL-i, La Liga kui ka Copa del Rey. Siis saaks minusuguseid gloryhuntereid rohkem näha.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Wicked!
                            Real Mallorca pisteti just 3:1 kotti! Väravad Raulilt, Ronaldolt ja Fixilt. Sammy punnitas, mis ta punnitas, kuid Valgete vastu ta ei saanud.
                            Tabeli tipus tagasi!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Ilusaid pühasid kogu Real Madridi suurele ja toredale perele!
                              Kolm La Cantera mängijat said suurepärased jõulukingid. Nimelt edutati nad A-meeskonda. Need kolm mängijat on: Jurado, Juanfran ja Meija. Soovin neile kõike head ja loodan, et eriti Jurado meeskonnas läbi lööks.
                              Üks kingitus ka fännidele: nimelt on RC kohe-kohe allakirjutamas uuele lepingule, mis seoks teda klubiga aastani 2009. Hala RC!
                              EDIT: Kui keegi juhuslikult soovib pikemat ülevaadet uutest noortest, siis kisage kõva häälega!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Real madrid läheb kindlalt siit edasi,sest Bayern on allakäinud!Pakun,et ronnie lööb 2 mänguga 4 väravat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X