320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimase kuue aasta jooksul kaheksas manager ja juba käivad kõlakad "dressing room unrestist"
    Kopli liinid on ka ohutum koht kui Newcastle närvis riietusruum

    Kommentaar


      Mike Ashley -- kapimäkem
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Kui peab tõesti paika täiesti uskumatuna tunduv 5,5 aastane leping, siis selle ajaga on võimalik välja jõuda Conference Northi! Kui ma nüüd ikka korrektselt loendasin, ühe käe sõrmedest tuli ju puudu.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
          jäävad ära, sest et laulul on 12 salmi, ofkoors
          ... no aga nii tähelepanuväärse sündmuse puhuks (nagu on rivaali treenerivahetus) oleks võinud ju paar salmikest ikka juurde treida ... teab millal te jälle laulu üles võtta saate
          Loomulikult on mäkkemitel s*** olla, sest mehele, kes neid 5:1 kottis ei õnnestu enam midagi tõestada ja vähemalt need jõulud mängib igas kui viimases poekeses Newcastle linnas alati taustaks 5:1
          Aga Pardew tõehetk saabub nädalavahetusel. Kui kaotatakse, pole hullu - kõik saab ajada veel CH selga. Viik (pigem väljakul olev koosseis) näitaks uue peatreeneri kiiret tööga pealehakkamist ja võit (mida ka enamus siinkirjutajatest välistab) paneks kiiritikutel suud lukku ja seda päris pikaks ajaks. Isiklikult loodan, et AP leiab Vuvusholale uue, hea peremehe, aga elame näeme
          299195

          Kommentaar


            Algselt postitas INCE Vaata postitust
            Loomulikult on mäkkemitel s*** olla, sest mehele, kes neid 5:1 kottis ei õnnestu enam midagi tõestada ja vähemalt need jõulud mängib igas kui viimases poekeses Newcastle linnas alati taustaks 5:1
            S*** olla, et ashley lasi mingil ainult talle teada oleval põhjusel lahti treeneri, kes tema munad mängleva kergusega paku pealt ära tõi, ja võttis asemele manageri, kes uue tiimi ehitamiseks tundub olevat enam kui ebapädev? ... Well.... nope. Viisüks viisüheks, tulevad uued mängud ja juba kuu aja pärast on võimalus jõudude tegelik vahekord jälle õigeks kallutada.

            Ja newcastle'i linn on perseauk, minu poolest kõlagu sealsetes masendavates kioskites mis tahes -- tshingelbells või sting -- mul pohlad.
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
              S*** olla, et ashley lasi mingil ainult talle teada oleval põhjusel lahti treeneri, kes tema munad mängleva kergusega paku pealt ära tõi, ja võttis asemele manageri, kes uue tiimi ehitamiseks tundub olevat enam kui ebapädev? ... Well.... nope. Viisüks viisüheks, tulevad uued mängud ja juba kuu aja pärast on võimalus jõudude tegelik vahekord jälle õigeks kallutada.

              Ja newcastle'i linn on perseauk, minu poolest kõlagu sealsetes masendavates kioskites mis tahes -- tshingelbells või sting -- mul pohlad.
              ///5:1///

              Kommentaar


                Alan Pardew alustas oma Newcastle karjääri siiski väga hästi.
                Mängiti pm samamoodi kui Hughtoni all ju, pikk Carrollile ette ja siis vaadaku edasi. Vaatame kas suudab ka järgmistes mängudes nii hästi mängida.

                Ja Carrolli pomm oli kirsiks tordil.

                e: The last four Newcastle managers – Kevin Keegan, Joe Kinnear, Alan Shearer and Chris Hughton - all failed to win their first match in charge of the club. The last manager to win his opening match in charge was Sam Allardyce in August 2008.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                  S*** olla, et ashley lasi mingil ainult talle teada oleval põhjusel lahti treeneri, kes tema munad mängleva kergusega paku pealt ära tõi, ja võttis asemele manageri, kes uue tiimi ehitamiseks tundub olevat enam kui ebapädev? ... Well.... nope. Viisüks viisüheks, tulevad uued mängud ja juba kuu aja pärast on võimalus jõudude tegelik vahekord jälle õigeks kallutada.

                  Ja newcastle'i linn on perseauk, minu poolest kõlagu sealsetes masendavates kioskites mis tahes -- tshingelbells või sting -- mul pohlad.
                  Siin tulebki mängu üks erinevus MA ja sinu vahel. Esimene on inglise ühe suurema ja kuulsaima klubi omanik ja otsustaja, teine aga lihtne mäkkem, pealegi mitte sünnijärgne
                  Eilne 3:1 Poolile tõestas, et mängutulemused ei sünni foorumites, vaid realselt mänguväljakul ja minul isiklikult ei ole mingisugust kahtlust, et AP võiks teha kehvemat tööd kui CH, kes loomulikult kiskus klubi s*** seest välja, aga nagu ma ka eespool ütlesin - aeg on edasi liikuda.

                  Ja Newcastle pubides mängib palju ka Mark Knopfler ja Cheryl Cole
                  299195

                  Kommentaar


                    nagu eile vsb kommentaatorihärra väga õigest ütles, siis oleks chris tulnud vallandada suvel, mitte hooaja keskel mingit huinjaad korraldada ja asjale pasa-aura külge anda.
                    ja see kuivõrd eilne mäng oli ap teene või chrisi inerts, saame ka lähinädalatel teada. (mike on endiselt munand.)
                    fantast mäng oli sellegi poolest ja kõigele vaatamata. ameobi vigastus oli nagu õnnistus, sest ranger - olgugi, et kodanikul jätkub võhma umbes 15-20 minutiks - muutis enda isuka jooksmisega mängu kulgu. ja no andy...huuh.
                    õnne harakatele!
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Suurte kottimisega võib lausa ära harjuda. Euroopa, siit me tuleme!
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Siin tulebki mängu üks erinevus MA ja sinu vahel.
                        See oli nali, eksju?
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                          See oli nali, eksju?
                          No ma ei ole korrakski arvanud, et huumorisoon on sinust üleöö lahkunud
                          ... aga nii nagu küsisid, nii ka vastasin
                          299195

                          Kommentaar


                            From BCFC:

                            The game against Newcastle United at St. Andrews planned for this afternoon has now been CALLED OFF.

                            The decision was made shortly before noon when match referee Mike Jones made a "pitch inspection" but it was the conditions surrounding St. Andrews and Birmingham city centre that affected the judgement.

                            The playing surface and the areas in and around the stadium weren't too bad but players, officials and supporters were struggling to get to the ground, including Blues manager Alex McLeish.

                            Kommentaar


                              milline ulmeline tõrje Gordoni poolt. ei mäletagi viimasest ajast sellist superreaktsiooni.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                                From BCFC:

                                The game against Newcastle United at St. Andrews planned for this afternoon has now been CALLED OFF.

                                The decision was made shortly before noon when match referee Mike Jones made a "pitch inspection" but it was the conditions surrounding St. Andrews and Birmingham city centre that affected the judgement.

                                The playing surface and the areas in and around the stadium weren't too bad but players, officials and supporters were struggling to get to the ground, including Blues manager Alex McLeish.
                                Mõnus tripp away supporteritele. vaenlasele kah ei taha
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X