320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma panin tähele, et esmakordselt oli istmetele pandud need trioeti pulgad mis täis sai puhuda. Üsna normaalne liigutus tegelikult, etemad ikka kui need pasunad.

    Kuigi - eriti šheff oleks, kui nüüd kõik kambakesi mõtleks mõnusad ja väga laheaad uued laulud valmis, ning võiks mõneks mänguks panna samuti istemetele sarnased asjad, ainult laulude sõnadega. Kindlasti laulaks rohkem kaasa inimesi.

    Kommentaar


      Mina avaldasin oma mitte kohale ilmumisega protesti kalli piletihinna üle.

      Kommentaar


        Lõiguke Jumala sulest Eesti Päevalehes:

        Panin toru hargile ja sõin kaks apelsini. Meel ei olnud enam nii must, mõtlesin, et tühja kah – kui proua Saagim näppaski Püha Vaimu kirikust mõne armulauakarika või ninasarviku sarve, siis mis seal ikka. Kas mul kraami vähe? Terve maailm on minu oma, kõik linnud, loomad, merekalad ja sitikad on minu loodud ja kui tahtmine tekib, siis loon igasugu imevigureid juurdegi. Näe, ükspäev tuli tuju, võtsin tavalise kaka, panin talle jalad alla ja saatsin Eestisse jalgpalli mängima! Küll kõik eestlased rõõmustasid! Lihtne ja väike ime, aga kui palju see inimlastele rõõmu teeb!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust

          Edit. 1 känguru saatis ka praegu tervitused
          Kängurud vaatasid ka mängu.

          Mitte ainult kängurud. Isegi vombatid ja dingod olid end platsi seadnud. Harjad ilusasti püsti kammitud nagu Tarmo Kingil. Kahjuks see ei aidanud.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Jalgpallilahing vallutas televaadatavuse edetabeli

            Kommentaar


              Väike emotsionaalne tagasivaade mängule EJLTV kanalis (fännibuss ja muu):

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Väike emotsionaalne tagasivaade mängule EJLTV kanalis (fännibuss ja muu):
                Lahe
                Eriti kihvt oli see türgi lipuga onkel kes hullult kaasa karjus. Kahju, et minu kõrval olev kohalik vintis ljoha peale ei jäänud. Tema tõmbas nurgatribüüni ka ilusti käima- jeesti, jeesti- ja kuidas ta veel "tulen tagasi sealt võitjana..." laulis Igati positiivne oli näha sellist tüüpi Eesti salli lehvitamas ja poistele kaasa elamas!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  Väike emotsionaalne tagasivaade mängule EJLTV kanalis (fännibuss ja muu):

                  Mis selle esimese loo nimi on?

                  Kommentaar


                    tagasivaade on lahe jah.

                    1. poolajal Puri löök, mis napilt üle läks oli hea, oleks väravasse läinud oleks olnud super.
                    2. teisel poolajal võttis Kakalt palli nagu lapselt!

                    Aga jah, arvan, et võõrsimängudel on koondis kõvasti kaotanud, Puri eemaloleks tõttu!

                    Loodame, et siis uued kodumängud tulevad võidud, ning Eesti võidaks.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X