320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah jah, ei tea mis ego peab inimestel ikka olema, et tunnevad, et teavad paremini kuidas suurklubi juhtida kui nende juhid.
    Nagu teatakse kõiki tagamaid, suhteid inimeste vahel jne.
    Toksitakse aasta mingit manageri ja järsku nähakse lõvi unes.

    Kommentaar


      Selleks, et aru saada, miks tahab Hull City end muuta Hull Tigersiks, miks Cardiff muutis aastasada olnud sinise mänguvormi punaseks, miks käivad tippmeeskonnad mussoonvihmade perioodil kusagil Kagu-Aasias kohutavate tingimustega sõpruskohtumisi pidamas ja miks Real Madrid enda särgile mingisuguse draakoni disainis, ei pea omama mingit erilist ego. Samamoodi ei ole selleks vaja ka manageri mängida, mida ma kusjuures ei teegi. Antud asi on lihtsalt Aasia turgude suuruses ja selles suhtes mingi India ja Hiina parima mängumehe kaasamine annaks kindlasti rulli veel võimsamalt juurde.
      Samal ajal saan ma Hulli ja Cardiffi suguste meeskondade puhul aru, et miks nad üritavad igasugu imelikke asjadega endale lisaraha teenida. Real Madrid võiks siiski mingit soliidsust säilitada, aga, noh, raha on kõigil vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Emv Vaata postitust
        Jah jah, ei tea mis ego peab inimestel ikka olema, et tunnevad, et teavad paremini kuidas suurklubi juhtida kui nende juhid.
        Nagu teatakse kõiki tagamaid, suhteid inimeste vahel jne.
        Toksitakse aasta mingit manageri ja järsku nähakse lõvi unes.
        Iga hetk kuulan jalgpallialast arvamust parem Mõnuagendilt kui Perezilt.
        Ja seda tõsiselt.

        Kommentaar


          Di Maria on siis ametlikult ManU mees, 59.7 miljonit naela siis hinnaks, mis koos boonustega tõuseb kusagile 65 miljoni kanti.

          Kommentaar


            Twitteris liiguvad kõlakad, et Reus Reali.. kui see peakski tõsi olema siis ma olen usu sellesse klubisse kaotanud... arvatavasti ikkagi bullshit

            Kommentaar


              Di Maria: "I never wanted to leave Real Madrid. It's sad that my football doesn't please some people."

              Selge sõnum klubi presidendile.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                See CL-i võõrsil mängimise draakonivorm on ikka ilgelt kole.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Tegelt on see Reali uus CL särk ikka igati kena ju. Vähemalt mulle meeldib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BBC Vaata postitust
                    Twitteris liiguvad kõlakad, et Reus Reali.. kui see peakski tõsi olema siis ma olen usu sellesse klubisse kaotanud... arvatavasti ikkagi bullshit
                    Lōhkuvaks poolikuks?
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                      Di Maria: "I never wanted to leave Real Madrid. It's sad that my football doesn't please some people."

                      Selge sõnum klubi presidendile.
                      Di Maria sõna Perezi/Ancelotti sõna vastu ... Ma isiklikult arvan siiski, et ära tahtis minna ikkagi tema ise. Kui juba Ronaldo ja Ramos ka Perezile survet avaldasid... Minu teada rahaline seis ei nõudnud di Maria müümist. Siia kindlasti tuuakse kohe Özili keiss, aga minu arust tehti too diil lihtsalt üsna ruttu ja vaikselt ära ning Ronaldol jäi vaid üle tagant järele oma pahameelt avaldada

                      Sadly, now I have to go, but I want to make it clear that this was never my wish. I've always wanted to progress, as anyone else does in their job. I went to the World Cup after winning the 'Decima' with the hope of getting some signal from the Club Management, but it never came. Many things were said and many lies circulated. They always wanted to pin the idea of leaving the club on me, but that's not how it was. Unfortunately, my football isn't to someone's taste. The only thing I asked for was a fair deal. There are many things that I value and a lot of them have nothing to do with my salary. I hope to find them at Manchester United, one of the biggest clubs in the world, with which I'm hoping to make history.


