320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi äkki oskab inffi anda Eesti U17 koosseisu kohta?
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Algselt postitas lume Vaata postitust
      Keegi äkki oskab inffi anda Eesti U17 koosseisu kohta?
      Lõplik koosseis pole veel selgunud.
      Esialgne siis selline:

      Lavrentjev Mihhail FC Levadia
      Toom Mait JK Tammeka
      Revin Andrei FC Narva, JK Kalev Sillamäe
      Peitre Meelis FCF Tallinn
      Vald Richard FCF Tallinn
      Rinken Siim JK Tammeka
      Lass Alor SC Real
      Roosimets Janno SC Real
      Moneš Aleks FC Ajax Lasnamäe
      Subbotin Igor FC Levadia
      Ojamaa Olavi FCF Tallinn
      Laabus Reio JK Tammeka
      Paponov Maksim Tallinna JK
      Kivi Sami Sander Tallinna JK
      Kaldoja Kaspar JK Keila Alibi, FCF Tallinn
      Ojamaa Henrik FCF Tallinn
      Rõivassepp Sander FC Valga Warrior, FC Flora II
      Laurits Taavi FCF Rapla
      Anier Henri FCF Tallinn
      Prosa Albert JK Tammeka

      Kommentaar


        Ega keegi ei oska öelda palju maksab pilet homsele U-17 koondise mängule?

        Kommentaar


          minu teada, 25.-, aga pole 100% kindel.

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            minu teada, 25.-, aga pole 100% kindel.
            Sain ka kuskilt teada, et 25.- peaks olema

            Kommentaar


              krt, 20 minutiks me juba 0:2 taga
              www.fcelva.ee

              Kommentaar


                Seis juba 4-1. Vähemalt üks löödud, äkki tuleb veel: )
                Last edited by buub; 25.10.06, 12:48. Põhjus: parandus.

                Kommentaar


                  Lõppskooriks jäi siis 1-5
                  Esimene poolaeg oli suht katastroof aga teisel hakkas Eesti natuke mängima kuigi Holland vist ei üritanud ka siis enam nii maruliselt.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    suht nutune oli.
                    teine värav oli kõige hullem mängus.
                    krt hollandlased olid neegrid enamus ja kui värava lõid tantsisid nagu aafriklased.
                    paponov oli väga rahul, kui värava lõi.

                    Kommentaar


                      Täna siis kella 18st Le Coqil Horvaatiaga.
                      "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                      Kommentaar


                        Ainus asi oli positiivne - Eesti värav.

                        Kommentaar


                          ülisitt mäng oli.

                          Kommentaar


                            vot puudu jääb just võitlustahtest ja võidutahtest. Loomulikult veel paljudest asjadest, nagu elementaarne söödumäng, võiks treener anda käsu, et poisid peavad tegema vähemalt 10 õnnestunud söötu järjest oma mehele, siis suudaks äkki vastast väsitada ka neid jooksutades. Teiseks on kaitsemängus arengut vaja, käisin täna Norra - Hollan mängu vaatamas ja seal tõusid mõlema meeskonna kaitsed pea keskjoonele ja üritasid vastaseid suleseisu jätta, Eesti poisid aga seisavad oma karistusalast max 10 metra kaugusel pole siis ime, et keskväljal on vastasel palju vaba ruumi tegutsemiseks. pikaks läheb juba krt, aga üks point oleks veel, nimelt jällegi tuues näiteks mängu Norra - Holland, siis Eestile raskusi toonud hollenadi ääred ei suutnud Norra vastu mitte midagi, neile lihtslt pandi keha jõhkralt või kui mees hakkas mööda saama, siis lihtsalt võeti käisest kinni ja tirit maha, kaarti ei järgne, aga viga küll, peamine aga see, et mees ei läinud mööda. Igaksjuhuks siia ka, mulle lihtsalt meeldib ennast heal tasemel analüütikuna tunda

                            Kommentaar


                              Huvi pärast sao käidud UEFA kodukal ja vaadatud ,kuidas mängisid meie naabrid ja ka Euroopa pisiriigid.
                              Peab üldiselt häbiga tunnistama ,et oleme selles nimekirjas ilmselt täiesti viimased ,kui veel ka Norra mäng samamoodi lõppeb nagu Horvaatiaga siis kindlasti kohe.
                              Nagu ikka ,kuuleb alati midagi koondise telgitagustest . Kas kõik vastab tõele ,seda ma ei oska öelda aga toon mõned vihjed siin välja.
                              Koondis pole korralikult mängima pandud ja näiteks vene poisid üritavad tihti oma vahel kokku mängida selle asemel ,et paremal positsioonil olevale eestlasele palli anda.
                              Peatreener ei tea ikõikide koondise poiste nimesid!!!! No ,kui see vastab tõele siis on küll ikka asi täiesti pees.
                              Ise olin ma suvel Balti turniiril ja nägin kuidas me seal mängisime.Sellest mängust oleme kaugel. Kuigi Holland ja Norra on ülitugevad siis minu meelest ei ole Horvaatia midagi erilist.
                              Kiui poistel pole võitlustahet nagu siisn on mainitud siis on selles süüdi kindlasyi ka treenerid.
                              Minu meelest tuleks U-17 treenerid välja vahetada ja tunnistada nende töö ebarahuldavaks.
                              Samas sooviks kuulata meeste selgitusi . Kes siis l vastutab ja kus on vigu tehtud ,et järgmisel 16 aastal ei korduks sama.
                              Edaspidi võiks noortekoondiste peatreeneri kohtadele välja kuulutada konkursi või valida aastakäigu Meistriks tulnud klubist.

                              Kas kunagi saab kusagilt lugeda ,kuulda hinnaguid noortekoondistele ? Olgu see siis EJL ,mõne funktsionäri või mõne muu vastutava tegelase suust.

                              Ning lõpetuseks tuleks veel korra tagasi nende pisiriikide teema juurde.Vaadake kuidas on mänginud Island ,Fääri saared ! Kui me vihjame kogu aeg väiksele valikule siis mida peaksid need riigid tegema?
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Minu meelest tuleks U-17 treenerid välja vahetada ja tunnistada nende töö ebarahuldavaks.
                                Samas sooviks kuulata meeste selgitusi . Kes siis l vastutab ja kus on vigu tehtud ,et järgmisel 16 aastal ei korduks sama.
                                Edaspidi võiks noortekoondiste peatreeneri kohtadele välja kuulutada konkursi või valida aastakäigu Meistriks tulnud klubist.
                                eks see pohlaku süü ju tema toppis vazinski sinna. järgmine aasta on keegi jälle floora süsteemist nii nagu pohlakul tuju tuleb. pohlak mehitab treenerite kohti mitte keegi teine ju. paneks tiiduse parem, ta oskab noortega tööd teha vast ta on eestis üldse parim noorte treener. aga see ongi eetsi jalgpall kus üks mees teeb mis tahab meil, herr p.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X