320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teadjamad oskavat rääkida et Kinki näeb pidevalt treenimas Balti jaama myfitnessis
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Tarmo Kink on kaks aastat vigastust ravinud, aga loodab endiselt vutiväljakutele naasta. Pikas intervjuus rääkis sisuliselt kõigest, millest rääkida oli võimalik. Ja rääkis endale omaselt ausalt, otsekoheselt ja reljeefselt. Kuldseid tsitaate leiab mitmeid. Soovitan kindlasti lugeda: https://soccernet.ee/artikkel/suur-i...a-laheb-ikkagi
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Tarmo Kink on kaks aastat vigastust ravinud, aga loodab endiselt vutiväljakutele naasta. Pikas intervjuus rääkis sisuliselt kõigest, millest rääkida oli võimalik. Ja rääkis endale omaselt ausalt, otsekoheselt ja reljeefselt. Kuldseid tsitaate leiab mitmeid. Soovitan kindlasti lugeda: https://soccernet.ee/artikkel/suur-i...a-laheb-ikkagi
        Aasta intekas.

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Aasta intekas.
          Üks vähestest munadega meestest kes ütleb otse mis valesti on.

          Kommentaar


            Krt, ma ei saa aru, miks inimesed imetlevad lahmimist.

            Kommentaar


              Milles see Kingi fenomen seisneb? Ta on ju lihtsalt jalgpallurist Andrus Värnik. Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.

              Kommentaar


                Mida ta nii väga lahmis või lolli ütles ?Laiasplaanis ongi ju nii nagu ta ütles. Seis on sitt, tema oli terav vend ja top5 cv tal ongi ründajatest. Või enda mitte eestlaslik pushimine ja ego olemine on nii valus vaadata ja kuulata, et pigem on tegu idioodiga ?

                Kommentaar


                  Idioodiga? Misasja. Hästi lahmid, mees.

                  Ma ei kommenteerinudki niivõrd Kinki kohta, vaid üleüldisemalt. Kink ja tema koondiseteened on minu silmis igati au sees.

                  Aga lahmimine on see, kui sa viskad mingeid väga laiahaardelisi väiteid, lihtsustad probleeme, jätad mulje, et kõik teised on lollid, lambad saamatud jne. Lahmimine on see, kui võtad väga enesekindlalt sõna teemades, kus midagi ei tea, naeruvääristad teisi jne.

                  Vaata, ma seletan sulle. Oletame, et sinu teadmised on ring. Kõik, mis ringist välja poole jääb, on sulle hetkel veel teadmata. Mida rohkem sa õpid, loed, mõtled, analüüsid, reflekteerid, kuulad, tarbid, koged jne, seda suuremaks su ring läheb. Onju? Aga mida suurem on see ring, seda suurem on ka selle ringi ümbermõõt ehk kokkupuude kõige sellega, mis jääb ringist väljapoole - teadmatusega. Ehk, mida rohkem sa tead, seda suuremalt sa tajud, kui paljudest asjadest sa üldse mitte ei tea. Ja siis võib-olla, lahmid ka vähem.


                  Mu enda hüpotees, miks lahmijad on populaarsed seisneb selles, et lahmimine tundub kaugeltvaadates suure enesekindlusena. Ja miskipärast me inimestena tõmbune enesekindlate poole. Seal on turvalisem, sest vähemasti on keegi, kes teab, mida teeb ja ütleb. Teine põhjus on lihtsuses. Jube hea on asju näha lihtsatena, kohe tekib tunne, et maailm on rohkem enda kontrolli all. Sest noh, lihtsaid protsesse on... lihtsam juhtida. Mõnus!

                  Kommentaar


                    Ega see intervjuu nüüd mingi kullaauk ka pole. Kõigepealt kritiseerib U-17 noori, et need ähvardavad profiks mittesaamise puhul putsad varna riputada ja siis küsimusele, et mis lahendus oleks, vastab et ega ju polegi mingit kiiret lahendust. Järgneb jutt noortetreeneritest ja nende töö tõhusest, mõistmata, et noorte treeneritel pole seal küll suurt rolli.

                    Tuleb aru saada, et noored ja nende ootused on tänapäeval täiesti erinevad tema noorusest. Millennialite põlvkond tahabki kohe ja tahab palju. Ettevõtjad räägivad, kuidas tulevad aastatuhatnikud, löövad jalad lauale ja nõuavad vähemalt 1500 eurot palka, omamata vähimatki pädevust selliseks nõudeks. Midagi on terves ühiskonnas valesti, me oleme ise sellised üles kasvatanud, ega selliseks ei sünnita.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Ma saan aru, nonoh. Ega ta tõesti midagi väga sügavalt sisulist ju ei öelnud. Rääkis, et seis on sitt ja siis lisas nipet-näpet vürtsi. Aga ometi loen ja kuulan ma tema juttu suure naudinguga. Miks? Sest see eristub sellest meeletust munatamise massiivist, mida jalgpalli asjassepuutuvate sõnavõtud endast kujutavad. Nagu need mängueelsed ja -järgsed nuditud šablooni järgi tehtud prssikad ja intekad: “Me ei lähe mängu kaotama; anname endast parima; mäng algab null-nullist; meil on omad tugevused, mida ära proovime kasutada” vs “Ei, kindlasti ei saa me vastast alahinnata; neil on ohtlikku kvaliteeti, aga me peame hoidma keskendumist ja kui sellega hakkama saame, siis peaks tulemus olema meile positiivne” ja blää ja blää ja blää.

