320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Sociedad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real Sociedad

    Kas Real Sociedad suudab ka järgmine hooaeg ilma teha?

    #2
    Replying to Topic \'Real Sociedad\'

    kahtlen... ma pakun sellele meeskonnale kohta esikuuikus,aga selle hooaja edu ma arvan et nad ei korda,kuid see ju kõigest minu arvamus

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Real Sociedad\'

      Ma tahaks näha mida Sociedad CL-s korda saadab

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Real Sociedad\'

        Ise usun, et Meistrite Liigas võivad nad suhteliselt kaugele jõuda. Kõik oleneb, mis see suvi neile toob. Kui põhikoosseisust lahkub hulganiselt mängijaid mõnda muusse klubisse, siis on edu saavutamine kaheldav. Pakuks, et hea õnnekorral võidakse jõuda isegi veerandfinaalideni. Tõsiselt ei soovi, et selline klubi oma tähtmängijad maha müüks. Selleljuhul järgmine aasta Liigas esikohale ei võidelda.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Real Sociedad\'

          Sociedad võidab kohe kindlasti järgmine aasta ML karika ja oma liiga. Sellist meeskonna vaimu kui sociedadil pole veel kellegil. Isegi mitte raha Madriiidil.
          Euro kogemustega mängijaid peaks neil ka olema piisavalt. Alonso-Kovasevic-Karpin-Westerveld. Need on vähemalt kindlad keda ma tean ja kes ka mahuvad kindlalt ka algkooseisu. Siiamaani pole mingeid tõsised lahkujaid küll olnud. Igatahes oma lemmik tiimi poolt hoian kindlasi põialt järgmiseks aastks ja loodan et raha madriidiid jäetakse pika ninaga. Vot nii.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Real Sociedad\'

            Originally posted by lauri59


            Sociedad võidab kohe kindlasti järgmine aasta ML karika ja oma liiga. Sellist meeskonna vaimu kui sociedadil pole veel kellegil. Isegi mitte raha Madriiidil.
            Euro kogemustega mängijaid peaks neil ka olema piisavalt. Alonso-Kovasevic-Karpin-Westerveld. Need on vähemalt kindlad keda ma tean ja kes ka mahuvad kindlalt ka algkooseisu. Siiamaani pole mingeid tõsised lahkujaid küll olnud. Igatahes oma lemmik tiimi poolt hoian kindlasi põialt järgmiseks aastks ja loodan et raha madriidiid jäetakse pika ninaga. Vot nii.
            See on ikka väga vahva kui sa oma lemmik tiimist nelja mängija nime tead. Aga tuleb tõdeda, et Sociedad mängis tõesti ilusa hooaja aga see on päris suur küsimärk, kas nad suudavad seda teha 2 hooaega järjest. btw, päris vihane post sinu poolt
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Real Sociedad\'

              Ei säranud Leverkusen kaks hooaaega järjest, ei sära ka Sociedad.:P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                Originally posted by Lünk
                Ei säranud Leverkusen kaks hooaaega järjest, ei sära ka Sociedad.:P
                Sa lünk - särad oma lünkliku mälu või teadmiste poolest. miks vaatad ometi vaid meistrite liigat? ma küll ei arva, et ühe hooaja meeskonnaga tegemist on.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                  Kas keegi oskab öelda mis värk selle sociedadiga toimus, et järsku selline tõus tuli(rahasüst?)? Vaadates lähiajalugu on nas olnud stabiilselt ühe õnnetu koha peal

                  2002/2003 2 koht
                  2001/2002 13 koht
                  2000/2001 13 koht
                  1999/2000 13 koht
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                    ma arvan et sosiedadi tõusu taga on uue treeneri tulek sest võrreldes 2001/2002
                    hoojaga tuli 02/03 hooajal juurde vaid kaks uut mängijat( karpin westerveld ) paljud jalgpalli tundjad on õeldud et sociedadi uus peatreener tõi uued treening meetodid mida keegi varem pole kasutanud

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                      siiski kovacevic tuli ka juurde ja nihat kahveci tuli ka alles 2001/02 hooaja lõppueel.........aga ma arvan et sociedad suudab ühel rindel järgmine hooaeg hästi esineda arvatavasti Cl ma arvan et võivad alagrupist edasi saada, aga ma arvan et La ligas nad kannatavad kindlasti selle tagajärjel see on iga aasta nii olnud et kui väiksemad tiimid on Cl jõudnud siis koduliiga kannatab selle alll....(Genk, Auxerre, Leeds, Valencia, Leverkusen)
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                        Originally posted by daywalker


                        Originally posted by lauri59


                        Sociedad võidab kohe kindlasti järgmine aasta ML karika ja oma liiga. Sellist meeskonna vaimu kui sociedadil pole veel kellegil. Isegi mitte raha Madriiidil.
                        Euro kogemustega mängijaid peaks neil ka olema piisavalt. Alonso-Kovasevic-Karpin-Westerveld. Need on vähemalt kindlad keda ma tean ja kes ka mahuvad kindlalt ka algkooseisu. Siiamaani pole mingeid tõsised lahkujaid küll olnud. Igatahes oma lemmik tiimi poolt hoian kindlasi põialt järgmiseks aastks ja loodan et raha madriidiid jäetakse pika ninaga. Vot nii.
                        See on ikka väga vahva kui sa oma lemmik tiimist nelja mängija nime tead. Aga tuleb tõdeda, et Sociedad mängis tõesti ilusa hooaja aga see on päris suur küsimärk, kas nad suudavad seda teha 2 hooaega järjest. btw, päris vihane post sinu poolt
                        Ma ei tea sociedadist mingit suvalist 4. meest. Ma olen peaaegu kõiki nende selleaasta liiga mänge vaadanud. Kui sa lugesid korralikult siis need keda nim. olid eurokogemustega mängijad keda ma kindlat tean.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                          selline nukker uudis, et euroopa rahajõmmid meelitavad san sebastiani kaptenit De Pedrot, link siin
                          www.jalgpall.ee
                          http://www.last.fm/user/lennartk

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                            Originally posted by lennu


                            selline nukker uudis, et euroopa rahajõmmid meelitavad san sebastiani kaptenit De Pedrot, link siin
                            mis ajast Bordeaux ja Southampton \"euroopa rahajõmmid\" on?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                              eurospordi artiklis oli lause: the San Sebastian team cannot compete financially with Europe\'s big boys, sellest ka euroopa rahajõmmid. ja Epic kas on mõtet iga sõnapaari peale ilkuma hakata? kui sa tahad sellel teemal arutada siis saada priivaat sõnum muidu läheb off-topicuks asi kätte ära
                              www.jalgpall.ee
                              http://www.last.fm/user/lennartk

                              Kommentaar

                              Working...
                              X