320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga tõsiselt rääkides, kas pealinlaste avatariga meestel tõesti pole veidigi naljakas seda klounaadi kõrvalt vaadata (varvastel seisud ja individuaalauhinnad/tulemused..)?

    Sorry aga ma ei kujuta ette, et Messi oleks pärast järjekordset kuldpalli või saabast hakanud kirema kui kõva mees ta on ja kuidas talle need individuaalsed auhinnad täiega korda lähevad.. Isegi Pele (ajaloo seni kõige-kõige jalka-ego) pole oma parimatel päevadel sellist huumorit tootnud. Siin peavad mingid ained mängus olema
    Ma suudaks vutist vist leida ühe ego, mis krissuga suudab võistelda ja see on Zlatan, aga isegi tema teab, et võitmiseks on meeskonda vaja
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      Aga tõsiselt rääkides, kas pealinlaste avatariga meestel tõesti pole veidigi naljakas seda klounaadi kõrvalt vaadata (varvastel seisud ja individuaalauhinnad/tulemused..)?

      Sorry aga ma ei kujuta ette, et Messi oleks pärast järjekordset kuldpalli või saabast hakanud kirema kui kõva mees ta on ja kuidas talle need individuaalsed auhinnad täiega korda lähevad.. Isegi Pele (ajaloo seni kõige-kõige jalka-ego) pole oma parimatel päevadel sellist huumorit tootnud. Siin peavad mingid ained mängus olema
      Ma suudaks vutist vist leida ühe ego, mis krissuga suudab võistelda ja see on Zlatan, aga isegi tema teab, et võitmiseks on meeskonda vaja
      Jajah, "täiega" korda lähevad. Nii palju kui mina Reali meeste (ja kaasa arvatud Ronaldo) intervjuusid lugenud olen, siis ta räägib pigem, et talle meeldivad individuaalsed auhinnad, kuid kui ka ei saa, siis midagi sellest ei juhtu. Mõistab ka tema väga hästi, et individuaalsete auhindade saamiseks peab olema edukas meeskondlikult. Ja vaevalt, et Messit üks raas ei koti, palju ta neid auhindu saab.



      Cristiano: "Without collective awards it's difficult to win individual awards, I like individual awards but I work hard for the team."
      Cristiano: "In my head as a professional in my work I always think I'm the best and I want to work to keep it like that."
      Cristiano: "People have a lot of opinions some say Cristiano is the best & some say others player, It's their opinion but for me I work hard as a professional in my work I always think I'm the best and I want to work to keep it like that."
      Cristiano: "Are you on of the best in history now? I don't think like that, I want to be the best right now and work for that every day."
      Cristiano: "People say that we maybe the best team but we didn't win something yet, it's not the end of the season."
      Cristiano: "To be compared to Di Stefano is a great honor for me, He's is the best player in the history of football."
      Cristiano: "A lot of players are doing good, The mister is also doing a great job so let's see what we can do,"

      See oleks siis tema viimane pressikonverents. Isegi Kroonika kajastatab asju objektiivsemalt kui sina. See tähelepanu tõmbamine kikivarvukil seistes on suhteliselt ebavajalik aga ma ei näe, et ta midagi äärmiselt valesti ütleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Kvalturnal löödud kotid ei loe, tegelt.
        Naeruväärne vaidlus muidugi, aga tundub, et kellelegi läheb korda.
        Oli lihtsalt huvi, miks erinevat statistikat toodetakse

        Algselt postitas staykool Vaata postitust
        Ronalts tuletas ühe hea filmi meelde https://www.youtube.com/watch?v=h14nVtDy-Dg
        Sellel filmil tuleb paari aasta jooksul teine osa ka välja

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          Aga tõsiselt rääkides, kas pealinlaste avatariga meestel tõesti pole veidigi naljakas seda klounaadi kõrvalt vaadata (varvastel seisud ja individuaalauhinnad/tulemused..)?

          Sorry aga ma ei kujuta ette, et Messi oleks pärast järjekordset kuldpalli või saabast hakanud kirema kui kõva mees ta on ja kuidas talle need individuaalsed auhinnad täiega korda lähevad.. Isegi Pele (ajaloo seni kõige-kõige jalka-ego) pole oma parimatel päevadel sellist huumorit tootnud. Siin peavad mingid ained mängus olema
          Ma suudaks vutist vist leida ühe ego, mis krissuga suudab võistelda ja see on Zlatan, aga isegi tema teab, et võitmiseks on meeskonda vaja
          Naljakas on asja juures rohkem see, et barca avatariga tüüpid suudavad leida seda igasugust rämpsu, selle siia postitada ja siis mõtlevad et on hirmus naljad. Me võiks ka teile postida igasugust jama, alustades busquetsi kuku-piilu näitlemist lõpetas neymari järjekordsetest kukkumisest läbi snaiprikuuli. Saan aru et sul on mingi wannabe mentaliteet, et peaks üritama seda rivaalitsemist Eestis ka edasi viia, aga saa aru, et sa oled mitu tuhat kilomeetrit eemal ja sul pole selle rivaalitsemisega mingit pistmist. Tahad kedagi tögada, siis võta ette Eesti mastaabis mingi Flora-Levadia-Kalju, kui nii wannabe tahad olla.

