320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Robinho


    Originally posted by dimaggio


    Teema jätkuks, mängib ka ju mancitys teada-tuntud pommimees - Michael Tarnat. Preagu on aastad oma töö teinud, kuid FC Bayerni päevilt olid tema karistuslöögid ja mängusisesed pommitamised väravavahtidele alati nuhtluseks(siis kui ta löögid ikka väravale pihta läksid)
    Väga hästi püsid teemas, noormees!!!

    Aga Robertost veel. Nimelt kirjutasid kõik kohe stiilis, et RC-lt tuli väga aeglane löök. Mulle meenub, et mõni aasta tagasi oli tema nimel rekord löögitugevuses. Kahjuks ei mäleta enam konkreetseid numberid.
    always

    keegi ei tahtnudki öelda, et Carlose löök oli aeglane, lihtsalt mõned mehed on veel kõvemini pommitanud.
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Kuna keegi pole ammu kuulujuttudest kirjutanud, siis otsustasin ise seda tänamatut tööd teha.
      Nagu kõik juba teavad, on Real Madridi president Florentino Perez kuulsaks saanud staaride ostupoliitikaga, mille kohaselt ostetakse meeskonda suvel üks nn. Galactico. Esimesena tuli Figo suure käraga Barcelonast, talle järgnes Zidane maailma suurima summa eest, mis jalgpallis mängija eest eales makstud. Poolkaitse oli juba meeletult tugev ning otsustati Rauli kõrvale ka üks õige #9 osta. Selleks sai eikeegi muu, kui WC2002 kangelane, Robinho arvates Maailma parim mängija, Ronaldo Luiz Nazario de Lima. Kuna kilide hulgas polnud me Floro arvates veel populaarsed, tõi ta sisse David Beckhami, kes üleootuste hästi meeskonda sisse sulandunud on ning Ronaldole sobivaid pikki passe läbijooksu peale annab.
      Enne Beckhami tulekut arvasid kõik, et just tema on see \"üks liiast\" galactico. Siiski arvati juba Zidane ületuleku puhul, et Fix ja Zizou ei mahu koos platsile ära. Läks teisiti. Mulle tundub, et kõik galacticod on ilusti sissesulandunud ning mängivad koos hästi.
      Ainuke, kes tundub, et staaridepoliitika all kannatab, on meie ikoon Raul Gonzalez. Tundub, et ta ei leia Zidane, Figo ning Ronaldo vahel endale kohta. Ta küll rabab tööd, kuid aupaiste kätte satuvad teised. Rauli mängu on kindlasti mõjutanud tema lahkuminek oma naisest ning õhus on küsimus, kas Raul üldse kunagi suudleb enam oma sõrmust? Kas me näeme kunagi veel õiget Rauli, Valgete liidrit ja hinge? Ma väga loodan, et näeme ja ma olen selles kindel, sest vorm on ajutine/klass igavene ning Raul on siiski Maailma eliidis!
      Nüüd siis uue galactico juurde.
      On palju räägitud Henryst, praegune popp jutt on Tottist. Paneks oma vaated siis uuest galactico ostust:
      Kindlasti tekib küsimus, et kas on seda uut ründava stiiliga mängijat vaja? Kaitse tahab ju eelisjärjekorras järeleaitamist! Ründava mängija ostu puhul peaks olema paratamatu, et keegi praegustest ründava orientatsiooniga mängijatest lahkub.
      Zidane: kindlasti mitte, sest ta on oma eluga rahul ning mängib meie juures lepingu lõppemiseni!
      Raul: ei hakka isegi pikemalt seletama, miks tema koht koosseisus jääv on!
      Beckham: alles osteti ning ei müüda kindlalt!
