320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ei. Woodgate'i ja Oweni jalajäljed ftw!

    Tõsisemalt - ainus normaalne lahendus oleks lasta ühel treeneril oma nägemuse järgi meeskond üles ehitada. Kasvõi Ramosel. Noh, nii paari aastaga ehk. Ja siis ikka meeskond, mitte mingi n+1 arv kodanikke. Muidugi, tõenäosus, et see Realiga lähemal ajal juhtuda võiks, on ilmselgelt nullilähedane.
    Kahjuks tulevad presidendivalimised. See kindlustab selle, et peatreener vahetub 95% tõenäosusega. Muidu nõustun, et ühel mehel peaks olema võimalus oma visioon ellu viia ja korralik meeskond ehitada. Mulle väga meeldiks, kui selleks jääks Ramos, kes juba on alustanud. Kahjuks seda ilmselt ei juhtu.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert
      Tänapäeva jalgpallis enam ükski üleminek utoopiline. Mine sa tea, äki otsustab Raul veel karjääri Barcas lõpetada või Puyol tõmbab selga Reali särgi.
      Raulil nö. eluaegne leping Realiga ja ma usun, et Puyol oli ka ikka piisavalt ulmeline näide... Seega ka tänapäeval võib mingeid asju ette aimata, lükates ümber sinu väite.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas molbert
        Tänapäeva jalgpallis enam ükski üleminek utoopiline. Mine sa tea, äki otsustab Raul veel karjääri Barcas lõpetada või Puyol tõmbab selga Reali särgi.
        No krt, mis jama sa veel ajad? Tõsiselt räägid? Oled mingite ainete mõju all vä?
        Ebaterve huumor.

        Kommentaar


          Algselt postitas Karla Vaata postitust
          No krt, mis jama sa veel ajad? Tõsiselt räägid? Oled mingite ainete mõju all vä?
          Ebaterve huumor.
          Karla võttis asja karmimalt, kuid nõustun temaga.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            ma ei saa aru üldse mis krdi kisa ja paanika siin on? Te ju kogute rohkem punkte kui eelmisel aastal või ma olen valesti aru saanud? Eelmise hooaja summa oli ju kõigi aegade rekord?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              ma ei saa aru üldse mis krdi kisa ja paanika siin on? Te ju kogute rohkem punkte kui eelmisel aastal või ma olen valesti aru saanud? Eelmise hooaja summa oli ju kõigi aegade rekord?
              mis vahet sel on palju punkte kogume...Barca jääb meie ette ju.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                mis vahet sel on palju punkte kogume...Barca jääb meie ette ju.
                nojaaa...Aga üldiselt see pigem näitab ikka Barca võimu mitte Reali nõrkust

                Kommentaar




                  Mis on pildil valesti?

                  Väga hull ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                    http://img78.imageshack.us/img78/8144/gracia.jpg

                    Mis on pildil valesti?

                    Väga hull ikka.
                    OMG !!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ma märkasin ka seda mängu ajal aga ei uskunud, et sellist asja saab juhtuda. Mõtlesin, et ju ma lugesin ta nime algul valesti ja see Gracia on õige värk
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        Ma märkasin ka seda mängu ajal aga ei uskunud, et sellist asja saab juhtuda. Mõtlesin, et ju ma lugesin ta nime algul valesti ja see Gracia on õige värk
                        No jääme siis Arulit ja Borbenit ootama.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Äh mis te nüüd. A ja R on nii sarnased ju selles Reali särgifondis. Lihtne inimlik eksimus.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Beckham on ka Beckami särgiga ringi siband.

                            Kommentaar


                              Natuke offtopic, aga kuidas nende särkidega üldse on? Igaks mänguks uued särgid, püksid jms? Kuhu kasutatud särgid lähevad, kui neid vastasmeeskonnaga ära ei vahetata? Ja kõike muud särkide ja mänguvormiga seonduvat, paluks.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Natuke offtopic, aga kuidas nende särkidega üldse on? Igaks mänguks uued särgid, püksid jms? Kuhu kasutatud särgid lähevad, kui neid vastasmeeskonnaga ära ei vahetata? Ja kõike muud särkide ja mänguvormiga seonduvat, paluks.
                                Enne mängu on valida erinevate särkide vahel. Pikad varrukad, lühiksed, väiksemad suurused, suuremad - igaüks ise teab, mis selga tõmbab, kui see on õiges värvuses ja õige nime ning numbriga. Ilmselt need särgid, mis ära ei vahetata, fännidele ei anta ega koju ei viida, lähevad pessu, aga ega ma ka täpselt ei tea.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X