320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Robinho, Robinho ja Kaljuver jäigi ilma intervjuuta.

    Nii et homsel mängul siiski suudetakse kõik kohad täita?

    Kommentaar


      Avastasin huvitava lingi: http://www.minimalsworld.net/BrazilName/brazilian.shtml
      Kirjutades lahtrisse oma nime saate teada, milline oleks teie Brasiilia koondise hüüdnimi

      Kommentaar


        Sünnipäeval hakata ühte külalist väljavilistama.See on ju pidu!

        Kommentaar


          Fotod: Brasiilia koondise treening

          Kommentaar


            See oli omamoodi tähenduslik, et ETV Brasiilia klipp lõppes stseeniga, kus eestlased ei suutnud palli õhus hoida. Tehnika. Tehnika.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Noh gurud! Kas on liblikad kõhus või ei ?
              Pean tõele näkku vaatama ja tunnistama ,et mitte ühegi alagrupi mänguga võrrelda ei saa , need on põnevamad või õigemini öeldes enne neid olen rohkem närvis ja elan sisse.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Asi on vist minus, aga ma ei saa aru inimestest, kes saavad orgasmi oma Kakat või keda iganes nähes.

                Mind igatahes jätab see kohtumine täiesti külmaks ning 100% vaatan enne kodust meistriliigat kui sellist mõttet show mängu, kus lepingus on nii tohutult erinevaid punkte, mis ei tee sellest õiget jalgpalli.

                Huvitav, kas eestlastel on üldse lubatud jõulist mängu mängida või peab igal võimalusel võitlusest loobuma, et mitte staare vigastada?

                Täitsa hull ikka, et sellist mõttetut treeningut käib rohkem inimesi vaatamas kui kodust kõrgliigat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Sõna vahele, et ei tule täismaja.
                  tuleb ikka...jalkaliit jagas juba tasuta pileteid osadele klubidele
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    mul naine igatahes on homme Eesti poolt, sest talle ei meeldi Dunga juhendatav Selecçao. Hetkel ta hoiab vahest isegi pöialt Albiceleste-le

                    muide Dunga ise pole ka Brasiilias tegelt üldsegi populaarne ja teda ikka päris kõvasti kritiseeritakse kodumaal
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Noh gurud! Kas on liblikad kõhus või ei ?
                      Pean tõele näkku vaatama ja tunnistama ,et mitte ühegi alagrupi mänguga võrrelda ei saa , need on põnevamad või õigemini öeldes enne neid olen rohkem närvis ja elan sisse.

                      Nooo... eks ta ole selline teistmoodi mäng ka ega sellist närvi, nagu enne Türgi ja Hispaania mängu ei ole - aga ei saa ka öelda, et üldse ei pabista.
                      Rohkem olen hämmingus , et selline meeskond mängib just meiega! - mitte Itaalia, Prantsusmaa ega Inglismaaga.


                      Ainult 21 tundi veel ja siis ongi see hetk käes !
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Algselt postitas umbro91 Vaata postitust
                        Ainult üheksa tundi veel ja siis ongi see hetk käes !
                        Mul pole üldse siukest tunnet, et homme mäng oleks. Tavaliselt vähemalt nädal varem juba mänguaeg üles otsitud ja kas just pabistatud aga mõeldud, mille võiks vähemalt kätte saada.

                        Praeguse on suht sama seis nagu Mariolgi. Tean, et tuleb kaotus, tean, et Brassid ei pane täiega vaid mõtlevad juba järgmisele vastasele(justkui mina) jne.

                        Kommentaar


                          ma arvan, et ma saan aru, et miks selline furoor ja värk Kaka ja Robinho ümber on. ja peabki olema. ise küll ei ole selle liini mees. minu meelest peaks eestlane koondise mängule tulema ikka oma poiste pärast mitte vaatama vastaseid.

                          ma siiralt usun, et Eesti näitab hambaid ja piinlikku ei tule midagi nagu mingid vennikesed siin-seal räägivad. kui vastased tulevad treeningmängule, nagu Soccernet Kaka'd tsiteeris, siis võivad nad lahkuda valusa hoobiga.

                          aga varsti varsti (homme) huvitavat materjali tulemas ka veel EJLi youtube'i kanalile

                          Marko Kaljuveeri tuleb kiita, kuna ilmselt oli ta ainus Eesti ajakirjanik, kes sai oma küsimuse esitada. lisaks EJLi tiimile. EJLi eelis oli see, et oli olemas vabatahtlik brasiilia portugali keelt kõnelev noormees, kes sai mõned küsimused ka küsitud (soovitan zekata homme youtube'i saiti miski aeg)

                          kust on see võetud, et homme täismaja ei tule. ilmselt jah mõned üksikud kohad jäävad tühjaks, ent sisuliselt täismaja tulemas. nii palju kui kuulnud olen, siis pileteid ei ole väga palju alles.

                          homne fännibussireis tõotab tulema elamus omaette, kel vähegi võimalust hüpake pardale!

                          Homme sini-must-valged prillid ette ja brasiilasi A.LeCoq murust madalamaks tampima! (ülekantud tähenduses)

                          Kommentaar


                            ahjaa, homne algkoosseis kah, ma pakun, et nii on mingi 95%


                            -------------------Pareiko------------------
                            ---Jääger---Bärengrub---Piiroja---Klvanan---
                            --Puri-------Dmitrijev---Vassiljev---Lindpere--
                            ------------Kink---------Zenjov-------------

                            Vosko kindlasti varus ja suure tõenäosusega tuleb vahetusest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              ahjaa, homne algkoosseis kah, ma pakun, et nii on mingi 95%


                              -------------------Pareiko------------------
                              ---Jääger---Bärengrub---Piiroja---Klvanan---
                              --Puri-------Dmitrijev---Vassiljev---Lindpere--
                              ------------Kink---------Zenjov-------------

                              Vosko kindlasti varus ja suure tõenäosusega tuleb vahetusest.
                              Rüütli lubas kiiret rünnet, seega mine tea, võib-olla suudab ka Ats kuidagi algkoosseisu ära eksida ja kas ei olnud mingit juttu, et Klavan mängib keskel ehk Kruglov ka algkoosseisus?
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                ahjaa, homne algkoosseis kah, ma pakun, et nii on mingi 95%


                                -------------------Pareiko------------------
                                ---Jääger---Bärengrub---Piiroja---Klvanan---
                                --Puri-------Dmitrijev---Vassiljev---Lindpere--
                                ------------Kink---------Zenjov-------------

                                Vosko kindlasti varus ja suure tõenäosusega tuleb vahetusest.
                                Pigem Zenjov vahetusest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X