320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by dannar


    Originally posted by Robinho


    Aga Inglise koondise kapten oli nagu naine esimesel poolajal. Olgu meheks ja lasku oma juuksed maha. Rõve on vaadata.
    wow. tõeline machomees.
    Vabandust, et ma mister \"mulle meeldivad ilusad mehed\" lemmikpoisi kohta midagi ütlesin. AGA, meil on tegemist meeste mänguga ja teemaks jalgpall, mitte soeng ega välimus. Varem pole mulle teiste soengud ette jäänud, aga no kamoon see oli naistesoeng, mida ta esimesel poolajal kandis ja see oli rõve. Õnneks teisel poolajal pani ta nad patsi.
    Aga mäng, mida Beckham eile näitas oli hea. Sevilla keskvälja nad Gutiga tõesti taltsutasid.
    Päikest!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      [i]
      Vabandust, et ma mister \"mulle meeldivad ilusad mehed\" lemmikpoisi kohta midagi ütlesin. AGA, meil on tegemist meeste mänguga ja teemaks jalgpall, mitte soeng ega välimus. Varem pole mulle teiste soengud ette jäänud, aga no kamoon see oli naistesoeng, mida ta esimesel poolajal kandis ja see oli rõve. Õnneks teisel poolajal pani ta nad patsi.
      Aga mäng, mida Beckham eile näitas oli hea. Sevilla keskvälja nad Gutiga tõesti taltsutasid.
      Päikest!
      teemaks on ikka inimeste eraelu, sest ka mängijad on inimesed, seega on neil õigus oma soengule ja veidrustele. mitte et mõnede tublide fännihakatiste soengusoovituste peale ennast halliks massiks pügama peaks hakkama. vaata eesti koondise mängu kui sul ühesuguse soengu ja näoga tölle vaja vaadata on. terviseid ka sulle mr. \"oleme kõik hallid töömesilased\".

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Äkki valgustaksite mind ka, milline ta soeng siis välja nägi?
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by realmadridfan


          Äkki valgustaksite mind ka, milline ta soeng siis välja nägi?
          vaata www.realmadrid.com seal on mängu ülevaade ka üleval

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Demagoogia üks labasemaid vorme - sõimata meest, mitte mehe tegusid.
            Samamoodi nokkida mõttetult jalgpalluri maitse-eelistuste üle. Kas sa heidaksid oma juuksurile ette, et ta ei oska jalgpalli mängida?
            Eriti \"äss\" on see, et reali avatariga kasutaja räägib niimoodi reali mängijast.
            minge Kingissepa praami peale

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by FCOperBK
              Eriti \"äss\" on see, et reali avatariga kasutaja räägib niimoodi reali mängijast.
              Kas \"reali avatariga kasutaja\" ei tohi midagi halba \"reali mängija\" kohta öelda? Andke siis andeks poisid, et ma Baby-Becksi kohta midagi ütlesin.
              Peace!

              Ahjaa, Becks on ainuke mängija, kelle minek mind ei kurvastaks. Hasta la vista, Becky!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Irw, kui midagi muud enam öelda ei oska, minnakse välimuse kallale. Seda vist kutsutaksegi konstruktiivseks kriitikaks. Samal ajal peesitab aupaistel paremäär, kes küll aeg-ajalt on suuteline mõnest kaitsjast mööduma ja tsenderdama, kuid kellel peale väsitavat pingutust kulub kesväljale tagasijõudmiseks aega umbes vastaste kahe rünnaku jagu. Samasugust ümmardamist naudib \"maailma parim ründaja\", kes küll on suuteline 90. minutil värava lööma, ent kelle ülejäänud panus meeskonna edusse seisneb sihitult ringilonkimises. Lisaks ei suuda konkureeriv keskpoolik/ilueedi võita ühtki kahevõitlust ega anda pikka söötu. Siinkohal ei taha ma väita, et Beckham mingi imemängija on, kuid oma mitmekülgsusega annab ta meeskonnale tervikuna rohkem juurde kui nii mõnigi \"galactico\", kelle isikukultust siin teemas väga sageli kohtab.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'


                  Madridi viimased 2 treenerit on just neid mehi paraku mängitanud ja minu arvates vägagi edukalt seega on su kommentaar Figo ja Ronaldo kohta täiesti metsa pandud.
                  tuleb välja et viimased 2 Madridi treenerit on lihtsalt lollid olnud ja valesi mängijaid eelistanud

                  p.s. \"maailma parim ründaja\" on Hispaanias liiga parim väravalööja ja Figot ei suudeta takistada muud moodi kui vaid vigadega

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Kust sa välja lugesid, et need mängijad kehvad on? Seda pole ma väitnud. Viitasin lihtsalt sellele, et teie staaridel on ka puudusi (ja mõnel juhul mitte vähe), mis vähemalt siin teemas ükskikute väga heade omaduste ülistamise varju jäävad. See, et Figo oskab triblada, on teada, aga võiks arutada ka selle üle, mida ta ei suuda ja mitte keskenduda vaid Beckhami materdamisele, kes näiteks teeb paljusid asju platsil tunduvalt paremini kui nö galacticod, mida millegipärast andunud fännid kuidagi märgata ei taha. Arvamused ja arutelu on kuidagi liialt tasakaalust väljas teil.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by dannar

                      vaata eesti koondise mängu kui sul ühesuguse soengu ja näoga tölle vaja vaadata on. terviseid ka sulle mr. \"oleme kõik hallid töömesilased\".
                      Ohvtopik küll, aga what about Raio Piiroja, Martin Reim ja ka ntx Tarmo Kink? Tüübid on soengu poolest ikka pisut erinevad teistest. Unustamatu on loomulikult Kristali mullet Aga muidu seda, et äärmiselt solvav on, kui Eesti koondise mängijate kohta öeldakse \"ühesuguse soengu ja näoga töllid\".

