320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    soccerage.com on ka täitsa Robinho meelt koosseisu pakkudes. Eks näis, kas ka Quieroz seda meelt on.. ainus, et Meija\'t pakutakse äärele mitte keskele, sest Bravot vajatavat Makaay neutraliseerimiseks.
    Bayerni eeldatav koosseis on Kahn; Sagnol or Salihamidzic, Kuffour, Kovac, Lizarazu; Demichelis; Hargreaves, Ballack, Ze Roberto; Pizarro, Makaay.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by dannar


      soccerage.com on ka täitsa Robinho meelt koosseisu pakkudes. Eks näis, kas ka Quieroz seda meelt on.. ainus, et Meija\'t pakutakse äärele mitte keskele, sest Bravot vajatavat Makaay neutraliseerimiseks.
      Bayerni eeldatav koosseis on Kahn; Sagnol or Salihamidzic, Kuffour, Kovac, Lizarazu; Demichelis; Hargreaves, Ballack, Ze Roberto; Pizarro, Makaay.
      Mejia ikka keskel, Salgado ja Bravo äärtel. Ei usu, et Mejiat vasakule pannakse. Samas mine sa tea. Muideks Raul näiteks on kõvasti penalte harjutanud. Loodetavasti mäng ikka penaltite peale ei lähe ja Real võtab normaalajal oma. Samas on mul halb eelaimdus. Ma muidugi loodan väga, et midagi nihu ei lähe.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by dannar


        soccerage.com on ka täitsa Robinho meelt koosseisu pakkudes. Eks näis, kas ka Quieroz seda meelt on.. ainus, et Meija\'t pakutakse äärele mitte keskele, sest Bravot vajatavat Makaay neutraliseerimiseks.
        Bayerni eeldatav koosseis on Kahn; Sagnol or Salihamidzic, Kuffour, Kovac, Lizarazu; Demichelis; Hargreaves, Ballack, Ze Roberto; Pizarro, Makaay.
        MEJIA siiski. Ja minu arvates oleks ka see parim võimalik koosseis, kuigi Makaay vastu läheb raskeks ka Bravo Raulil, IMO. Loodan, et Raul teeb lõppude- lõpuks ikkagi ühe ilusa esituse ja et me näitame bayernlastele, kes siin tegelt valitseja on. Aeg võiks juba kiiremini minna...
        HALA MADRID!!!
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Nonii. Ilus ja \"sõbralik\" mäng siis selleks korraks läbi. Real võttis oma . Kõigilt minu arvates suht hea mäng, eriti paistsid silma Salgado ja Zizou, kes Valgete võiduvärava lõi. Hästi mängis ka Raul - kuigi ta ei löönud väravat, võitles paljude pallide pärast ja temast saigi alguse esimese värava toonud situatsioon. Solari, Figo, Becks ja Guti olid samuti tublid. Guti muidugi natukeke temperamentne on, aga eks sellise kaaluga mängul on raske oma tundeid ohjeldada. Eriti tubli oli ka oma debüüdi ML-is teinud noor täkk Mejia, kes tihti peatas Bayerni kontrarünnakud. Bayerni poole pealt valmistas meile peavalu teisel poolajal vahetusest sekkunud Schweinsteiger, kuid õnneks ei jõudnud tema poolt algatatud rünnakud ja löögid sihile. Mis mulle halvema külje pealt silma jäi oli see, et õhuvõitluses jäädi sakslastele alla. Aga kokkuvõttes ei oma see enam tähtsust, sest võit on käes ja veerandfinaalid ees ootamas.

          PS! Tänan ka Ikerit, kes paar head tõrjet tegi ja oma värava puhtana hoidis.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            jah, eilse mängu parimad reali poolelt olid ikka salgado ja zidane.ka casillas tegi hea mängu.aga minu arust hakkab figo lüll vanaks jääma:P eile ei teinud ta eriti midagi ju minu arust.bayerni poolelt jäi silma see noor 19-aastane sakslane, mis iganes ta nimi oli...sweinsteigner või mis iganes.
            ja kui tegelikult mõelda, siis oli hea, et carlos ei mängind, sest siis oleks kindlasti reali kaitses augud tekkinud, kui ta oleks koguaeg rünnakule jooksud.
            veerandfinaali vastaseks ottan portot või monacot, kuna portot oleme sel hooajal ühe korra võitnud ja ühe korra viiki mängind ja kui tuleks monaco, siis saaks morientes reali vastu mängida