          Kommentaar


            Jumal tänatud, et Messi üldse 1.5 meetrit pikkust saavutas. Kasvuhormoonid on head asjad. Kahju on ainult sellest, et see organism on oma kuldse aja võrdlemisi noorelt ära elanud ja kärbumine saab vägev olema.
            Minu arust nõme kireda Ronaldo teemal nendes aspektides. Tüüp elab jalgpalli nimel ja kui tal on suurem ego, siis las tal olla. Mis selles halba on, kui talle on tähtsad auhinnad? Kellele ei oleks? Mille nimel siis üldse mängida? Las nad võistlevad Messiga. See nende mõlema jaoks edasiviiv jõud.
            Vahepeal tundub, et seltsimees jaalo on geenius võrreldes barfa vännidega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Robinho Vaata postitust
              Jumal tänatud, et Messi üldse 1.5 meetrit pikkust saavutas. Kasvuhormoonid on head asjad. Kahju on ainult sellest, et see organism on oma kuldse aja võrdlemisi noorelt ära elanud ja kärbumine saab vägev olema.
              Minu arust nõme kireda Ronaldo teemal nendes aspektides. Tüüp elab jalgpalli nimel ja kui tal on suurem ego, siis las tal olla. Mis selles halba on, kui talle on tähtsad auhinnad? Kellele ei oleks? Mille nimel siis üldse mängida? Las nad võistlevad Messiga. See nende mõlema jaoks edasiviiv jõud.
              Vahepeal tundub, et seltsimees jaalo on geenius võrreldes barfa vännidega.
              Minuarust nõme kireda Messi pikkuse teemal. Pikalt põhjendada ma loodan pole vaja, nii vana kasutaja võiks ise mõista seda, kui just jaalo satsi ei kuulu.

              Kommentaar


                Täiesti naeruväärne vaidlus siin käimas. Täiesti kindel, et igale mängijale meeldib/meeldiks võita individuaalseid auhindu. See on inimese loomuses lihtsalt. Tulla siia väitma, et Messil on nendest auhindadest poogen, aga CR elabki nende nimel, on samuti naeruväärne. Pigem on nii, et CR tunnistab avalikult ilma mulli ajamata, et talle lähevad need korda lihtsalt ja kogu lugu. Kui ükskõik kes meist (jalkafännidest) oleks nende asemel, siis ma olen kindel, et läheks kõigile samamoodi korda need Ballon d'Orid, kuldsaapad jne.

                Tegelikkuses on Ballon d'Or ja kõik seesugused "parimate" auhinnad üks paras naljanumber - enamus kordi lähevad hääled siiski igast asjapulkade/sponsorite/meedia lemmikutele või on mingid muud ebaadekvaatsed hääletustulemused. Messi ja CR on loomulikult põhjusega suht puhta töö teinud viimase 5-6 aasta jooksul, aga siiski.
                Minu arust ainuke tõelise väärtusega individuaalne auhind on Kuldsaabas, sest seda saab selles ilusas meeskonna mängus konkreetselt statistikaga mõõta (küll aga on see auhind jällegi puhtalt ründajate pärusmaa).

                NB! Enne kui keegi CRi wannabe fanboy'ks hakkab sõimama, siis ei ole jaalo sugune ühe konkreetse mängija jumaldaja. Minu poolehoid kuulub pigem Barcelona klubi poolele. Aga fänniks ennast ei loe, kuna nagu keegi siin juba mainis, siis see tõsine fänlus toimub siit tuhandeid kilomeetreid eemal ning nö kohalikud culed/madristad on ikka vähe teine tera võrreldes Eestis või mujal baseeruvate fännidega.
                The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                and everything else is just theory.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wutt Vaata postitust
                  Minuarust nõme kireda Messi pikkuse teemal. Pikalt põhjendada ma loodan pole vaja, nii vana kasutaja võiks ise mõista seda, kui just jaalo satsi ei kuulu.
                  Eks see näitab taseme ära kui pikkuse või päritolu või ema üle omastarust kildu rebima hakatakse. Sama tase mis inglise peaministril idaeurooplastest rääkimisel.

