320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma saan õigesti aru, et Stutti vorm läks koos Keviniga või mis selle vormilanguse põhjuseks on? Vahepeal oldi nagu päris kõvad juba ju.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
      Kas ma saan õigesti aru, et Stutti vorm läks koos Keviniga või mis selle vormilanguse põhjuseks on? Vahepeal oldi nagu päris kõvad juba ju.
      Ma eile vaatasin jah et wtf.. alles ma nägin neid mingi 8. koha peal - ei vaata Bundesligat tavaliselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Kas ma saan õigesti aru, et Stutti vorm läks koos Keviniga või mis selle vormilanguse põhjuseks on? Vahepeal oldi nagu päris kõvad juba ju.
        Oma roll on kindlasti Kevini vigastusel, kuid kindlasti omaosa et Kramny valikud mis alguses toitsid siis nüüd enam mitte.

        Kindlasti on analüüsitud ka Kramny stiili ja on läbi hammustatud.

        Ja minu arust peamine probleem on ikka Werneri eksimused väravaolukordades.

        Kommentaar


          Vahepeal kuulutas Kevin, et ta jääb ka siis Stutti kui klubi peaks alla langema.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Daimler AG on sponsorlepingut pikendanud. Seetähendab, et saab mersu kirju edasi näha. Sissetuleks 8-9 milli aastas.

            Gentner on lepingut pikendanud 2019a. suveni ja hetkel vigastusega väljas olev Ginczek 2020a. suveni. 2.BL kuluvad marjaks ära.

            Kommentaar


              Freiburg saab kenasti Stuttgartile möödumisel lehvitada ja edu teises liigas soovida. Tegelt on uskumatu, arusaamatu, kurb ja naljakas, kuidas üks klubi pole suutnud mitte midagi õppida hoiatavatest märkidest. Mitu aastat anti teine võimalus, aga järeldus nendest oli ümmargune null. Eelmise hooaja põhjal oleks võinud veidi drastilisemaid muudatusi teha. Aga see on juba võõras mure. Huvitav on näha, kui palju rahvast hiiglaslikul staadionil käima hakkab.

              Ja pull on see muidugi, et lisaks Stuttgarti põhimeeskonnale langes samal päeval 3.Ligast välja Stuttgart II (see oli küll juba ammuilma faktiliselt teada). Lisaks sellele suutis 3.Ligas viimase vooruga oma võimaluse kahe ebasoodsa tulemuse tagajärjel maha mängida Stuttgarter Kickers. Ehk siis kolm Stuttgarti meeskonda langes ühe päevaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Freiburg saab kenasti Stuttgartile möödumisel lehvitada ja edu teises liigas soovida. Tegelt on uskumatu, arusaamatu, kurb ja naljakas, kuidas üks klubi pole suutnud mitte midagi õppida hoiatavatest märkidest. Mitu aastat anti teine võimalus, aga järeldus nendest oli ümmargune null. Eelmise hooaja põhjal oleks võinud veidi drastilisemaid muudatusi teha. Aga see on juba võõras mure. Huvitav on näha, kui palju rahvast hiiglaslikul staadionil käima hakkab.

                Ja pull on see muidugi, et lisaks Stuttgarti põhimeeskonnale langes samal päeval 3.Ligast välja Stuttgart II (see oli küll juba ammuilma faktiliselt teada). Lisaks sellele suutis 3.Ligas viimase vooruga oma võimaluse kahe ebasoodsa tulemuse tagajärjel maha mängida Stuttgarter Kickers. Ehk siis kolm Stuttgarti meeskonda langes ühe päevaga.
                Staadioni ümberehitusele (ilma laiema sportliku visioonita) olen ka ise tähelepanu juhtinud. 3. Liga meeskonna langemine samal aastal on halb.. U19 ja alla aga hoopis teisest mastist.

                Aga Kickers jätke mängust välja. Kuigi illustratsioonina märgiline.

                Kui hakkasin ca aastal 1999 VfB-le kaasa elama, siis oli mitmelgi järgneval hooajal olukord suht hapu, aga ikkagi poleks oodanud seda, et ka päriselt alla langeme..

                Kommentaar


                  Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                  Staadioni ümberehitusele (ilma laiema sportliku visioonita) olen ka ise tähelepanu juhtinud. 3. Liga meeskonna langemine samal aastal on halb.. U19 ja alla aga hoopis teisest mastist.

                  Aga Kickers jätke mängust välja. Kuigi illustratsioonina märgiline.

                  Kui hakkasin ca aastal 1999 VfB-le kaasa elama, siis oli mitmelgi järgneval hooajal olukord suht hapu, aga ikkagi poleks oodanud seda, et ka päriselt alla langeme..
                  Kül teise klubi fänn aga kurvaks teeb ühe väärika klubi langus

                  Kommentaar


                    Kui mina 1996a. detsembris Stuttile kaasa elama hakkasin on olnud ka igasuguseid emotsioone. Tiitlivõit, UEFA karikavõitjate finaal ja DFB Cupi võit jne.

                    Üldiselt olen juba mingi 3dat hooaega seda meelt,et see kaader tuleb laiali saata.

                    Nüüd siis paistab,et asjad hakkavad äkki liikuma. President Wahler pani ameti maha. Krmany liigub suure tõenäosusega uuesti amatööride juurde. Dutt peaks ka lahkuma.

                    Ma sooviks näha, et meil oleks taaskord treener kes omi kasvandikke julgelt usaldab ja neid esindusmeeskonda lülitab mitte nagu viimased aastad näidanud on, et me loobume oma mängijatest ja teised satsid teevad neist tippmängijad.

                    Uuel hooajalt ootaks, et nii mõnigi noor saaks suuremat rolli meeskonnas.

                    Ära müüakse tõenäoliselt Kostic, Werner ja nii mõnigi teine. Õnneks on palju lepinguid ka lõppemas.

                    Muideks et vähe veel jalgpalli krahhist Stuttgartis siis Mercedese sõitjad F1-s mõtlesid ka õnne omavahel proovida ja tegid koos avarii

                    Must nädalavahetus.

                    Kommentaar


                      Didavi lõi siis oma tulavase klubi vastu selle kena karistuslöögi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Didavi lõi siis oma tulavase klubi vastu selle kena karistuslöögi?
                        Jah Didavi läheb Wolfsburgi. Talvel rääkis muidugi vahvat juttu,et läheb aint siis ära kui saab uues meeskonnas euroopas mängida. Otsuse tegi ta huntide sekka minna juba vebris.

                        Kommentaar


                          Dutt läinud!
                          2BL äss Luhukay on toodud peatreeneriks.

                          Kommentaar


                            Täna on siis heteroseksuaalsele inimenele väga kurb päev Pettumus on meeletu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Täna on siis heteroseksuaalsele inimenele väga kurb päev Pettumus on meeletu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Pereväärtuste eest seisvale PraS-ile ei mahu hinge, et Stuttgari uuteks spordidirektoriteks (või mis iganes täpne ametinimetus on) said Marc Kienle ja Thomas Hitzlsperger. Viimane neist on juhtumisi homo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X