320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Casillas on võitev väravavaht, ikkagi kaks karikat, Lopez aitas vaid pronksile.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
      Väga ilus zest Casillase poolt. Annab Ramosele karika ja loa siduda Cibelesele sall ümber. Tõsine meeskonna liider ja loodan,et ta saab ikka põhimees olla MM-il. Grande San Iker!
      Loomulikult on Casillas MM-il Hispaania esiväravavaht. Selles pole nagu küsimustki. VdB ei hakka elusees selliseid trikke tegema väravavahtidega nagu Mourinho eelmisel ja Ancelotti sel hooajal tegi.

      Muidu õnnitlused eilse võidu puhul. Ootasite kaua ja kulutasite meeletult, et see La Decima kätte saada. Keegi pole CL karikat kaitsta veel suutnud. Eks näis, kui kaugele Real Madrid järgmisel hooajal välja purjetab. Poolfinaali jõudmine ei tohiks probleemiks olla, kui just varasemas faasis keegi suurtest vastu ei tule.

      Eks suvi saab vast ainult ründaja koha pealt huvitav olema. Kas Perez kulutab ühe ründaja peale meeletu summa või jätkatakse veel ühe hooaja Benzemaga, milles ma sügavalt kahtlen. Raske uskuda, et mingeid suuri muudatusi klubis olema saab (max 2-3 ostu).
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Casillas on võitev väravavaht, ikkagi kaks karikat, Lopez aitas vaid pronksile.
        Nii ta on jah. Eks ta vajab rohkem mänguaega ta puuted on hetkel samasugused kui Pintol kui palli saab ja välja löögid on ka väga hirmsad.
        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
        Eks suvi saab vast ainult ründaja koha pealt huvitav olema. Kas Perez kulutab ühe ründaja peale meeletu summa või jätkatakse veel ühe hooaja Benzemaga, milles ma sügavalt kahtlen. Raske uskuda, et mingeid suuri muudatusi klubis olema saab (max 2-3 ostu).
        Lisaks siis räägitakse, et Benzema on lahkumas. Ühte ründajat oleks küll vaja ja loodan, et see on Mandzukic kuna Suarez vast oleks liiga kallis ja pole vaja probleeme nagu PSG-l ja Cityl on.

        Kommentaar


          https://twitter.com/aarbeloa17/statu...438016/photo/1 mida fakki, värdjad, kes, tagaplaanil olevad?

          Kommentaar


            Kas mitte hooaja algul selline jutt ei liikunud, et kui Real võidab CL'i, saab Casillas järgmisel hooajal uuesti esiväravavahiks?
            FC Bayern München!

            Kommentaar


              Arbeloa on ise puta

              Kommentaar


                Hoolimata kõigest. Eile oli kohal väga ilus olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Hoolimata kõigest. Eile oli kohal väga ilus olla.
                  Palun räägi lähemalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Palun räägi lähemalt.
                    Noh, et aastast 1998 kuni mingi 2009 olin jube Real Madridi fänn. Siis tuli muu elu peale ja nii läkski asi mitte kellegi poolt olemiseks, vaid jalgpalli vaatamiseks. Finaalile läksin niisama ja mõtlesin, et mis mul kogu sellest asjast enam. Aga kui lõpus mängiti tund aega real madridi hümni ja muid võitluslaule vaheldumisi, siis tekkis selline nostalgia. Ja siis tunduski ilus. Et kui ma nii pialt ootasin seda kümndendat, siis vähemalt ma nägin nüüd seda. Ehkki ma oleks samamoodi plaksutanud ka atleticole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                      Nimeta üks, mille ta selle väravaga purustas.
                      Esimene mängija kes Meistrite Liiga finaalis kahe erineva klubi eest värava on löönud.

                      Kommentaar


                        Ma ei mõista mida ikkagi siis Ronaldo valesti tegi? Penalt oli õiglane ja see on ammu kokku lepitud, et Ronaldo neid lööb. Mees on juba 29 ja kirjutab neid rekordeid nii palju kui suudab. Tähistus oli emotsiooni pealt. Varane jamast ma ka väga aru ei saa söötis palli Diego Simeonele ja ma ei näe selles midagi väga halba. Varane pealegi on väga rahulik ja disitsiplineeritud vana.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                          Varane jamast ma ka väga aru ei saa söötis palli Diego Simeonele ja ma ei näe selles midagi väga halba. Varane pealegi on väga rahulik ja disitsiplineeritud vana.
                          See oli huvitav jah miks varane palli sinna lõi Diego flippis ära. Arusaadav meeskond andis võidu ära. Huvitav mida nad seal omavahel rääkisid. Näha oli et Varane vabandas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jürks Vaata postitust
                            https://twitter.com/aarbeloa17/statu...438016/photo/1 mida fakki, värdjad, kes, tagaplaanil olevad?
                            Huvitavast hetkest tegid pildi

                            Kommentaar


                              Imeline. Andis oodata, aga tuli ära!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                                Ma ei mõista mida ikkagi siis Ronaldo valesti tegi? // Tähistus oli emotsiooni pealt.
                                Võit oli juba kindel ja Atl Madrid mutta taotud. Casillasas sarnases olukorras EMi finaalis vs Itaalia palus kohtunikul mäng ära lõpetada, et asi läks vähe piinlikuks. Ronaldo rebis särgi peale pendla löömist seljast justkui oleks võiduvärava löönud. Et emotsiooni pealt maiäss- vähemalt mulle jäi mulje, et Ronalts üritas ennast ajalehtede esikaanele poseerida. Siit see tulebki, et üks mängija on klassiga ja teine on tont.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X