                  Kommentaar


                    Ja see näitaski ära ilusti sinu taseme kui tuled siia kildu rebima kuidas keegi meeskonna pildi peal seisab. Nagu sellel oleks suur tähtsus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Robinho Vaata postitust
                      Jumal tänatud, et Messi üldse 1.5 meetrit pikkust saavutas. Kasvuhormoonid on head asjad. Kahju on ainult sellest, et see organism on oma kuldse aja võrdlemisi noorelt ära elanud ja kärbumine saab vägev olema.
                      Minu arust nõme kireda Ronaldo teemal nendes aspektides. Tüüp elab jalgpalli nimel ja kui tal on suurem ego, siis las tal olla. Mis selles halba on, kui talle on tähtsad auhinnad? Kellele ei oleks? Mille nimel siis üldse mängida? Las nad võistlevad Messiga. See nende mõlema jaoks edasiviiv jõud.
                      Vahepeal tundub, et seltsimees jaalo on geenius võrreldes barfa vännidega.
                      Korralik ajuinvaliid oled, jätka samas vaimus! Midagi tarka sa nagunii öelda ei oska aga vähemalt saad oma mõistuse tasemel sõna sekka öelda
                      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                      Kommentaar


                        Algselt postitas staykool Vaata postitust
                        No vaat pole täheldanud et Messi põeks oma pikkuse pärast. Ronaldo ja Modrici sekspoosid on muidugi tase. Raami ära ja pane öökapi peale. Eks ta veits hale ole Jaalo, aga mul ka 13 aastasena pruuti ei olnud. Oli Sharon Stone poster - aga ronaltsi modrici kombo - miks mitte, 21 sajand.
                        mis Modricist sa siin sonid sa mine vahi oma Sharon Stone'i postreid edasi, lähemale sa ilusatele naistele nagunii ei pääse. ma vaatan, et barca jumbud siin täitsa ära tõusnud nüüd kus messi CL'is läbi koba 2 väravat lõi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                          mis Modricist sa siin sonid sa mine vahi oma Sharon Stone'i postreid edasi, lähemale sa ilusatele naistele nagunii ei pääse. ma vaatan, et barca jumbud siin täitsa ära tõusnud nüüd kus messi CL'is läbi koba 2 väravat lõi
                          Liiga keeruline jutt oli enne? Sõber realfänn sul sai küll aru. Aga ega keskharidus polegi kõigi jaoks, macis võib ilma selletagi kastet saiade vahele määrida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas staykool Vaata postitust
                            Liiga keeruline jutt oli enne? Sõber realfänn sul sai küll aru. Aga ega keskharidus polegi kõigi jaoks, macis võib ilma selletagi kastet saiade vahele määrida.
                            sul oli seal ainult mingi lambi ila ju kuidas sulle Sharon Stone'i postrite peale pihuda meeldis ja ilusatest naistest unistasid, aga suureks kasvades ikka mingi krõhvaga leppima pidid sellepärast ka messi nii hingelähedane, et näeb samasugune tont välja nagu sinagi

                            Kommentaar


                              moded võiks kustukat kasutada.
                              Lihtsalt sõbralik soovitus.
                              Ma annaks Ronaldole kõik need auhinnad ja asjad, ka aasta geimodelli kuldsaapa ja kuldsed heterosokid ja puha, kui Barca sel aastal liiga või CLi või kas või Copa võidaks. Aga no hetkel on reaalsus selline, et raske on neid oodata, mis teha. Kahe klubi omavahelisest mõõduvõtmisest: Westann ja Piibeleht, edu on mööduv ja naasev, sic transit gloria mundi ja muud jutud.

                              Aga uuematele fännidele, et midagi ei ole teha, lihtsalt ajaloolistel põhjustel ei saa Madrid kunagi sümpaatne olla. Vaene Josep Sunyol i Garriga, you know. Respekti muidugi võib olla küll, enne ja pärast Moud, kui ilusasti jalgpalli togitakse.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Ma ei teagi kohe, kas on üldse veel sünnis siia alafoorumisse ka midagi Reali tegemistest kirjutada, aga vahepeal on treeninguga taasliitunud meeskonna kaks tähtsat lüli Coentrao ja Jese. Täna toksisid juba palli koos teistega, kaugele esimene mäng jääb, ei oska kummagi mehe kohta öelda. Coentrao käis viimati väljakul 13. septembril, Jese 18. märtsil.







                                Fábio Coentrão
                                Hay método en su locura

                                Kommentaar

                                Working...
                                X