320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mnjaa...Ramos on küll müstiline. Kohe värava järel taoline ränk eksimus ja Henry tänab...2-4. Uskumatult vedel esitus. Kaks head sooritust ründetegevuses, kuid samas kohutav partii enda esmasel tööpostil, kaitsetegevuses.

    Kommentaar


      Ja sellise asja pärast jäin ma täna siis koduseks.. Tegelikult on hea meel, et selline mäng nähtud sai, sest kindlasti on tegu ühe ajalooliseima mänguga nende kahe vahel, kuid kahju, et niipidi tulemus läks. Samas mängus oli ainult üks tippmeeskond ja teine oli selline kah-meeskond. Erilist nuttu ei aja, sest see periood elus on möödas, aga üldiselt olen rahul, et vähemalt väravaid nägi. Metze puhul oli karta, et kiirete ründajate vastu jääb hätta. Selline Kanoute neutraliseermine talle sobib, aga Henryd-etood-Messid jäid nõrgemaks. Ramos ei vääri muidugi üldse tähemärke ja nii edasi.

      Õnne Barkale, sest nad on sel hooajal tiitlit väärt.

      Kommentaar


        sellise kaitsega ei ole võimalik võita..veel vähem barcat...
        masendav ma ütlen.
        FC Flora

        Kommentaar


          Miks selline vaikus?


          Homme kuuleme, kuidas Ramos vallandatakse?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Kalmaar, homme veel vast mitte. Aga vaikus on tingitu sügavast pettumusest....

            E: Saatuse iroonia, tahtsin praegu Interi mängule ümber lülituda ja sopakas manas pildi ette eelmise hooaja 4:1 võidumängust Barca üle. Muusseas Pipita lõi just värava...
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              müstiline mäng

              Kommentaar


                Ütleme nii, et see tulemus pole just kõige parem uudis täna, ilmselt ka vaadatavus põhjustas tõsise häire mängu jälgimiseks läbi neti.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Juandet me järgmisel hooajal ei näe kohe kindlasti ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
                    Juandet me järgmisel hooajal ei näe kohe kindlasti ...
                    Minu poolest võib näha küll

                    Kommentaar


                      Võiks ikka mingi korralikkude tulemustega treeneri võtta .. ei tea kuidas Rafa Benitez oleks ? Ta ju kunagi olnud Reali noorte treener vict .. Liverpooliga just meil head suhted ei ole aga siiski mis te sellest arvaksite ?

                      Ja kahju et see aasta liiga läinud .. järgmiseks aastaks peaks kaitses ja poolikus mingi puhastuse tegema .. MINU ARVAMUS : Cannavaro asemele Micah Richards , vasakusse poolikusse Marcelo kui ta preagu kaitses vahest on olnd ning Heinze asemele Sebastian Boenisch - Werder Bremeni väga hea vasakkaitsja . Keskpoolikusse Sneijderi kõrvale Gago asemele oleks vaja kyll Gerrardi tyypi mängijat .. Kuigi ka Lass nt Barca vastu töötas nagu mingi loom seal .. jooksis paljudest kõvasti rohkem ja mängu lõpus ei paistnud väsinudki .. Raùlile võiks juba ette ära osta asendaja Higuaini kõrvale Karim Benzema , aga seda juhul kui Huntelaar ja Saviola ei suuda seal hakkama saada ..

                      Kommentaar


                        mida kuradit mehed. Tuleb ju teine koht ära ja see on ikka maksimum mis üldse annab välja pigistada arvestades Barca läbi hooaja näidatud võimu. Kohe siis mehi ja treenerit mutta tampima.

                        Edit:kogutud juba 78 punkti eelmisel aastal vist võideti 85 silmaga jah?

                        Kommentaar


                          Siin tuleks hunnik staare maha müüa ja suurpuhastus teha. Asemele tuleks tuua esiteks nii palju häid hispaanlasi kui võimalik(Hispaania klubis domineerigu ikka hispaanlased) ning muidu häid noori mängijaid, kes on juba endas sisu näidanud(Näiteks Evans oleks päris hea variant).
                          Treeneriks tooks mina näiteks David Moyese.

                          Kommentaar


                            Mida vittu? Hispaanlased ja David Moyes ning Evans? Selgesti on teada, et inglased oma kapsamaalt eriti võõrale maale ei kipu, veelgi enam Real Madridi.

                            Kommentaar


                              Järgmisel kolmel kommenteerijal vastata Jah/Ei süsteemis, kas ma peaksin eelnevad Micah richardsid ja David Moyesid ära kustutama või mitte? Endal hetkeks käis mõte, et totaalset jaburdust peaks ikka vähendama.

                              Kommentaar


                                Ei. Woodgate'i ja Oweni jalajäljed ftw!

                                Tõsisemalt - ainus normaalne lahendus oleks lasta ühel treeneril oma nägemuse järgi meeskond üles ehitada. Kasvõi Ramosel. Noh, nii paari aastaga ehk. Ja siis ikka meeskond, mitte mingi n+1 arv kodanikke.


                                edit: lugesin seda viimast mõtet nüüd veel kord ja no enne vist tuleb tõesti Richards+Benzema kombo sinna klubisse. what was i thinking.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X