320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väike statistika osadest reali mängijatest see MM

    Casillas - imeb 5 ja looks like crap
    Ramos - 5
    Pepe - red card, veab riiki alt ja on cunt nagu ta alati on
    Ronaldo - maaila parima mängijaga sats kaotab 0-4
    Coentrao - võtab ka 4 välja
    Marcelo - lööb omale kohe esimeses mängus
    Xabi Alonso - ka tema jäi Hollandi rongi alla

    ära võib veel mainida modrici 1-3 tala ka aga see pole NII hull

    naljakas

    Kommentaar


      väike statistika osadest reali mängijatest see MM

      Casillas - imeb 5 ja looks like crap
      Ramos - 5
      Pepe - red card, veab riiki alt ja on cunt nagu ta alati on
      Ronaldo - maaila parima mängijaga sats kaotab 0-4
      Coentrao - võtab ka 4 välja
      Marcelo - lööb omale kohe esimeses mängus
      Xabi Alonso - ka tema jäi Hollandi rongi alla

      ära võib veel mainida modrici 1-3 tala ka aga see pole NII hull

      naljakas
      Manu hooajal 2013/2014.......... halenaljakas

      Kommentaar


        Ramirese tulekust räägitakse üha enam ja enam. Erilist vajadust muidugi ei näe. Teine mees, kellest räägitakse, on Inigo Martinez. Eks näis. Ilmselt enne MM-i ei tehta midagi.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas matys Vaata postitust
          Manu hooajal 2013/2014.......... halenaljakas
          Nah see mänku koguaeg ette jääb? Või ei võigi mingi avatariga foorumlased midagi postitada?

          Kommentaar


            Nah see mänku koguaeg ette jääb? Või ei võigi mingi avatariga foorumlased midagi postitada?
            Las need suurepärased mänku avatariga vennad postitavad oma mängijate kohta statistikat, me teame ise ka kui sitasti meie omadel on läinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas matys Vaata postitust
              Las need suurepärased mänku avatariga vennad postitavad oma mängijate kohta statistikat, me teame ise ka kui sitasti meie omadel on läinud.
              Oot ja mis loogika siin kehtib? Lootsin, et tegu on vaba foorumiga, aga mõne arvates peavad fännid postitama vaid enda teemadesse...
              Eks olen targem siis...

              Kommentaar


                Võivad ka teistesse teemadesse postitada aga siis ei maksaks loota,et nende kommidele ainult heakskiitvalt vastu mõmisetakse.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Meintz, kas sa arvad, et see postitus ei olnud provotseeriv? Kui sa arvad, et ei olnud, siis okei, kuid mind see provotseeris. Ma võin ka minna ManU foorumisse ja kirjutada, kuidas nende mängijatel MM il läheb ja natuke liigahooaja statistikat sisse toppida, kuid ma ei tee seda, sest iga tõeline mänku fänn teab seda niigi ja mul ei ole vaja üritada mingit konflikti tekitada. Aga kui mingi vend Reali teemasse krääksuma, kui sitt on meie meeste MM olnud, siis ma ei või välja tuua, kui sitt oli tema klubi hooaeg?

                  Kommentaar


                    Don't feed the troll öeldakse selle kohta...

                    Kommentaar


                      Klubi jaoks mõnes mõtes tore uudis,et Xabi koondisega lõpparve teeb, samas harjunud kuidagi tema olekuga seal koondise keskväljal.
                      Aga nii öelda MM ajal on lahe jälgida seda liikumiste suminat, praegu on tõesti, et kõik tahavad kõike .
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maanus Vaata postitust
                        Klubi jaoks mõnes mõtes tore uudis,et Xabi koondisega lõpparve teeb, samas harjunud kuidagi tema olekuga seal koondise keskväljal.
                        Aga nii öelda MM ajal on lahe jälgida seda liikumiste suminat, praegu on tõesti, et kõik tahavad kõike .
                        Ongi õige aeg teha ruumi Iscole või Ilarramendile kui tast üldse asja saab. Xavi koha võtab tõenäoliselt Koke. Arbeloa on juba eelnevalt koondisekarjääri lõpetanud seega Carvajal saab ka varsti kindlasti pildile ja võimalik, et isegi põhis kuna Azpilicueta on küll hea mängija, aga sellel MM-il ei näidanud küll, et ta on parem kui Carvajal.

                        Kommentaar


                          Isco mängis ju alumist poolikut ikka väga hästi, kui talle võimalust anti. Aga eks üks mees keskväljal peaks ikkagi olema vähe suurem ja tugevam. Isco see siiski pole ma arvan. Ehk teeb Illarra sammu edasi sel aastal. Minu jaoks üsna üllatav, et räägitakse mingitest Kroosidest. Keskväli on niigi üsna ülerahvastatud. Väidetavalt tuuakse Falcao, aga järgmine aasta.. siis on ta juba 29 .. tundub kahtlane mulle vähemalt. Di Maria olla öelnud veel, et tema tulevik pole kindel. Eks näha saab peale MMi, millel on tõepõhja all ja millel mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Isco mängis ju alumist poolikut ikka väga hästi, kui talle võimalust anti. Aga eks üks mees keskväljal peaks ikkagi olema vähe suurem ja tugevam. Isco see siiski pole ma arvan. Ehk teeb Illarra sammu edasi sel aastal. Minu jaoks üsna üllatav, et räägitakse mingitest Kroosidest. Keskväli on niigi üsna ülerahvastatud. Väidetavalt tuuakse Falcao, aga järgmine aasta.. siis on ta juba 29 .. tundub kahtlane mulle vähemalt. Di Maria olla öelnud veel, et tema tulevik pole kindel. Eks näha saab peale MMi, millel on tõepõhja all ja millel mitte.
                            Eks Busquets on see tugevam ja kaitsvam kui on. Realis on see kaitsvam Alonso ja vahetevahel aitab Modric ka teda. Iscol pallivõitmine on ikka päris hea tegelikult ja võibolla on ta hoopis asendus Silvale kes enam ei mängi nii hästi kui varem mängis. Kroosi ka väga ei soovi pole teda kuhugi panna. Falcao oleks ju tegelt päris hea, aga jah vanus on kahjuks üsna kõrge, aga eks Suarezel, Cavanil ja Mandzukicil ka on ka kõrge kes on varuvariandid. Muidu Falcao saab Ronaldoga ikka väga hästi läbi ja minu arust Ronaldo hääletas ka Falcao poolt maailma parima valimisel. Di Maria jätkab raudselt ta ise ju ütles, et see teeb haiget kui mängid parimas klubis ja seostatakse Tottenhami ja Juventusega mis oleks ilmselgelt step-back.

                            Kommentaar


                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Toni Kroos siis suhteliselt kindel diil. Keskväli on küll üle rahvastatud, aga probleemid on lahendatud kuna Toni suudab mängida nii kaitsvat Alonso rolli, Modrici ehitaja rolli ja ka ründavat ehk siis Di Maria rolli.

                                Source: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...drid-move.html + siis terve internet seda uudist täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X