Lehekülg 2, kokku 135 EsimeneEsimene 1234561252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2682
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Kes järgmisena?\'

Gruznov ei lähe enam eriti mitte kuhugi ning selles pole tal süüdistada mitte kedagi peale iseenda. Punkt.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Originally posted by Martin

Gruznov ei lähe enam eriti mitte kuhugi ning selles pole tal süüdistada mitte kedagi peale iseenda. Punkt.
    Ta vorm on viimasel ajal langenud, võib-olla on oma põhjus suitsetamisel. Kuuldavasti olevat ta isegi ükskord liigamängu vaheajal duziruuis tobi teinud :/
    Joga Bonito!!!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by daywalker

Ta vorm on viimasel ajal langenud, võib-olla on oma põhjus suitsetamisel. Kuuldavasti olevat ta isegi ükskord liigamängu vaheajal duziruuis tobi teinud :/
    Oi, see oleks küll ime.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Jun 2003

Originally posted by daywalker

Oi, see oleks küll ime.
    Mis asi?
    Joga Bonito!!!

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Tal tekkis masendus peale seda Zenidi juhtumit, ta ütles, et ei hakka iial eestis enam mängima.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

olge normaalsed Narvas ple suitsetamine mingi uudis peaasi on seal et systal sõber polex.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Originally posted by lennu

ma mäletan juttu, et mingi vene kõrgliiga klubi tegi transile pakkumise, et osta gruznov, kuid trans lükkas selle tagasi, mu mälu võib ka petta, eks te siis parandage
    Pakkumist ei olnud.

oli ametlik pakkumine 2miljonit krooni

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

ma arvan et florast ei lähe niipea kedagi

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

peale seda hooaega läheb väga tõenäoliselt Hamre kuhugi ja ehk vel keegi Stepanov,Lindpere,Allas.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Originally posted by PraS

peale seda hooaega läheb väga tõenäoliselt Hamre kuhugi ja ehk vel keegi Stepanov,Lindpere,Allas.

Just loodan väga, et kuhugi suunduvad nii Allas kui ka Stepanov. Eriti hea koht kuhu minna oleks kindlasti Norra.Kuid kui natuke optimistlikum olla siis miks mitte ka Holland.

Ja isiklikult loodan et Hamre veel paar hooaega Floras mängib.Kuigi see eriti tõenäoline ei ole.

Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

olen rääkinud spordiarstidega ning Gruznovi tõsine probleem on tema põlved. pidi olema veel võimalik korda saada, aga siis vajaksid mõlemad miskit operatsiooni ...
    igatahes lasi Trans tookord oma võimaluse käest (oli vist koguni 600 000 USD-i). teist sellist enam ei tule, vähemalt Gruznovi eest!

Liitus foorumiga
    Jun 2003

Isiklikult arvan, et Lindpere - sellise võitlusvaimuga mängijat tahaks iga klubi.
    Joga Bonito!!!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

ma olen realist või isegi pessimist aga flora eestlastest see aasta ei lähe keegi kuskile nad proovivad mehi koondisega reklaamida kyll aga sealt ei osteta kyll yhtegi eestlast, tasuta veel võibolla

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2003

Originally posted by käbi

ma olen realist või isegi pessimist aga flora eestlastest see aasta ei lähe keegi kuskile nad proovivad mehi koondisega reklaamida kyll aga sealt ei osteta kyll yhtegi eestlast, tasuta veel võibolla
    Isiklikult usun,et Allas,Reim või Stepanov võivad suunduda kuhugi.......asi ei olegi reklaamis,eelnimetatud mehed suudavad ilma reklaamitagi välismaale trügida.
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

Meeskonnaliige Kasutaja sell8 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Raudselt Allas

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2003

Ega mul selle vastu midagi ei oleks kui Allas oleks järgmine Aga samas oleks mul parem meel kui Reim oleks järgmine.....ta juba piisavalt oma oskusi siin ja soomes näidanud,oleks viimane aeg kuhugi tugevamasse liigasse minna.Kasvõi karjääri lõpetama.
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

Meeskonnaliige Kasutaja sell8 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Kui Reim veel üldse läheb siis vist kahjuks jah karjääri lõpetama

Eesti koondislane Kasutaja -madis- avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Originally posted by doggi20
    Ega mul selle vastu midagi ei oleks kui Allas oleks järgmine Aga samas oleks mul parem meel kui Reim oleks järgmine.....ta juba piisavalt oma oskusi siin ja soomes näidanud,oleks viimane aeg kuhugi tugevamasse liigasse minna.Kasvõi karjääri lõpetama.
    Ei mina usu, et järgmine Reimi kord on. Mees alles raskest vigastusest ja operatsioonist taastumas. Mine tea, missugusesse vormi ta üldse hooaja lõpuks jõuab ning vaevalt ta see hooaeg jõuab kellelegi silma hakata. Aga elame-näeme, loodetavasti läeb kõik paremuse poole.
    Vaikus

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2003

Originally posted by madman666

Originally posted by doggi20
    Ei mina usu, et järgmine Reimi kord on. Mees alles raskest vigastusest ja operatsioonist taastumas. Mine tea, missugusesse vormi ta üldse hooaja lõpuks jõuab ning vaevalt ta see hooaeg jõuab kellelegi silma hakata. Aga elame-näeme, loodetavasti läeb kõik paremuse poole.
    Kahju jah et tal nii kehvasti on läinud.Reim on olnud juba aastaid minu lemmik,olen temale pöialt hoidnud ja lootnud et üxkord hakkab ka tal vedama,aga võta näpust.

Eesti koondislane Kasutaja U2 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

kui keegi ka lahkub,siis on kohaks ikkagi norra või taani.lahkujaks pakuks lindperet

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud