320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    mind härib niiväga üks asi.
    et c.ronaldol on särgi peal nimi RONALDO. TRA SA POLE RONALDO. SA EI OLE SEE PAKS PRO BRAZIL KES OLI RONALDO. pane oma rõve C täht sinna ette.
    Mis teda kotib sinu arvamus.

    Kommentaar


      Esimene poolaeg oli siis ikka väga mannetu .. läks vaatamise tuju isegi ära . Teine poolaeg oli super . Ronaldolt kaks väravat , yks hea kauglöök ning teenis vastasele punase ning endale penalti , mille Kakà kindlalt realiseeris. Ega vict muud polegi öelda .. possession rääkis enda eest.
      Marseille ridades jäi vägagi silma Mahmadou Niang , kuradima hea kiirus on vennal . Olen Prantsusmaa liiga mänge vaatanud päris palju , aga pole just silma jäänud nii . Cheyrou tegi ka paar head liigutust .

      A muideks Marseille vorm on yep kena

      Kommentaar


        Ronaldo on end jälle Realis leidnud, üldse mulle tundeb, et Hispaania liiga(vähemalt kaitse) on nõrgem kui Inglismaal
        Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

        Kommentaar


          Algselt postitas SimplyTheBest Vaata postitust
          Ronaldo on end jälle Realis leidnud, üldse mulle tundeb, et Hispaania liiga(vähemalt kaitse) on nõrgem kui Inglismaal
          Mulle tundub , et Hispaania liiga Rynne on tugevam kui Inglismaal.

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
            Esimene poolaeg oli siis ikka väga mannetu .. läks vaatamise tuju isegi ära . Teine poolaeg oli super . Ronaldolt kaks väravat , yks hea kauglöök ning teenis vastasele punase ning endale penalti , mille Kakà kindlalt realiseeris. Ega vict muud polegi öelda .. possession rääkis enda eest.
            Marseille ridades jäi vägagi silma Mahmadou Niang , kuradima hea kiirus on vennal . Olen Prantsusmaa liiga mänge vaatanud päris palju , aga pole just silma jäänud nii . Cheyrou tegi ka paar head liigutust .

            A muideks Marseille vorm on yep kena
            Nagu ma juba mainisin oli penalti ja punane ebaõiglaselt antud kohtuniku poolt. Diawara mängis palli, mitte Ronaldot. Põhimõtteliselt võeti selle olukorraga meilt võimalus tagasi mängu saada.
            Esimesel poolaja ei kujutanud Ronaldo ega ka Kaka meile mingit erilist ohtu, sest Taiwo sai mõlema mehega väga hästi hakkama, ja ega ka Bonnartil teisel äärel eriti probleeme polnud. Ronaldo pidi proovima kaugelt ja teada oli ,et tal on väga kõva purakas jalas sees... õnneks sai Mandanda nende kauglöökidega hakkama, rahuldavalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Nagu ma juba mainisin oli penalti ja punane ebaõiglaselt antud kohtuniku poolt. Diawara mängis palli, mitte Ronaldot. Põhimõtteliselt võeti selle olukorraga meilt võimalus tagasi mängu saada.
              Esimesel poolaja ei kujutanud Ronaldo ega ka Kaka meile mingit erilist ohtu, sest Taiwo sai mõlema mehega väga hästi hakkama, ja ega ka Bonnartil teisel äärel eriti probleeme polnud. Ronaldo pidi proovima kaugelt ja teada oli ,et tal on väga kõva purakas jalas sees... õnneks sai Mandanda nende kauglöökidega hakkama, rahuldavalt.
              Palli või mitte, aga niimoodi tald ees sisse lennates on siiski suht jõhker viga. Minu mäletamist mööda Diawara ju ise ka väga ei protesteerinud. Või siis jäi mul see koht vahele.