                      Need on ka siis di Maria "steitmendid". Mehel oli veel 4 aastat lepingut järel, milles siis veel, kui mitte rahas sai asi olla. Ehk siis pigem jääb mulje, et Reali esialgne lepingupakkumine ei olnud piisavalt hea või see ei tulnud õigel ajal di Maria jaoks ja peale seda mees solvus. Kindlasti oleks klubi võinud teha rohkem aga paistab, et ka di Marial kannatust just väga palju polnud. Ühest küljest tundub kuidagi ebareaalne, et Perezil oli plaan juba enne MMi osta James ja kaudselt sundida di Maria lahkuma aga eks sealt võib palju asju oodata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ehk siis pigem jääb mulje, et Reali esialgne lepingupakkumine ei olnud piisavalt hea ja peale seda mees solvus.
                        Peabki solvuma, kui väärilist palka ei maksta. Sai ta mingisugused £95k/nädalas samal ajal kui Casillas paneb £165k tasku ja Benzema £150k. Garethist ja Ronaldost ei hakka rääkimagi.

                        Eks paari aasta pärast kannab kuninglik klubi Real Madrid Dragons nime

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                          Peabki solvuma, kui väärilist palka ei maksta. Sai ta mingisugused £95k/nädalas samal ajal kui Casillas paneb £165k tasku ja Benzema £150k. Garethist ja Ronaldost ei hakka rääkimagi.

                          Eks paari aasta pärast kannab kuninglik klubi Real Madrid Dragons nime
                          Jah, peabki solvuma aga mingisuguse võimaluse end "rehabiliteerida" võiks ka klubile jätta, nii palju kui ma lugenud olen, siis pakuti talle lepingut oluliselt suuremate numbritega, raske uskuda, et klubi pidas 5 miljonit euri (palju iganes see nädalas teeb) aastas kõige endast oleneva tegemiseks. Ning lisaks tunduvad imelikud väited (nii di Maria kui ka tema naise poolt), et rahas pole asi.

                          Edit: di Maria palgaks Unitedis pakutakse 200k naela. Tundub mulle pisut uskumatu, et Real ei oleks valmis sellist summat talle pakkuma. Vaevalt, et maksude tõttu mingi julm eelis ka inglise klubidel oleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Lōhkuvaks poolikuks?
                            milleks kaitsta kui saab rünnata

                            Kommentaar


                              Asi ei pruugigi ju otseselt rahas olla. Real Madridi suguses tiimis näitab palga suurus see-eest küllaltki täpselt ära, kui tähtsaks teatud mängijaid peetakse. Kui mingisugust austust ja usku võimetesse ei ole, siis mis mõttega end sellise klubi eest tühjaks joosta.

                              Di Maria lihtsalt pole selline mängija, kes eriliseks postripoisiks sobiks ja seetõttu oli tarvis rahaks teha. Aga keda need tulemused ikka huvitavad, vähemalt saavad Gareth ja James lahedaid photoshoote teha, eks?

                              Kommentaar


                                Perez on vaieldamatu the boss Realis ja Ancelotti laulab lõppude lõpuks tema laulu. Nagu Gab Marcotti kirjutas, jalgpalluri teeb õnnelikuks ikkagi valem staatus(respekt)+ raha+ mänguaeg, ja kahte neist Real talle enam Jamesi ja muude postripoiste kõrvalt ei jagunud. Ja ei tasu ka alahinnata Madridi finantsporbleeme, lõpmatuseni ei saa võlga nagu kumim venitada ja Madridi linna peale loota. FFP pani isegi PSG põlvi nõkutama.
                                Õige pisut meenutab see asi Fabi juhtumit Barcelonas, kuid seal toimus asi kärata ja ei ütleks ka, et Rakitic oli emotsiooni ja turundusost, aga selge oli, et Fab tahtis olla the main man, mida ta siiski olla ei saanud, sest Barcas mängitakse teistsugust vutti.
                                Iga hinna eest klubi poliitika kaitsele viskumine on omamoodi kutsikalikult armas, aga matrossovil lasti ikkagi rind tina täis.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X