320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

    Teab keegi rääkida sellisest tüübist nagu Felix Magath.
    Niipalju kui mina tean, on ta üks siukesi tüüpe kes teeb s.tast saia.Kuid vanasti kaasnes selle saia tegemisega mängijate protestid kuna Magathi trennid pidid olema rängad.Nii rängad et vutimees Salou ütles nii \"Felix Magath ist der letzte Diktator Europas.\" Lisaks suutis ta tihti minna raksu klubi presidentidega.
    Ma ei ole enam saksa liigat näind 2 aastat.Tahaks teada kas Magath on ikka sama kuri või on ta muutund targemaks (human touch) ja ei piitsuta lamppi.
    Igatahes ,ta on VfB mülkast parnassile tagasi viinud.
    Lõpetuseks üks kild veel Magathist
    Jan-Aage Fjörtoft ütles nii kui Frankfurt jäi BL püsima ;Ob Felix Magath auch die Titanic gerettet hätte, weiß ich nicht - auf jeden Fall wären alle Überlebenden topfit gewesen

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

      magathist, v6ib öelda, et nii meeskond kui treener otsisid teineteist ja leidsidki. eks magath tuli stuttgardissegi meeskonda liigast väljakukkumisest päästma, sel alal oli ta endale juba nime teinud, aga millegipärast kauemaks püsima polnud suutnud jääda. tol 2001 aastal olin minagi, nagu suht paljud fännid kurvad, et rangnick treeneriametist lahti lasti ja \"tulet6rjuja\" \"Quälix\" magath asemele pandi. ja sel aastal hoidsime k6ik pöialt, et magath assaueri pakkumist schalkesse minna ometi vastu ei v6taks.......

      bl-is valiti ta eelmise hooaja \"aasta treeneriks\"

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

        Originally posted by Trezeguet


        Nende parim mängija on Kuranyi!!!!!
        Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

          Originally posted by Roberto Carlos

          Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...
          fakin idiot

          ei mul ei ole hirm naha all,miks peakski.......and the idiots...make it two
          btw:ei hakand uut posti tegema,liiga mõtetu ja vabandan OT pärast
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

            Originally posted by H.M Murdock


            Originally posted by Roberto Carlos

            Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...
            fakin idiot
            kas hirm naha all vä?

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

              mul on üks küssa laiemale ringile - kus te 1.oktoobri mängu vaatate? kas on tallinnas m6ni pubi v6i koht, kus rohkem saksa-jalgpalli-meelsed koos on? ja vfb-manu mängu ülekantakse?

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                Originally posted by fennek4


                mul on üks küssa laiemale ringile - kus te 1.oktoobri mängu vaatate? kas on tallinnas m6ni pubi v6i koht, kus rohkem saksa-jalgpalli-meelsed koos on? ja vfb-manu mängu ülekantakse?
                mängu kantaxe yle Hiiu Pubis ........... ja muidex saime me jälle võidu ja seekord hoidsime jälle oma tagala puhta ja tulemus oli 3:0

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                  Eelmine hooaeg näitas, et Stuttgardil on väga hea hoog. Ma mõtlesin, et see mingi nähtus (nagu Blackburn tuli mingi 90-ndatel Inglise meistriks) ja järgmine hooaeg kuskil keskel lõpetab. Aga praeguse seisuga mängib Stuttgart väga hästi. Saksamaal ollakse liidrid ja värav on hoitud puhtana 7 mängu(!). Nüüd ma ootan lausa huviga ManU. mängu. Ma nii lootsin, et TV3 näitab seda mängu (ikkagi ManU. see oleks pidanud Mardisalule meelepärane olema) aga näitab hoopis Reali. Aga ma olen mingi 90% kindel, et Stuttgart võidab ManU-t.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                    SAT1 pealt võid seda ka otse näha.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                      jah sat1 näitab otse mis värk on .
                      loodan ka bayernifännina et et stuttgart homme manu vastu nulli hoiab ja ees mõne ära lööb , neid lööjaid on neil piisavalt .
                      Cacau on näitaks üks huvitav mängija , kes eelmine hooaeg nürnbergi eest mitmeid ilusaid kolle lõi , aga see hooaeg veel suht nähtamatu olnud , eks ta ükskord avaneb .
                      aga kõigepealt on vajamanu vastu püsida , ja siis veel natuke bundesligas nulli hoida ja nullirekord võib saada uue omaniku
                      edu

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                        Ja ManU ongi purustatud.Noh mis nüüd purustatud, aga võidetud 2-1.ManU värava autor nistekas pendlast.Stuttgart oleks võinud ka 3-1 võita, kuid Howard suutis pendla tõrjuda Igatahes jõudu ja jaksu Stuttgardile edaspidiseks

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                          Auf, auf, VfB --- auf, auf, VfB!

                          Te olete hetkel BLi silmailu. Järgmine kord aga palun veidi kindlamat võitu, käed värisevad siiani.
                          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                            Mida ma ütlesin aaaye, võitsidki ära. Ma oleks võinud kellegiga kihla vedada, et ManU. kaotab. Einoh kahju ainult sellest, et koolis ma pakkusin 3-1 võitu ja, et Howrd pendla tõrjus. Oleks seis tulnud 3-1 oleks ma mingi 60.- saanud - seegi on raha.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                              SUPPER STUTTGARD JÄTKAKE SAMAS VAIMUS EDASI!!!
                              KUIGI MANU VALDAS PALLI ROHKEM OLI STUTTGARDI KAITSE SEE MIS MÄNU RÜNNAKUD 100%PEATAS. SUPPER!!!.:P
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'VfB Stuttgart\'

                                jaa jaa , tuletõrjuja felix magath on kõva töö stuttgardi mängus ära teinud .
                                kaitsemäng ja kontrarünnakud on super .
                                mängu tegija oli ungarlane Imre Szabics , mees kes veel eelmine hooaeg istus sturmi grazi (vist) varumeestepingil , jällegi väga hea ost magathi poolt (kui seda ostuks saab nimetada , mees saadi ilma üleminekutasuta) .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X