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                Mulle tundub , et Hispaania liiga Rynne on tugevam kui Inglismaal.
                Ronaldo ei lööbud inglismaal nii palju väravaid kui hiaanias lööb, vaevalt et sellised mängijad nag Rooney, Berbatov, Giggs/Nani, Carrick, Anderson, Evra jne annavad talle halvemaid palle ette kui Reali poisid.
                Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Nagu ma juba mainisin oli penalti ja punane ebaõiglaselt antud kohtuniku poolt. Diawara mängis palli, mitte Ronaldot. Põhimõtteliselt võeti selle olukorraga meilt võimalus tagasi mängu saada.
                  Esimesel poolaja ei kujutanud Ronaldo ega ka Kaka meile mingit erilist ohtu, sest Taiwo sai mõlema mehega väga hästi hakkama, ja ega ka Bonnartil teisel äärel eriti probleeme polnud. Ronaldo pidi proovima kaugelt ja teada oli ,et tal on väga kõva purakas jalas sees... õnneks sai Mandanda nende kauglöökidega hakkama, rahuldavalt.
                  Teeks äkki nii, et Ronaldo teenitud pendla üle ei hakkaks nokkima, eriti kui oli selline anda/mitte anda situatsioon, Ronaldole TULEB anda. Selles olukorras on kohtunikud jõuetud. Täiesti mõttetu on vinguda nende penalti situatsioonide üle mis on nö. napikad, kui kohtuniku kaalukauss oli pendla kasuks , siis nii ka juhtus, mis mõte muidu kohtunikul oleks? Seda et Ronaldo daivida oskab, teame me juab ammu ilam kõik, seda nagu pole vaja ka kuulutada. Kuigi eile kui sai pubis kommenteeritud et Ronaldo on täiesti mõttetu kukk tont, pidin kahjuks lisama, et siiamaani on ta igat eurot mis ta eest maksti, väga ilusti väärt olnud...Värav pea igasm ängus vist?
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Palli või mitte, aga niimoodi tald ees sisse lennates on siiski suht jõhker viga. Minu mäletamist mööda Diawara ju ise ka väga ei protesteerinud. Või siis jäi mul see koht vahele.
                    Polnud seal mingit talda ees tulekut. Vaata aga hoolega uuesti üle.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Polnud seal mingit talda ees tulekut. Vaata aga hoolega uuesti üle.
                      No suht oli ikka küll tald ees tulek.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ma ei viitis vaielda aga seleta mulle rumalale ära, kuidas karistusalas peaks kaitsja palliga mängijat mängima?

                        Muide Sky sportsid, CNN-id jt uudiste leheküljed olid nõus, et punane kaart oli liiga range otsus selles olukorras.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ma ei viitis vaielda aga seleta mulle rumalale ära, kuidas karistusalas peaks kaitsja palliga mängijat mängima?

                          Muide Sky sportsid, CNN-id jt uudiste leheküljed olid nõus, et punane kaart oli liiga range otsus selles olukorras.
                          Ma EI väida , et see nyyd oli kindlasti penalt jne , aga see EI olnud dive , C.Ronaldo sai ka vigastuse sellest . Oleks Diawara natukene ettevaatlikumalt läinud , oleks Ronaldo terve ja poleks mingit penaltit olnud . Diawara enda syy , et nii jõuliselt või nii yritas sisse sõita ..Ja on selgelt näha esimese kaamera nurga alt , et oli jalg ees ikkagi. Muidugi oleks palju toredam olnud , kui poleks penaltit olnud , oleks ka mäng palju põnevam edasi olnud . Samas essa poolaeg sai Marseille väga hästi hakkama Reali mängijatega .

                          Reali kodukal kirjas , et võimalik on C.Ronaldo eemale jäämine Sevillaga mängust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SimplyTheBest Vaata postitust
                            Ronaldo ei lööbud inglismaal nii palju väravaid kui hiaanias lööb, vaevalt et sellised mängijad nag Rooney, Berbatov, Giggs/Nani, Carrick, Anderson, Evra jne annavad talle halvemaid palle ette kui Reali poisid.
                            Mina julgen väita , et Reali preagune koosseis on parem , kui ManUl eelmine aasta nt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                              Mulle tundub , et Hispaania liiga Rynne on tugevam kui Inglismaal.
                              Meie Eha Rynne on ikka tugevam...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                                Ma EI väida , et see nyyd oli kindlasti penalt jne , aga see EI olnud dive , C.Ronaldo sai ka vigastuse sellest . Oleks Diawara natukene ettevaatlikumalt läinud , oleks Ronaldo terve ja poleks mingit penaltit olnud . Diawara enda syy , et nii jõuliselt või nii yritas sisse sõita ..Ja on selgelt näha esimese kaamera nurga alt , et oli jalg ees ikkagi. Muidugi oleks palju toredam olnud , kui poleks penaltit olnud , oleks ka mäng palju põnevam edasi olnud . Samas essa poolaeg sai Marseille väga hästi hakkama Reali mängijatega .

                                Reali kodukal kirjas , et võimalik on C.Ronaldo eemale jäämine Sevillaga mängust.
                                Keegi polegi väitnud, et dive oli. Ma lihtsalt väidan ,et Diawara mängis ikkagi ennem palli ja mitte jalatald ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X