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by zidane_5


              aga minu arust hakkab figo lüll vanaks jääma:P eile ei teinud ta eriti midagi ju minu arust.
              Ega üks 31a. mängumees ei saagi olla terve hooaja tippvormis.Mängu otsustas minu arust Ronalalo vigastus, nagu seda on ka Aramis erinevates teemades välja öelnud, et see vigastus lõi Bayerni mänguplaani sassi.Kuna Ronaldo oli vigastatud siis oli Realil ülekaal keskväljal ja seetõttu maabusid Bayerni rünnakud ennem kui nad õietigi alata said.

              Minu arust ei teinud Salgado eriti midagi säravat peale väravasöödu.Reai poolelt olid väga head eelkõige Guti, Zidane ja ka muidugi Meija.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by PraS


                Originally posted by zidane_5


                aga minu arust hakkab figo lüll vanaks jääma:P eile ei teinud ta eriti midagi ju minu arust.

                Minu arust ei teinud Salgado eriti midagi säravat peale väravasöödu.Reai poolelt olid väga head eelkõige Guti, Zidane ja ka muidugi Meija.
                Ega kaitsjad ei peagi rünnakul särama. Salgado on eelkõige kaitsja ja oma tööga sai ta hästi hakkama.

                Edit: Ja nimi on ikkagi Mejia nagu me korduvalt parandanud oleme.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  ZIZOU is da best
                  ZIZOU teeb palliga mida tahab
                  ja eilse mängu ühe kakluse lahutas ka ära
                  REAL MADRID RUULIB
                  TÄIEGA

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by zidane_5
                    jah, eilse mängu parimad reali poolelt olid ikka salgado ja zidane.ka casillas tegi hea mängu.aga minu arust hakkab figo lüll vanaks jääma eile ei teinud ta eriti midagi ju minu arust.bayerni poolelt jäi silma see noor 19-aastane sakslane, mis iganes ta nimi oli...sweinsteigner või mis iganes.
                    ja kui tegelikult mõelda, siis oli hea, et carlos ei mängind, sest siis oleks kindlasti reali kaitses augud tekkinud, kui ta oleks koguaeg rünnakule jooksud.
                    veerandfinaali vastaseks ottan portot või monacot, kuna portot oleme sel hooajal ühe korra võitnud ja ühe korra viiki mängind ja kui tuleks monaco, siis saaks morientes reali vastu mängida





                    figo ei ole vana


                    ega iga hooaeg ei saa tippvormis olla

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Zizuo is da best sa võiks oma nime ZizOU is da best-iks muuta,häirib veidi.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'


                        peab paluma välja uurida mis tegelane siit foorumist on viimasel ajal uue konto omale loonud ja siia teemasse tervameelitsema tulnud.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          tunni pärast on loosimine. Ise loodan, et vastaseks saadakse Chelsea. Saaks Abramovitšile koha kätte näidata. Samuti oleks tore, kui Arsenal ja Milan satuksid teise tabelipoolde. aga eks näis

                          saime monaco hoopis :S

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by ek



                            peab paluma välja uurida mis tegelane siit foorumist on viimasel ajal uue konto omale loonud ja siia teemasse tervameelitsema tulnud.
                            Ei ole tarvis. See on tal esimene konto. Ta on minu kloorihanterist klassivend...
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Nagu dannar juba mainis, saime vastaseks Monaco. Noh, mõnes mõttes tore. Igatahes parem, kui näiteks Arsenal või Milan. Ma arvan, et ei tohiks erilisi raskusi nende alistamisega tulla, kuid iial ei või teada. Esimene mäng Bernabeul. Igatahes... ega keegi ei tea, kas Morientese lepingus sellist klauslit pole, et oma õige klubi vastu mängida ei tohi?
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Kuradi nilbe et arsenal-chelsea võitja tuleks realile, võidu korral monaco üle, poolfinaalis vastu

                                ma ise lootsin real-arsenal finaali sel aastal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X