320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kinnear on uus taktikakunn. Tõele au andes ei väärinud Newcastle küll võitu, aga kuna oleme mingis kolmes kodumängus viimaste minutite väravatest punkte kaotanud, siis on tore, et ka fortuuna mõnikord ka meile naeratab. Polnud vaja näha isegi Obafemi saltosid, et spursi võita. Spursi võitmine on peaaegu traditsiooniks saamas. Tabeliseis polegi enam kõige kehvem. Võitku need mäkkemid, kuidas jaksavad, aga mighty toonist nad mööda ei saa. Ja tuleb veel tõdeda, et viimaks hakkab põhikoosseis välja joonistuma. Kui mitut erinevat treenerit läks vaja, nägemaks, et Steven Taylor pole midagi muud, kui pingisoojendaja. Sest Newcastle's on laineid löömas uus kaitsekunn Sebastien Bassong.
    Ees on mängud Wiganiga ja kodus Liverpooliga. Loodetavasti on ka Obafemi oma vigastusest paranenud. Viduka oli küll asjalik, aga vist oleks vaja mingit sellist meest, kes liigutaks ka end 90 minutit, mitte ainult ühe korra mängu jooksul, kuigi sellest sündis värav.

    Kommentaar


      Algselt postitas lest68 Vaata postitust

      ... Tõele au andes ei väärinud Newcastle küll võitu, aga kuna oleme mingis kolmes kodumängus viimaste minutite väravatest punkte kaotanud, siis on tore, et ka fortuuna mõnikord ka meile naeratab...
      Kõige muu osas olen nõus, aga mitte sellega. NUFC on mänginud mitmeid kordi paremini ja kaotanud ning kordi viletsamalt ja saanud oma viigipunkti kätte või isegi võitnud, aga mitte eile. Platsil oli ikka selgelt vaid üks võistkond ja see ei olnud mitte spurs. Ja ma ei ole kindel kas abikohtunik ikka sai öösel magada, kui Modrici sulust löödud värava läbi lasi. Kokkuvõttes sellest mängust - Jumal on aeglane, aga õiglane
      Mis King Kinneari puutub, siis minu jaoks on ta kunn alates hetkest kui pressikal ajakirjanikud v.... saatis ja siis Evertoni mängu ajal Moyesi kõrvale mängu juhtima ronis
      299195

      Kommentaar


        Viduka nimetamine asjalikuks on kah muidugi tegu, mille eest sul tuleb lunastuseks vähemalt noor ja süütu 40 aastane neitsi ohverdada.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmasv Vaata postitust
          Viduka nimetamine asjalikuks on kah muidugi tegu, mille eest sul tuleb lunastuseks vähemalt noor ja süütu 40 aastane neitsi ohverdada.
          Mina nägin selles "pirukamehe" kannasöödus viimset, meeleheitlikku, katset oma olemasolu tõestamiseks elik lepingu pikendamiseks midagi kasulikku korda saata ...

          PS. Kas mulle tundus, aga kohati oleks nagu O`Connel-Bronin endale Viduka särgi selga tõmmanud
          299195

          Kommentaar


            ma arvan, et see ei olnud kannasööt, tal lihtsalt libises pall jala alt ära. viduka tuli platsile ja liikus nagu lauahoki ründaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmasv Vaata postitust
              ma arvan, et see ei olnud kannasööt, tal lihtsalt libises pall jala alt ära. viduka tuli platsile ja liikus nagu lauahoki ründaja.

              ja hoidis millegipärast kogu aeg kuklast kinni ja tegi pidevalt sellist pahase obossumi onu nägu ...
              299195

              Kommentaar


                Ryan Taylor pole vist kõige populaarsem tegelane NUFC-i toetajate seas. 4 väravat viimase kolme hooaja jooksul pole paremkaitsja kohta sugugi paha.

                Ja kolm nendest väravatest on tulnud karistuslöökidest.

                Kommentaar


                  Sunderland have appointed caretaker boss Ricky Sbragia as their new manager on an 18-month contract.

                  2005. aastal, kui Man Utd reservid Sbragia juhtimisel lauad sel tasemel igasugu trofeedest tühjaks tegid, oli näha, et tegu on väga hea treeneriga. Edu vist ei pea soovima, see tuleb nagunii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Edu vist ei pea soovima, see tuleb nagunii.
                    Mhmh. Muidugi.

                    Kommentaar


                      SOS ehk siis same old s***
                      Üleeila 1:2 Wiganile, täna 1:5 Poolile ehk siis Boxing Day`lt taas tühjad pihud, eiteajubamitmes aasta järjest ...

                      Nagunii keegi ei kuule, aga:

                      1) Ameobi, Butt ja Owen - out
                      2) Given - out
                      3) Välistreener - in
                      299195

                      Kommentaar


                        Inimest, kes soovib Given'ist loobuda, ei saa päris tõiseselt võtta.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Inimest, kes soovib Given'ist loobuda, ei saa päris tõiseselt võtta.
                          Klubi kes loodab vaid Givenile ei saa tõsiselt võtta ...
                          299195

                          Kommentaar


                            Et kui JSP-l suudetakse Hullist jagu saada siis Millwall või Crewe ? Pigem Crewe, Millwalliga läheb löömaks ...
                            299195

                            Kommentaar


                              Skysports.com understands Newcastle have won the race to sign highly-rated youngster Haris Vuckic.

                              Kommentaar


                                Divaris peaks ta p2ris k6va s6na olema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X