      Figo: jaja, siin on juba võimalik mineja. Figo parimad päevad on paljude arvates möödas. Kuigi käimasoleval hooajal on Figo oma vormi uuesti avastanud. Figo näol on tegu tänapäeva jalgpalli parima parempoolikuga! Temast täiuslikumat mängijat paremale keskväljale on raske leida. On küll igasuguseid noori dazzlereid, kuid Fix has the upper hand!.
      Ronaldo: kuigi ma ei tahaks seda tunnistada, kardan ma, et Ronaldo võib mingi ootamatu otsuse teha ning Valgete laevalt lahkuda. Ronaldot nuusivad Chelsea ning Inter. Ma väga loodan, et minu isiklik lemmik pardalt ei lahkuks. See oleks minu jaoks katastroof! R9, please stay!
      Nii, võtame siis potensiaalsed uued tulijad luubi alla:
      Henry: Arsenali maagik Henry on paljude arvates Euroopa parim ründaja. Prantslane omab meeletut kiirust ning head puudet. Samas jätab finisheerimisoskus soovida. Kui oleks võimalik teda ära mahutada kuskile, siis ma võtaks ta avasüli vastu...
      Henry-Ronaldo
      Zidane-Raul-Figo
      Beckham
      Becks ainukese kaitsva poolikuna? Ei lähe läbi!
      Kui juhtub midagi ning R9 lahkuks:
      Raul-Henry
      Zidane-Figo
      Gutu-Becks
      No enam-vähem, kuid tunneksime suurepärasest rünnakutelõpetajast puudust.
      Figo lahkumisel:
      Ronaldo
      Henry-Raul-Zidane
      Guti-Becks
      Täitsa arvestatav rünnak juba!
      Võtame nüüd roomlaste kapteni ette:
      Niisiis, Fransesco Totti, Itaalia primadonna! Suurepäraste liidriomadustega. Võib mängida mängujuhi rasket rolli, samas ka ründajate taga. Omab teravat lööki ning jagab häid sööte. Samas on tal tendents kukkuda dramaatiliselt. Ja see on paha!
      Valdano ütles suure suuga, et Zidane ja Totti saaksid koos ühes meeskonnas mängida ning see oleks suurepärane spektaakel. Robinho üritab nüüd Tottit platsile mahutada:
      Fee-Go lahkumisel:
      Ronaldo
      Raul-Zidane-Totti
      Guti-Becky
      Ei ole minu arust balansis, sest mäng käiks ainult keskelt. Winger oleks puudus.
      Raul-Ronaldo
      Zidane-Totti-Figo
      Becks
      Nojaa, sama mis Henry puhul. Becks üksikuna keskel jätaks meid väga kergelt haavatatavaks.
      Nii vaadates tundub, et Tottit oleks raskem platsile ära mahutada. Samas tundub just tema ületulek kuulujuttude järgi reaalsem.
      Kolmas galactico võiks ka olla pakutud. Mina valiks kolmanda variandi, ehk siis midagi enneolematut - kaitsja või lõhkuva pooliku ost.
      Nesta, Samuel, Chivu, Emerson, Vieira...ükskõik kes neist, peaasi, et keegi tuleks. Selles nimekirjas olevatest palluritest oleks meile kõige rohkem kasu.
      Igatahes, õnnitlen inimesi, kes siiani jõudsid ning teksti lõpuni viitsisid lugeda ning nagu alati, tõotab ka see suvi Real Madridi perele huvitav ja samas ka närvesööv tulla. Parimat!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Henry: Arsenali maagik Henry on paljude arvates Euroopa parim ründaja. Prantslane omab meeletut kiirust ning head puudet. Samas jätab finisheerimisoskus soovida.
        Seletaksid ehk natuke pikemalt sellest \"oskamatusest\". Et ei oska kastist väljaspool olles sisse lüüa? Ühe puutega õhust? 1:1 väravavahiga minnes? Penalteid realiseerida?(OK, siin on tal tõesti puudujääk- lööb 90% vv vasakusse alumisse nurka)
        Ootan huviga

