320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
    Noh, tänu Mowbrayle on Boro mäng järjest paremaks läinud, pääsetud eelmine hooaeg liigast väljalangemisest ning seda hooaega hästi alustatud, asudes liigatabelis teisel kohal. Pigem on asi selles, et Kink ei sobi ilmselt Mowbray mängujoonisesse, samuti ei ole ta ilmselt treeningutel ennast kõige paremini näidanud. Võiks ju eeldada, et platsile saavad need, kes treeningutel kõige paremini ennast näitavad.
    Praegu on küll tunne, et Kingile oleks parem, kui saaks Borost minema. Samas, kui Boro peaks edukat hooaega jätkama ja pääsetakse edasi Inglismaa kõrgliigasse, siis oleks see ehk ka Kingile kasulik. Huvitav, mis Kingi enda mõtted praeguse olukorra kohta on.
    Kuidas see Kingile kasulik oleks? Istuks samamoodi terve hooaeg pingil.

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Ma usun, et mees istub pingil, teenib head cashi ja ei kipu kuhugi.
      Aga seejuures pole noormees unustanud tõde, et kokkuhoius peitub jõukus. Suve algul Kalju-Levadia mängule saabunud kõrgepalgaline Kink karjus üle Hiiu stata aia Teeverile: "Õu, Inks, lase sisse!" Teever lasigi ja viis eurot nagu maast leitud.

      Kommentaar


        Ilma tutvusteta ju ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Aga seejuures pole noormees unustanud tõde, et kokkuhoius peitub jõukus. Suve algul Kalju-Levadia mängule saabunud kõrgepalgaline Kink karjus üle Hiiu stata aia Teeverile: "Õu, Inks, lase sisse!" Teever lasigi ja viis eurot nagu maast leitud.
          Teever polnud ju kevadel enam Kalju mängija. Või on ta lihtsaln nii kõva mees?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Teever polnud ju kevadel enam Kalju mängija. Või on ta lihtsaln nii kõva mees?
            See oli vist kunagi juunikuus. Et ju olid mõlemad puhkusel või miskit.

            Kommentaar


              Eks seal ole ahel, et Teever hüüab Kunole "jou, lase sisse." Kink Teeverile "jou, lase sisse." Ja siis mingi Kingi sõber Kingile "Jou, lase sisse." No põhimõtteliselt nii rets liiklus käis, et ma mõtlesin, et "Jou, lase sisse" on Kalju põhifännilaul.

              Kommentaar


                Ma kusjuures kohtusin eelmisel reedel Vabakal kahe pihviga, kes saatsid Kunole SMS-i "Jou, lase Privesse sisse." Ma küsisin nende käest, et kas nad on Kelly Bundyd, aga nüüd saan ma isegi aru, et need olid ilmselt überminiseelikutes Taki ja Inks.

                Kommentaar


                  Kingile toodi siis Belgiast, ka koondist esindanud, otsene konkurent. Paremajalgne Faris Houran, mängib suht Kingi kohta. Füüsiliselt tugev, nagu Mowbray joonisele kohane. Mowbray: "He's fit and athletic, has a love of the game and is full of enthusiasm."
                  Laupäevaseks kohtumiseks Birminghami vastu on mees juba löögivalmis.

                  Kommentaar


                    Asi kisub kohe väga hapuks Kingi jaoks. Kolmes esimeses kohtumises sai mees vähemalt vahetusmeeste pingilegi, kuid nüüd on oht ka sealt välja jääda. Kingile oleks kiiremas korras vaja uut mängupaika, sest Mowbray mängujoonisesse ta ei mahu. Mis on muidugi kurb :S

                    Kommentaar


                      Nojah, süüakse me Taki meeskonnast ära välja.

                      Kommentaar


                        ..kui mees ise mees on siis ei sööks teda keegi välja...
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          eks anna talle nõu, kuidas algkoosseisu pääseda, kui teadjamees oled

                          Kommentaar


                            Kink ütles kevadel pärast ühte koondise mängu, et Mowbray jaoks ei ole teda sisuliselt olemas. Või noh, ma olen seda varem ka maininud ja nii täpselt ei mäletagi, kuidas need ta lausutud sõnad olid, aga point oli see, et Mowbray mängitab neid, kel on selles liigas kogemus või kes on mingid jõhkralt füüsilised. Ehk Kink tehnilise ja kiire kutina ei sobi lihtsalt selle mehe filosoofiaga.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Nagu eluski, kõik inimesed ei saagi lihtsalt meeldida või kõigiga ei saa klapp tekkida. Ei ole küll teadlik sellest, kas Tarmo on oma tuleviku üle klubi bosside, treeneritega rääkinud aga arvatavasti oleks selleks hetkel viimane aeg, enne kui lootusetult hilja on kuskile edasi liikuda.

                              Kommentaar


                                Palju tal lepingut järgi on veel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X