320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis vahet seal on, mis kultuur. inimene küsis, inimene sai vastuse.

    Kommentaar


      Oleneb ikka palju inimestest jalgpalliga tegeleb, ma usun, et T&T mängib iga teine nolk jalkat. Eestis on aga see ehk iga kümnes, kes mängib jalgpalli, ülejäänud teevad midagi muud(talvealad,pallimängud,raskejõustik,motosport jne)

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Oleneb ikka palju inimestest jalgpalliga tegeleb, ma usun, et T&T mängib iga teine nolk jalkat. Eestis on aga see ehk iga kümnes, kes mängib jalgpalli, ülejäänud teevad midagi muud(talvealad,pallimängud,raskejõustik,motosport jne)
        Sa unustasid mainida joomise.See ikka peamine ja kusjuures igal aastaajal.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Oleneb ikka palju inimestest jalgpalliga tegeleb, ma usun, et T&T mängib iga teine nolk jalkat. Eestis on aga see ehk iga kümnes, kes mängib jalgpalli, ülejäänud teevad midagi muud(talvealad,pallimängud,raskejõustik,motosport jne)
          ...naps, narko, vedelemine, hängimine, tsillimine, naps, narko...

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Oleneb ikka palju inimestest jalgpalliga tegeleb, ma usun, et T&T mängib iga teine nolk jalkat.
            T&T ehk Brian Lara kodumaal on konkurentsitult popim sport ikkagi kriket. Samas ei ole ülaltoodud väide päris vale kuna üsna palju harrastatakse kriketit ja jalgpalli paralleelselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas priity Vaata postitust
              T&T ehk Brian Lara kodumaal on konkurentsitult popim sport ikkagi kriket. Samas ei ole ülaltoodud väide päris vale kuna üsna palju harrastatakse kriketit ja jalgpalli paralleelselt.
              Lisaks muidugi on Kariibi mere basseini riigina seal ka väga populaarne pesapall. Ma ei oska küll öelda, et kas just jalgpallist populaarsem, aga nii mõneski selle regiooni riigis on see vaieldamatult spordiala nr.1.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                minge üürige viru hotellist endale tuba. Alati kui ma "Kes järgmisena?" - teemas uut postitust näen, siis tulen suure lootusega siia...
                Aga teemasse kah. Sergei Lepmets on hetkel Rumeeni kõrgliigaklubi juures ja arvatavasti sõidab koos meeskonnaga treeninglaagrisse Ungarisse. Super.

                Kommentaar


                  Võimalik, et järgmiseks osutub Siim Luts

                  Kommentaar


                    Kahtlen, kas ta Hollandi kõrgliiga taseme välja veab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas magicm Vaata postitust
                      Kahtlen, kas ta Hollandi kõrgliiga taseme välja veab.
                      Vbl jätaks selle Vitesse treenerite otsutada, või mis?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Võimalik, et järgmiseks osutub Siim Luts
                        http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2756
                        Mis sellest jutust sai, et Flora ei müü andekaid tüüpe enam ära? Mitte, et ma sellele vastu oleks, aga selline põhimõte käidi ju välja.

                        Kommentaar


                          Luts on andekas v?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            Luts on andekas v?
                            Ei ole või?
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Mis sellest jutust sai, et Flora ei müü andekaid tüüpe enam ära? Mitte, et ma sellele vastu oleks, aga selline põhimõte käidi ju välja.
                              Ma pakun ,et pigem uuritakse maad ja antakse Siimule võimalus välisklubi tegemistega tutvuda, teades juba ette ,et kaubaks seekord veel ei lähe.
                              Aga ,mis puutub Lutsu andekusse või mitte andekusse siis vähemalt eelmise hooaja lõpus oli ta üks Flora paremaid ja tegi minu meelest üsna korraliku arengu.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Alati ei pea andekas olema.Tööga võib ka kaugele jõuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X