320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Kahju ,et homsed mängud samal ajal toimuvad. Tahaks ka Itaalia -Belgia mängu näha
    aga ,mis parata ,veri ikkagi paksem ,kui vesi . Seega jääb üle vaid Arenale marssida.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN


      Kahju ,et homsed mängud samal ajal toimuvad. Tahaks ka Itaalia -Belgia mängu näha
      aga ,mis parata ,veri ikkagi paksem ,kui vesi . Seega jääb üle vaid Arenale marssida.
      Mul samad sõnad. Selle peale saanuks küll varem tulla, et Itaalia ja Belgia võitja otsustavad, ning tahaksin ka ise seda põnevusmängu kaeda.

      Aga Eesti on ikka Eesti...

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

        Arvata võib, et mängude ühel ajal pidamine on reegel vältimaks kokkuleppemänge.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

          uipljää .. lahe .. 8:1 saime tappa .. aga 90 minti oli meelelahutust

          Ja poisid mängisid kaua unistatud ründemängu .. mulle meeldis.

          Esimese poolaja lõpupoole sai hr Kink punase, sõites üsna selge kavatsusega tallad ees türklase poole, kes muidugi surmakisa tõstis ja pärast pikali olles veel nutma hakkas, kui aga kohtunik selja keeras, tõusis püsti ja lippas ilma lonkamata oma koha peale tagasi. (punane oli sellegipoolest õigustatud, sest kui kink oleks talle pihta saanud, siis see poisike poleks mitu head aastat mänginud).

          nõme on muidugi see, et raffas vihma kartis ja kohale nõnna vähe rahvast tuli.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

            Need 3 mängu andsid küll hulganisti kogemusi U-19’le, aga ma lihtsalt ei suuda aru saada, miks juhib noortekoondist Tiit Raudnagel. Tõsiselt imelik minu arvates. Kui midagi saavutada tahetaks tuleks mõni targem vend meeskonna etteotsa upitada. Kasvõi Jelle isiklikult, aga midagi on vaja muuta. 1:8 kaotus on suhteliselt mage hoolimata sellest, et mängu ise kohal vaatamas ei käinud.

            Belgia mäng oli tõsiselt masendav. Eestlased ei jõudnud kordagi pealelöögini. Grishini karistuslööki võis pealelöögiks nimetada, aga kaarpall, mis lendab väikesel kiirusel väravavahi kätte ei ole see, mida ma ootasin. Samas kaitseliin eksis pidevalt. Loomulikult on valikuvõimalus väike selles vanusegruppis, aga 1 värav kolmest mängust ning 13 endale lasta on suhteliselt kehv tulemus.

            Mulle on mulje jäänud, et ainult A koondis on võimeline võitlemaks võitude nimel. Kõik vanusegrupid U-21, U-19, U-17 saavad suureskoorilisi kaotusi ning väravatearve avamiseks on pidevalt suuremat sorti probleeme. Mängitakse kaitsvaorientatsiooniga ning rünnakule jõutakse harva.


            Olles tavaliselt alati tribüünil, kui A koondis mängib, siis ei näe põhjust, miks peaksin külmetama ja A. Le Coqil vaatama U-19 mängu, kus tulemus on ühepoolne.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

              EESTI – GRUUSIA 1:8 (0:3) LÕPPSEIS

              Ja mõtlesin et see on nali aga võta näpust!!!!!!!!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                Kusjuures mina eelistaksin ründavama orientatsiooniga (sümpaatsemat) mängu, ning 1:3, 1:4 kaotusi, kui mõttetuid 0:0 viike ning 0:2 kaotusseisus suureskoorilise kaotuse vältimist, millega ei arenda suht midagi, sest kaasaegne jalgpall võib alata tugevast kaitsest, kuid võimeta rünnakuid üles võtta (mida tuleks just praktiseerida 30k pealise publiku ees) ei jõuta mitte kusagile, ning samuti ei arendata vastavat võimet.

                Puha koomik oli täna muuseas kohtunik (nagu ka Belgia vastu seesama). Vehkis käega oma tasku juures ja sügas rinda, ning siis lausub nii et kogu staadion kajab \"no more, ok?\" ja pealtselt imeb siis olematust olukorrast kollase välja.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                  Kes siis meie ainsa värava ka lõi?

