320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Elliet Vaata postitust
    Oh nüüd hakkab see jutt pihta #realeioskamängidarahagaeiteemidagimõttetutiim" ja umbluu. Virutaalne käe surumine eeldab, et sa oled nõus patriootliku Saku Orikaga, jah?

    Eelistaks Belglast ja tema uhket ja hääd Hoegaardenit, või on liiga kallis?
    Palju Hoegaarden maksab?

    Kommentaar


      [QUOTE=Mõnuagent 007;1622552]Palju Hoegaarden maksab?[/QUOT


      0,33cl mesimagusat maksis viimati Solarises 1,55 eurot, nüüd tuleks su puhul korrutada see keskmise kastiga, milleks oli 24 pudelit? ja saadki hinna. Riskid?

      Ma võtan pakkumise vastu ja peale igat Reali mängu saame siin kokku ja arutame, kust kohast sa võiksid säästa, et ma saaksin nautida Reali finaali Berliinis. Endiselt riskid?

      Kommentaar


        Igasugu jutte liigub, räägitakse ka Alvaro Negredost [AS]. Marca väidab ka, et Falcaod ei taheta.

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Igasugu jutte liigub, räägitakse ka Alvaro Negredost [AS]
          Negredo jalg on mitu kuud veel katki ju, suht lamp diil oleks.

          Kommentaar


            [QUOTE=Elliet;1622558]
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Palju Hoegaarden maksab?[/QUOT


            0,33cl mesimagusat maksis viimati Solarises 1,55 eurot, nüüd tuleks su puhul korrutada see keskmise kastiga, milleks oli 24 pudelit? ja saadki hinna. Riskid?

            Ma võtan pakkumise vastu ja peale igat Reali mängu saame siin kokku ja arutame, kust kohast sa võiksid säästa, et ma saaksin nautida Reali finaali Berliinis. Endiselt riskid?
            Teeme siis nii, et kuna mind hoegaardens ei huvita, siis sinu võidu korral sulle kaks kasti Hoegaardensit (ligikaudu 64 euri) ja mulle kast Alekokk Spetsiaali või Saku Kulda (hind: trateabpalju, kuna ma üldiselt neid ei osta, aga peaks olema kuhugi 20-25 vahele).

            P.S. Ja kui Real on finaalis, küll ma siis ka naudin nende mängu. Berliinis.

            Kommentaar


              [QUOTE=Mõnuagent 007;1622563]
              Algselt postitas Elliet Vaata postitust

              Teeme siis nii, et kuna mind hoegaardens ei huvita, siis sinu võidu korral sulle kaks kasti Hoegaardensit (ligikaudu 64 euri) ja mulle kast Alekokk Spetsiaali või Saku Kulda (hind: trateabpalju, kuna ma üldiselt neid ei osta, aga peaks olema kuhugi 20-25 vahele).

              P.S. Ja kui Real on finaalis, küll ma siis ka naudin neid. Berliinis.
              Diil!

              16 september peale Baseli mängu esimene arutlus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Diil!

                16 september peale Baseli mängu esimene arutlus.
                Tibusid loetakse play-offis. Seega on alagrupiturniir ja sealsed arutlused mõttetu vänkimine.
                Aga diil jah.

                Kommentaar


                  Mõnu on ikka rikas vend rsk

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Mõnu on ikka rikas vend rsk
                    Kusjuures Meistrite Liiga finaalidel käimine pole kõige kallim lõbu. Londonis oli mu eelarve ilmselt mingi 350 euri. Lissabonis natuke rohkem, kuna sinna ma jäin terveks nädalaks. Berliin ei tohiks kohe kindlasti väga kallis ots olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mõtled ikka Plaza Mayorile?
                      Ma olen valmis tegema kihlvedu, et Real ei jõua poolfinaalist kaugemale. Kui jõuab finaali, siis saab teine pool minult näiteks kolm kasti õlut. Kui ei, siis mina saan ühe.
                      Keegi?
                      No poolfinaal ka juba julge pakkumine hetkel.
                      Vaadates loositud alagruppi, siis tekkisid mõtted teemal, et reali seltskond ei pruugi oma epic vigadest üleminekuturul saada enne aru kui CL-i järgmises ringis, mis akna mõistes oleks juba lootusetult hilja.. Muidugi jääb võimalus teha järeldused ka mängudest Barca, Atletico ning Liverpooliga, millele lisanduvad mõned liiga ülemise otsa satsid ka, aga kas piisavalt, et nihe toimuks?
                      CL-i kahene leg on ikka midagi muud
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kusjuures Meistrite Liiga finaalidel käimine pole kõige kallim lõbu. Londonis oli mu eelarve ilmselt mingi 350 euri. Lissabonis natuke rohkem, kuna sinna ma jäin terveks nädalaks. Berliin ei tohiks kohe kindlasti väga kallis ots olla.
                        Kui 200 eurist piletit ei tule osta, siis eks ta suht odav tripp ole tõesti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kusjuures Meistrite Liiga finaalidel käimine pole kõige kallim lõbu. Londonis oli mu eelarve ilmselt mingi 350 euri. Lissabonis natuke rohkem, kuna sinna ma jäin terveks nädalaks. Berliin ei tohiks kohe kindlasti väga kallis ots olla.
                          Nojah, kuhu kanti sa kohad ka said? Ma ise peaks muidu ülikooli kõrvalt teise töö veel leidma, et selliseid asju lubada Aga pole hullu, küll kunagi tulevikus ikka jõuab.

                          Edit:
                          Ei hakka doubleposti tegema, aga Alonso annab pressikonverentsi kella 11 paiku CET... ehk siis 12 meie aja järgi .. vist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Nojah, kuhu kanti sa kohad ka said? Ma ise peaks muidu ülikooli kõrvalt teise töö veel leidma, et selliseid asju lubada Aga pole hullu, küll kunagi tulevikus ikka jõuab.

                            Edit:
                            Ei hakka doubleposti tegema, aga Alonso annab pressikonverentsi kella 11 paiku CET... ehk siis 12 meie aja järgi .. vist.
                            Ma sain mõlemad kohad pressitribüünile.

                            Kommentaar


                              Prantsusmaa meedias spekuleeritakse, et Falcao tuleb Reali hooajaks laenule ning Perez on selleks nõus 20 miljonit €-t venkule plekkima.

                              Sellisel juhul on õige kasutada seda ütlust, et lollilt tulebki raha ära võtta.

                              Perez oli ka Falcao agendi Jorge Mendesega juba Monte Carlos kokku saanud. Millegipärast võttis sellest osa ka PSG suhkruissi:


                              Kui teoks saab, siis müts maha Rõbolovlevi ees. Mees oska äri teha, kui nüüd see õnnetu lahutus välja jätta, mille tõttu pool varandust naisele läks.

                              Kommentaar


                                Seoses CLi loosiga on juba moodustatud ka parim meeskond kui lüüa kokku Real ja Liverpool.

                                Tundub täitsa õige olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X