        Muide, täna tuli kusagilt selline kõlakas, et soovite endale minu lemmik Ljungbergi. Esimest korda sellest kuuldes irvitasin veits, teine kord lugedes ja hinda nähes (£20m) muie aiva laienes. Olgu nii hea kui ta on, summa ikka kõvasti ülepaisutatud. Aga kui ta peakski lahkuma, ükskõik millisesse klubisse, oleksin sama lohutamatu kui sina R9 lahkumise puhul...
        Supplies!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by vandersell


          Henry: Arsenali maagik Henry on paljude arvates Euroopa parim ründaja. Prantslane omab meeletut kiirust ning head puudet. Samas jätab finisheerimisoskus soovida.
          Seletaksid ehk natuke pikemalt sellest \"oskamatusest\". Et ei oska kastist väljaspool olles sisse lüüa? Ühe puutega õhust? 1:1 väravavahiga minnes? Penalteid realiseerida?(OK, siin on tal tõesti puudujääk- lööb 90% vv vasakusse alumisse nurka)
          Ootan huviga

          Muide, täna tuli kusagilt selline kõlakas, et soovite endale minu lemmik Ljungbergi. Esimest korda sellest kuuldes irvitasin veits, teine kord lugedes ja hinda nähes (£20m) muie aiva laienes. Olgu nii hea kui ta on, summa ikka kõvasti ülepaisutatud. Aga kui ta peakski lahkuma, ükskõik millisesse klubisse, oleksin sama lohutamatu kui sina R9 lahkumise puhul...
          Minu arust jätab Henry paljud võimalused kasutamata. Ta küll jookseb palju, saab palli palju, kuid ütleme umbes 10-st võimalusest skoorib kahel korral. Meie praegune target-man - Ronnie, seevastu saab mängu jooksul kolm korda palli ning skoorib ühe värava. Selline mood on tal nüüd viimastes mängudes olnud ja seda liialdamata. Niimoodi kindlat händikäppi skoorimisel on raske välja tuua. Võibolla siis viiekasti sees pole Henry piisavalt osav, et pall sisse koksata. Ning karistusala joone pealt umbes madala palli sirgjooneliselt ta ka väravasse saata ei mõista. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.
          Aga see Ljungbergi ruumor on väga mööda ning oleks mõtekas kohe unustada. Kamoon, vahetus Figo vastu??? Ja Ljungbergi sugused keskmised mängijad kasvavad La Canterast välja! Olgem ausad, Freddie on keskmik. Kui on soovi vaielda, siis palun väga!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by Robinho

            Minu arust jätab Henry paljud võimalused kasutamata. Ta küll jookseb palju, saab palli palju, kuid ütleme umbes 10-st võimalusest skoorib kahel korral. Meie praegune target-man - Ronnie, seevastu saab mängu jooksul kolm korda palli ning skoorib ühe värava.
            Sinu jutust jääb mulje, et Henry on kui Beata Kana- jookseb palju ja saab palju palli aga tulemust justkui ei ole. Sa võib-olla ei tea, aga ta on ka hulgaliste väravasöötude autor.

            Ning karistusala joone pealt umbes madala palli sirgjooneliselt ta ka väravasse saata ei mõista. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.
            Nojah, iagal oma maitse. Mis on viga tema ristnurka löödud väravatel? Võtame või Man City vastu löödud.

            Aga see Ljungbergi ruumor on väga mööda ning oleks mõtekas kohe unustada. Kamoon, vahetus Figo vastu??? Ja Ljungbergi sugused keskmised mängijad kasvavad La Canterast välja! Olgem ausad, Freddie on keskmik. Kui on soovi vaielda, siis palun väga
            Jah, see on mu pisikesest ajust juba ammu väljunud, imekombel tuli meelde kui sa kuulujuttudest pajatama hakkasid.
            Ja kamooooon, ma pole Freddie kohta öelnudki, et ta oleks oma positsioonil maailma parim vms. Ta on minu lemmik ja that´s it! Aga keskmik, see on vägagi lai mõiste.
            Paistab, et asi läkski vaidlemiseks, nii et lase aga tulla!
            Supplies!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by vandersell
              Sinu jutust jääb mulje, et Henry on kui Beata Kana- jookseb palju ja saab palju palli aga tulemust justkui ei ole. Sa võib-olla ei tea, aga ta on ka hulgaliste väravasöötude autor.

              Nojah, iagal oma maitse. Mis on viga tema ristnurka löödud väravatel? Võtame või Man City vastu löödud.

              Jah, see on mu pisikesest ajust juba ammu väljunud, imekombel tuli meelde kui sa kuulujuttudest pajatama hakkasid.
              Ja kamooooon, ma pole Freddie kohta öelnudki, et ta oleks oma positsioonil maailma parim vms. Ta on minu lemmik ja that´s it! Aga keskmik, see on vägagi lai mõiste.
              Paistab, et asi läkski vaidlemiseks, nii et lase aga tulla!
              Ei, peata kana ta mitte pole, kuid mina vaatasin asja oma meeskonna mätta otsast. Juhul, kui Ronaldo läheb, siis jääks Rauli ja Henry finishing touch`ist väheks. Samas on Henry meeskonnale kasulik mängija, selles ei saa kahelda!