                      Selline null-stiilis PR-masterite jutt võib kohati võtta sellised mõõtmed, et inimesed saavadki nö ära tinistatud ja need mainitud 0:27-stiilis häirekellad saavad kuidagi ära vaigistatud “teeme tööd, anname parima, areneme hiljem”-jutuga. Sellisel hetkel mõjub selline lahmimisse langev torge ärgitavalt. Kui seda massiliselt vohaks, siis oleks paha. Erandina on ta ergutav. Ma arvan.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Viimased kolm positust on olnud väga nauditavad.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ma olen päri, et lahmijatega sama hullud (või siis ka teatud olukordades hullemad), on need mulliajajad. Ja teate, miks nad ka mulle ei meeldi kohe üldse? Sest nad arvavad, et on sinust targemad. Et sa ei ampsa läbi nende suurt mulli, mille iga lause on kaalutud, tagamõttega, eesmärgipäraselt sõnastatud, et anda edasi mingit kindlad sõnumid, viimase hetkeni lihvitud, et keegi kuskilt nukast kinni võtta ei saaks. Sihuke... steriilne jutt, kuulad ja kuulad, aga targemaks ei saa. Mitte midagi justkui ei öeldud.
                          Väga sageli on sellise jutu eesmärgiks mis? Vastutuse endalt maha raputamine. Et kõneleja polnud süüdi. Mingid asjad juhtusid selle, selle ja selle pärast. Etnoh, kuu asend oli halb, kõik loobivad kaikaid kodaratesse, teised teevad ka jne. Ja mitte kunagi ei kuule selliste inimeste suust lauset "Mina kukkusin läbi" või "Mina eksisin" või "Mina tegin vale otsuse". Ja isegi kui nad midagi säärast poetavad, järgneb sellele alati: "...sest bla-bla-bla" - tegelikult on keegi teine süüdi.


                          Vastandina mulliajajatele ongi vast värskendav ka lahmimist kuulda. (saan oma esimesele küsimusele vastuseid praegu). Janoh, me (ja ma siinkohal mõtlen ikka vägagi ka ennast) oleme ise mullitajate tekkimises süüdi, sest ise hakkame jube sageli kellegi hõlma kui ta vähegi lahmib. Ning seega üritatakse lahmimist vältida, aga korrigeeritakse üle ja kukutakse mulli ajama. Sihuke paradoks.

                          (Näiteks, minu jaoks oli see mõtetevahetus siin räigelt põnev ja viis mind uue arusaamani lahmijate ja mullitajate omavahelisest seosest. Poleks Mehhanisaator (vblla veidi lahmivalt ) mind liistule tõmmanud, poleks ma teemale niisuguselt mõtlema pidanudki. Poleks nahkpea ja must peeter siia veel oma sünteesi sisse visanud, poleks ma oma mõttearendusega üldse mitte kaugele jõudnud.)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Idioodiga? Misasja. Hästi lahmid, mees.

                            Ma ei kommenteerinudki niivõrd Kinki kohta, vaid üleüldisemalt. Kink ja tema koondiseteened on minu silmis igati au sees.

                            Aga lahmimine on see, kui sa viskad mingeid väga laiahaardelisi väiteid, lihtsustad probleeme, jätad mulje, et kõik teised on lollid, lambad saamatud jne. Lahmimine on see, kui võtad väga enesekindlalt sõna teemades, kus midagi ei tea, naeruvääristad teisi jne.

                            Vaata, ma seletan sulle. Oletame, et sinu teadmised on ring. Kõik, mis ringist välja poole jääb, on sulle hetkel veel teadmata. Mida rohkem sa õpid, loed, mõtled, analüüsid, reflekteerid, kuulad, tarbid, koged jne, seda suuremaks su ring läheb. Onju? Aga mida suurem on see ring, seda suurem on ka selle ringi ümbermõõt ehk kokkupuude kõige sellega, mis jääb ringist väljapoole - teadmatusega. Ehk, mida rohkem sa tead, seda suuremalt sa tajud, kui paljudest asjadest sa üldse mitte ei tea. Ja siis võib-olla, lahmid ka vähem.