                  EDIT: just spordist nägain seda väravat, autoriks siis Ats Purje. Kena värav oli peab mainima aga 1:8 on ikka 1:8
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                    Vahe tekib ilmselt ka professionaalsuse tasemest. Gruusia U-19 mängijaid on ilmselt enamuses kindlalt tulevased A-koondise mängijad ja sinna kandideerivad, kui nad just narkootikume smugeldama ei hakka vms. Belgia ja Itaalia U-19 mängijatest ei hakka rääkimagi (seal on ka U-17 mängijad tulevased professionaalid). Eestis on aga U-19 mängijad ikka veel noored, ning pole üldsegi kindel, millised neist A-koondise tasemeni jõuavad. Pealtvaatajadki tulevad mänge vaatama selleks, et näha oma endisi joomakaaslasi või sõpru, kellega sai vahetundidel koolis tobi aasta-paar tagasi pandud. No selline asi ei kõlba ju kuhugi! Nii ei saagi areneda noortest mängijatest korralikke mängijaid, kes Euroopas läbi lööks. See pole nii ainult jalgpallis, vaid kogu Eesti noortespordis, nii palju kui mina sellega tegelejaid tunnen. Eredamad vastupidised näited on siis jalgpallis Tarmo Kink (kel oli ikka hulga õnne, et Spartakisse sai - mine tea, mis muidu temast saanuks), ning korvpallis Tanel Sokk, ning Gert Dorbek.
                    lihtsalt selline mõte uitas ja pidin välja ütlema.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                      Tänane mäng oli ikka täielik zirkus! Kohati mängiti kümnekesi paremini ,kui täis koosseisus. Oskasid ju rünnata küll aga ,kui ikka kaitse lekib ja ära ei löö siis pole ka rünnakust suurt kasu. Tundus ,et ei treenereid ega kutte tulemus ei huvitanudki.
                      Mängu alguses pühkis mõni mees veel uniseid silmi .
                      Mina treenerite asemel oleks terve turniiri käskinud ründavat jalgpalli mängida ,sellest oleks raudselt rohkem kasu olnud.
                      Kokkuvõttes siis lõime U-17 ja U-19 turniiride peale kokku 2!!! väravat ,endale lasime lüüa 19. Paneb mõtlema ?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                        Noo, kui Raudnagel ütleb 0:3 lüüa saamisest Belgialt, et normaalne tulemus, siis ma ei saa aru, et kuhu sihitakse? Täiesti masendav. Samas on probleem selles, et mängijad kogunevad kokku mingi nädal enne ja teevad ühise treeninglaagri.. Ega nädalaga üksteist tundma õppida ei jõua. Need U koondised tunduvad rohkem naljaga võetavad.

                        Ei näe ma küll mingisuguseid muudatusi, et asi paremuse poole liikuma hakkaks, kui juba 0:3 tappa saamises ollakse rahul.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                          Originally posted by treze




                          Ei näe ma küll mingisuguseid muudatusi, et asi paremuse poole liikuma hakkaks, kui juba 0:3 tappa saamises ollakse rahul.
                          Nagu A-koondis ammustel aegadel

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                            Originally posted by Epic


                            Originally posted by treze




                            Ei näe ma küll mingisuguseid muudatusi, et asi paremuse poole liikuma hakkaks, kui juba 0:3 tappa saamises ollakse rahul.
                            Nagu A-koondis ammustel aegadel
                            Soovite võrrelda Belgia ja Eesti noortesüsteeme, treeningtingimusi ja muud?!?

                            Aga seda jah, et kui A koondis lõi sel valikturniiril 6st mängust 0 väravat, siis ei ole küll eriti hõisata.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                              me usume .. me usume .. me usume .. eestisse!

                              ja tõesti .. minul on tõsi taga .. jäägu me või kaotajaks minu üürikese elu lõpuni, kuid mina usku ei kaota .. ja kui oleks ka igas meie mängijas samasugune usk kogu mängu jooksul olemas, siis tuleks ka paremaid tulemusi.

                              Suureks probleemiks on see, et minnakse platsile hirmsa aukartusega ja esimesed pool tundi konkreetselt \"ärgatakse üles\"

                              aga boohuii .. lähen ja toetan omi poisse ka järgmise 8:1 kaotuse puhul .. sest ma usun neisse.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

                                NO praeguses U 17 ja U-19 koodnise mehed pole veel nn. noor põlvkond.
                                Nemad on oma treeninguid alustanud väga segastel aegadel ehk siis 90 algusesest edasi. Siis polnud veel süsteemi olemaski.

                                Arvan, et läheb veel mõned aastad aega enne kui järelkasv ennast näitama hakkab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X