              Ristnurka löödud väravatel pole midagi viga, kuid palusid ju vigu löömistehnikas välja tuua ning nii ma tegingi. Näiteks Ronaldol on ka üks viga - nimelt ei oska tema meil chipata.

              Keskmiku all mõtlesin seda, et ta ei käi calactico kategooriasse (Maailma eliiti kuuluv mängija, kes on üle Maailma laialt tuntud) ning tema tüüpi mängijad tulevad B-meeskonnast. Paremale äärele on Canterast pakkuda sellised täkud nagu Juanfran, Nunez, Minambres ning ka Jurado võib seal tegutseda.
              Aga ühes asjas oleme vist ühel meelel. Me kumbki ei taha, et TH14 Real Madridi tuleks. Eks?:P

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                OK, ägestusin ehk liiga kergelt. Mis puutub Henry puudujääkidesse, siis on selleks kindlasti peamäng, aga see on pigem tingitud Arsenali mängustiilist.
                Ja valgusta pimedat, mida tähendab chpita (chippamine?)?

                Aga selleks, et saada calactico´ks, võib ju tulla ka B-meeskonnast. Kui treeneril piisavalt silma on, võib mängijast koolitada staari. See oli nüüd üldine tähelepanek, ei käinud konkreetselt Ljungbergi kohta.

                Ja Henry´d ei taha ma Florassegi, rääkimata Realist
                Supplies!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by Robinho

                  Aga Robertost veel. Nimelt kirjutasid kõik kohe stiilis, et RC-lt tuli väga aeglane löök. Mulle meenub, et mõni aasta tagasi oli tema nimel rekord löögitugevuses. Kahjuks ei mäleta enam konkreetseid numberid.
                  Polegi väitnud seda. Lihtsalt ei õnnestunud suuremaid numbreid leida (kuskil nägin tema kohta 115 kmh). Aga tegin veel tööd ja \"banaanilöök\" olla olnud 137 kmh. Väidetavalt olevat tema löökide tugevus kandunud ka 150 km/h, aga selle kohta pole ühtegi konkreetset näidet. Beckhami kohta, näiteks, leidsin infi, et tema löögi algkiirus oli (polnud öeldud kus tehtud, aga oli teaduslikuna näiv analüüs asjast - st. füüsika poolelt vaadatuna) 128 kmh, samas kui lõpufaasis, st. siis kui pall \"kukub\" oli kiirus vaid ca 65km/h.

                  Samas, kui keegi enam mingeid numbreid välja ei paku, siis pole sel teemal enam mõtet sõna võtta ka, arvestades, et teema hoopis teine Ma tean ka nimetada esimese raksuga miski mitukümmend mängijat, kellel on paras vedru jalas peidus,
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by Robinho

                    Samas on tal tendents kukkuda dramaatiliselt. Ja see on paha!
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Ai sa raisk... 1:0 Sevilla vastu taga. Kokkuvõttes õnneks juhime veel 2:1. Loodame parimat.
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        speak for yourself!muide seda robinho mõtteavaldust lugedes tekkisid mõningad vastakad arvamused,kuid las nad olla.aga kuna R. rääkis ja ostudest,siis lisaks siis väikse rimainderina,kuidas käivad asja seal mail.võtaks ette 2 viimast suurostu (becks ja colgate-boy):
                        1) real teeb meedias kõva kära mängija ostust
                        2) nii mängija kui tolle klubi eitavad müüki
                        3) real anna mõista ,et mängijat ei osteta
                        4) enne kui keegi arugi saab, on mängija klubi vahetand ja poseerib hammaste välkudes


                        PS: no offence,mkay?
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Jeesh! Pidasime kenasti vastu ja saime tänu sellele koha Copa del Rey finaalis. Kurvaks teeb meele ainult ZZ punane kaart. Finaali vastane selgub homme.

                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            finaalis siis vastane zaragoza...reali kindel võit

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by zidane_5


                              finaalis siis vastane zaragoza...reali kindel võit
                              nagu eelmine aasta 28. oktoobril? :P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by zidane_5

                                finaalis siis vastane zaragoza...reali kindel võit
                                ära tule siis siia pillima, kui real vastu pükse saab ennegi üllatusi juhtunud
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X