                            Mu enda hüpotees, miks lahmijad on populaarsed seisneb selles, et lahmimine tundub kaugeltvaadates suure enesekindlusena. Ja miskipärast me inimestena tõmbune enesekindlate poole. Seal on turvalisem, sest vähemasti on keegi, kes teab, mida teeb ja ütleb. Teine põhjus on lihtsuses. Jube hea on asju näha lihtsatena, kohe tekib tunne, et maailm on rohkem enda kontrolli all. Sest noh, lihtsaid protsesse on... lihtsam juhtida. Mõnus!
                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
                            “Idioot” oli pigem selle peale.

                            Kas Kink tegi kõike seda ?

                            E: Lihtsustas probleemi, jättis mulje, et kõik teised on lambad, võttis sõna teemal millest ta midagi ei jaga ja naeruvääristas teisi.

                            Ma muidugi arvestan faktiga, et igaüks ehk tajub erinevalt. Kas nt. ütlemine “ Laibale 500.- makstes, laip paremini mängima ei hakka” on kellegi naeruvääristamine. Või hoopis kurb tõsiasi.

                            E2: See intervjuu muidugi mingi püha eepos pole. Tavaline Kink.
                            Nagu välja toodi ja isegi mõistsid. Vahest selline toorelt ütlemine, üleüldise mulina taustal on meeldiv. Midagi sensatsioonilist ta ei öelnud ja suhteliselt teada faktid.
                            Minu arust lihtsalt ei tundunud see lahmimise või enda upitamisena.
                            Paistis vähe naljakas, kui hakkasid tekkima kommentaarid. “Ah, see vend on nagu nii loll nagu laua jalg.” , “ Spartakisse sai kuidagi sohiga ” . “ Tegelikult mängis üldse duublis oli laisk ja loll”. “ Lahmib”.

                            Tahtsin tegelikult su hüppteesi ka korraks puudutada
                            Mul tekkis huvi kuidas saab lahmija. Olles teinud neid asju : Probleemi lihtsustanud, naeruvääristanud teisi ja jätnud mulje, et kõik teised on lollid. Ning ERITI võtnud sõna teemal, millest ta midagi ei jaga. Tekitada kellegis enesekindlust. Mingit sorti kriitiline meel või piir võiks olla ju ikka.(Mitte sinul, üleüldiselt)
                            Enesekindlust tekitab ikka inimene. Kes on tasakaalukas, selge silmavaate ja sirge seljaga. Just nimelt väldib lahmimist. Kellegi naeruvääristamist. On aus, otsekohene. Aitab väetimaid ja astub vastu tugevamatele. Inimene kelle peale saad igas olukorras kindel olla jne. Või olen ma ilmast täiesti tagurpidiselt aru saanud.

                            Kommentaar


                              Üldiselt, ma pole mingi autoriteet siin, kes määrab, kuna on tegu lahmimise ja kuna ei ole.

                              Ma rohkem arutlesin selle lahmimise kui nähtuse populaarsuse üle.

                              Kommentaar


                                Vastutuse endalt maha raputamine. Et kõneleja polnud süüdi. Mingid asjad juhtusid selle, selle ja selle pärast. Etnoh, kuu asend oli halb, kõik loobivad kaikaid kodaratesse, teised teevad ka jne. Ja mitte kunagi ei kuule selliste inimeste suust lauset "Mina kukkusin läbi" või "Mina eksisin" või "Mina tegin vale otsuse". Ja isegi kui nad midagi säärast poetavad, järgneb sellele alati: "...sest bla-bla-bla" - tegelikult on keegi teine süüdi.
                                Jah, eriti võitluslikul spordialal, kus sa oled vastamisi vastasega, mitte lihtsalt ei lähe "oma ära tegema." Liiga palju odaviskajate juttu jalgpallurite suus. Te ei võistle mitte iseenda ootuste ja sisemiste deemonitega, vaid konkreetse vastasega. See selleks.

                                (Näiteks, minu jaoks oli see mõtetevahetus siin räigelt põnev ja viis mind uue arusaamani lahmijate ja mullitajate omavahelisest seosest. Poleks Mehhanisaator (vblla veidi lahmivalt ) mind liistule tõmmanud, poleks ma teemale niisuguselt mõtlema pidanudki. Poleks nahkpea ja must peeter siia veel oma sünteesi sisse visanud, poleks ma oma mõttearendusega üldse mitte kaugele jõudnud.)
                                Ei võetud sind nii liistule midagi. Mulgi tekitas nende parool_on_12345 kommentaatorite kiremine, et nüüd on vanajumal ise kuldmuna munenud suhtumine kerge vastumeelsuse.

                                Edit: aga näete, siinkohal töötabki see provotseeri-eskaleeri-midagi veel taktika: Kink ütles(1), mina kommenteerisin(2), ja nüüd, kui jumal annab, tuleb K-J Kangur pärast kolmemängilist kommentaatoriboksi paugust taastumist ehk seda asjatundlikult jutuks võtma((3).
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X