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Jux


                        Originally posted by dannar

                        vaata eesti koondise mängu kui sul ühesuguse soengu ja näoga tölle vaja vaadata on. terviseid ka sulle mr. \"oleme kõik hallid töömesilased\".
                        Ohvtopik küll, aga what about Raio Piiroja, Martin Reim ja ka ntx Tarmo Kink? Tüübid on soengu poolest ikka pisut erinevad teistest. Unustamatu on loomulikult Kristali mullet Aga muidu seda, et äärmiselt solvav on, kui Eesti koondise mängijate kohta öeldakse \"ühesuguse soengu ja näoga töllid\".
                        ma\'i mõtle kedagi solvata, kuid eesti jalgpallis pole säravat isiksust, kes suudaks jalgpalli ja iseennast kuhugi meediasse sisse trügida. jalgpalli populaarsus läänes seisnebki mängijate karismaatilisuses, milliseid meil ei ole. õieti kui on, siis neid koondisesse ei võeta, sest pohlakule selline suhtumine ei meeldi.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by jyriöö


                          Irw, kui midagi muud enam öelda ei oska, minnakse välimuse kallale. Seda vist kutsutaksegi konstruktiivseks kriitikaks. Samal ajal peesitab aupaistel paremäär, kes küll aeg-ajalt on suuteline mõnest kaitsjast mööduma ja tsenderdama, kuid kellel peale väsitavat pingutust kulub kesväljale tagasijõudmiseks aega umbes vastaste kahe rünnaku jagu. Samasugust ümmardamist naudib \"maailma parim ründaja\", kes küll on suuteline 90. minutil värava lööma, ent kelle ülejäänud panus meeskonna edusse seisneb sihitult ringilonkimises. Lisaks ei suuda konkureeriv keskpoolik/ilueedi võita ühtki kahevõitlust ega anda pikka söötu. Siinkohal ei taha ma väita, et Beckham mingi imemängija on, kuid oma mitmekülgsusega annab ta meeskonnale tervikuna rohkem juurde kui nii mõnigi \"galactico\", kelle isikukultust siin teemas väga sageli kohtab.
                          Miks sa arvad, et midagi muud öelda ei oska? Lihtsalt märkisin ära ühe asja mis silma jäi ja nüüd kõigil paanika lahti sellest. Rahunege maha, ma juba ütlesin, et ilueedi on muidu tubli poiss.
                          Ronaldo panus viimasesse mängu oli natuke suurem, kui lihtsalt 90. minutil värava löömine. Nimelt lõi ta enne seda ühe värava ja tema läbimurdest lõi ka veel Salgado oma teise liigavärava Reali särgis.
                          Ja kelle söödust siis Zidane värava lõi?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Robinho

                            Ja kelle söödust siis Zidane värava lõi?
                            ämm Guti

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Robinho

                              Miks sa arvad, et midagi muud öelda ei oska? Lihtsalt märkisin ära ühe asja mis silma jäi ja nüüd kõigil paanika lahti sellest. Rahunege maha, ma juba ütlesin, et ilueedi on muidu tubli poiss.
                              vaata eelnevaid postitusi.. siis paksid nägema kes paanika lahti lasi

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by jyriöö


                                Irw, kui midagi muud enam öelda ei oska, minnakse välimuse kallale. Seda vist kutsutaksegi konstruktiivseks kriitikaks. Samal ajal peesitab aupaistel paremäär, kes küll aeg-ajalt on suuteline mõnest kaitsjast mööduma ja tsenderdama, kuid kellel peale väsitavat pingutust kulub kesväljale tagasijõudmiseks aega umbes vastaste kahe rünnaku jagu. Samasugust ümmardamist naudib \"maailma parim ründaja\", kes küll on suuteline 90. minutil värava lööma, ent kelle ülejäänud panus meeskonna edusse seisneb sihitult ringilonkimises. Lisaks ei suuda konkureeriv keskpoolik/ilueedi võita ühtki kahevõitlust ega anda pikka söötu. Siinkohal ei taha ma väita, et Beckham mingi imemängija on, kuid oma mitmekülgsusega annab ta meeskonnale tervikuna rohkem juurde kui nii mõnigi \"galactico\", kelle isikukultust siin teemas väga sageli kohtab.
                                Jagan saja protsendiliselt su arvamust, välimus ei puutu yldse asjasse. Sama hästi võiks ju kutuda siin nii ylistatud Zidanet ahviperseks ja \"maailma parimat rydajat, suurimat galacticot, parimat mängiat läbi aegade\" Ronaldot Hambaussiks. Aga välimus ei puutu yldse asjasse. Selge on, et Zidane on hetkel yks parimaid poolkaitsjaid, kuigi jh Ronaldo nyyd kyll päris maailma top 3 ryndaja ple on ta ikkagi tubli pallur. Kõik ei saagi olla parimad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X