320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Kapteniteema, huvitav tähelepanek!
    Siiski, Figo ja Zidane pole nn esimesed kaptenid. Figo sai kaptenipaela tänu Couto pingile taandamisega ning Zidane samas olukorras, ainult kaptenipaelast ilmajääjaks oli Desailly. Brasiilia koondise kapten näiteks MM-i päevilt oli Emerson, kuigi ta MM-il osaleda ei saanud. Kahjuks ei mäleta, kes kaptenipaela üle võttis. Oli see Cafu? Kusjuures ma olen kindelt, mõne aasta pärast hiljemalt on Brasiilia kapteniks kroonimata Samba kuningas - RONALDO!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Marca sõnul on Ricardo Carvalho tehing almost done. 26 aastane FC Porto mängija on EM-il näidanud kindlat mängu ning peaks idee poolest sobima Samueli kõrvale. Kui nüüd lähekski nii, et Carvalho Bernabeule tuleks, siis üks asi ikka kripeldaks. Nimelt mis saab Ivan Helguerast? Jah, kõik pasundavad, et ta läheks keskväljale Becksi kõrvale ja et Helguera ju kunagi mängis ka seal ja et seal ta tunneks ennast kindlalt, kuid mina selles enam nii kindel poleks. Mängis ju Ivan ka eelmisel hooajal keskväljal ja oli seal väga eksinud.
      Võibolla oleks parem variant selline, kui tooks sisse hoopis kaitsva pooliku (Xabi Alonso, Costinha)

      Oleks selline koosseis:
      Xabi Alonso/Costinha
      Samuel-Helguera

      Samuel-Helguera kaitseliin kõlab minu arust paremini, kui Samuel-Carvalho. Helguera on kokku mänginud Casillase ja äärekaitsjatega ning üks mees sulanduks küll sisse Samueli näol, kui kohe kaks uut keskkaitsjat sisse visates ei pruugi asi toimida.

      Eniveis pole isegi Samueli tehing kindel ning on võimalik ka olukord, kus peame ikka Pavoni/Bravot usaldama keskkaitses.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Robinho


        Marca sõnul on Ricardo Carvalho tehing almost done. 26 aastane FC Porto mängija on EM-il näidanud kindlat mängu ning peaks idee poolest sobima Samueli kõrvale. Kui nüüd lähekski nii, et Carvalho Bernabeule tuleks, siis üks asi ikka kripeldaks. Nimelt mis saab Ivan Helguerast? Jah, kõik pasundavad, et ta läheks keskväljale Becksi kõrvale ja et Helguera ju kunagi mängis ka seal ja et seal ta tunneks ennast kindlalt, kuid mina selles enam nii kindel poleks. Mängis ju Ivan ka eelmisel hooajal keskväljal ja oli seal väga eksinud.
        Võibolla oleks parem variant selline, kui tooks sisse hoopis kaitsva pooliku (Xabi Alonso, Costinha)

        Oleks selline koosseis:
        Xabi Alonso/Costinha
        Samuel-Helguera

        Samuel-Helguera kaitseliin kõlab minu arust paremini, kui Samuel-Carvalho. Helguera on kokku mänginud Casillase ja äärekaitsjatega ning üks mees sulanduks küll sisse Samueli näol, kui kohe kaks uut keskkaitsjat sisse visates ei pruugi asi toimida.

        Eniveis pole isegi Samueli tehing kindel ning on võimalik ka olukord, kus peame ikka Pavoni/Bravot usaldama keskkaitses.

        Mingi ime läbi tundub, et Madrid võib tõesti järgmiseks hooajaks normaalse kaitseliini saada.Ma mõtlen ka kaitsvaid poolikuid.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Täna sai/saab Reali kapten Raul 27aastaseks. Palju õnne talle sel puhul .

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Palju, palju õnne minu lemmikmängijale!!!
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by realmadridfan


              Palju, palju õnne minu lemmikmängijale!!!
              ohh, kui nunnu

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Zidane\'l oli sünnipäev 23.06, nii et veidi hilinenud õnnesoovid ka talle.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Originally posted by peremees


                  Zidane\'l oli sünnipäev 23.06, nii et veidi hilinenud õnnesoovid ka talle.
                  Ta rääkis Raulist...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by zidane_5


                    Originally posted by peremees


                    Zidane\'l oli sünnipäev 23.06, nii et veidi hilinenud õnnesoovid ka talle.
                    Ta rääkis Raulist...
                    Daa....
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Õnnesoovid mõlemale!

                      Becksman süüdistab Real Madridi oma kehvas vormis Euroopa Meistrivõistlustel. Inglismaa kapten räägib, et ManU-s treeniti palju rohkem ja eriti just vastupidavust. See kõik on aga muusika minu kõrvadele. Perez juba vastas Beckyle, et miks tainas ise lisatrenni ei teinud. Loodetavasti avab Roman Abramovich oma rahakoti ning David suvel Londonisse kolib. David on mõttetu lüli meie meeskonnas momendil. Lõpuks ometi on oodata meeskonna normaalset komplekteerimist, kuid ainuke segav lüli on Beckham, kellel pole meeskonnas kohta. Beckhami müük rahastaks ka kõiki meie suviseid oste!

                      BECKHAM OUT!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Huvitaval kombel on siiski kõik Real Madridi staarid alla oma võimete mänginud alates varakevadest. Milles võiks viga olla?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by PraS


                          Huvitaval kombel on siiski kõik Real Madridi staarid alla oma võimete mänginud alates varakevadest. Milles võiks viga olla?
                          Ma ei välista, et tegemist võiks olla veaga Real Madridi treeningsüsteemis, kuid iseenesest on see väga kahtlane. Põhjus, miks Beckham Hispaanias ennast füüsiliselt nõrgemana tundis, võib olla see, et Inglismaa jalgpallis joostakse rohkem üles-alla. Mängitakse ju peaasjalikult pikka palli ette. Samuti mängis ta ka äärepooliku kohal, kus idee poolest rohkem jooksmist.
                          Põhjus, miks Real Madridi mängijad mängisid kehvalt ning mängivad/mängisid kehvalt ka Eurol, on lihtsamast lihtsam. Nimelt said mängijad liiga suure koormuse osaliseks ning nende jõuvarud said kevadeks otsa, kuid just siis toimus põhiline võitlus nii La Ligas kui ka Meistrite Liigas. Põhjuseks sellele on äärmiselt lühike pink kogemustega pallurite osas ning ka Carlos Quieroze jäärapäisus. Ei võtnud teine ründava orientatsiooniga mängijaid pingile, kui mäng tehtud oli või mees selgelt väsinud.

                          Üldiselt on vist kõik nõus, et eelmine hooaeg aia taha läks ning uus eelduste kohaselt palju säravam peaks tulema!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by zidane_5


                            Originally posted by peremees


                            Zidane\'l oli sünnipäev 23.06, nii et veidi hilinenud õnnesoovid ka talle.
                            Ta rääkis Raulist...


                            fucktard...normaalne et ära seletasid....mis lauseosast sa muidu aru ei saanud?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by peremees


                              Originally posted by zidane_5


                              Originally posted by peremees


                              Zidane\'l oli sünnipäev 23.06, nii et veidi hilinenud õnnesoovid ka talle.
                              Ta rääkis Raulist...


                              fucktard...normaalne et ära seletasid....mis lauseosast sa muidu aru ei saanud?
                              Sorry, minu viga, mu jäi ka märkamata.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                sama siin. Õnnitlen zidani ja rauli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X