320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantastiline!

    3-0 edu mängida maha 20 mintaga Seda suudab aint stutt

    Kommentaar


      Köln sai vapustava pennu ja meile ei antud päris mitut pennut.

      Kohtunikud meilt siis mingi 7-8 punni röövinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Köln sai vapustava pennu ja meile ei antud päris mitut pennut.

        Kohtunikud meilt siis mingi 7-8 punni röövinud.
        Võiks ikka ise palli tühja väravasse lükata mitte niisama karistusalas peale igat väiksemat segadust kätega vehkida.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Köln sai vapustava pennu ja meile ei antud päris mitut pennut.

          Kohtunikud meilt siis mingi 7-8 punni röövinud.
          Ei oska kommeneteerida,kuna mängu ei näinud ,aga tuleb nõustuda Prassi lemmikutele on liiga tehtud kyll.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            mille eest Marcia platsilt minema saadeti ?

            Kommentaar


              Algselt postitas reio Vaata postitust
              mille eest Marcia platsilt minema saadeti ?
              Tõenäoliselt ebasobivate väljendite kasutamie eest hr Starki aadressil.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Ma sellest Rumeenia tropist aru ikka ei saa. Samas pilte vaadates siis ma arvan,et kohtunikul läksid kaardid sassi, kuna kaarti vaadates on ta suht ehmunud.

                Marica sai siis klubi poolelt ka väidetavalt 50 kilo euri trahvi ning Kuzmanovic sai ka trahvi, kuna ei läind fänne tänama. Kuzmanovici vastu tunneb väidetavalt huvi ka Genoa.

                Mul lihtsalt pole sõnu selle kamba kohta enam.

                Bobic võiks vähe ka lõuna-am suunal vaadata ning mõne hea playmakeri või ründaja seal välja võluda.

                Kui aga Podolskil on 5 milline klausel siis võiks ju tema Stutti tuua või mis arvavad undusk ja co?

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma sellest Rumeenia tropist aru ikka ei saa. Samas pilte vaadates siis ma arvan,et kohtunikul läksid kaardid sassi, kuna kaarti vaadates on ta suht ehmunud.

                  Marica sai siis klubi poolelt ka väidetavalt 50 kilo euri trahvi ning Kuzmanovic sai ka trahvi, kuna ei läind fänne tänama. Kuzmanovici vastu tunneb väidetavalt huvi ka Genoa.

                  Mul lihtsalt pole sõnu selle kamba kohta enam.

                  Bobic võiks vähe ka lõuna-am suunal vaadata ning mõne hea playmakeri või ründaja seal välja võluda.

                  Kui aga Podolskil on 5 milline klausel siis võiks ju tema Stutti tuua või mis arvavad undusk ja co?
                  Miks sa arvad et Podolski tahab Teises Bundesligas mängida?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Kui aga Podolskil on 5 milline klausel siis võiks ju tema Stutti tuua või mis arvavad undusk ja co?
                    No Köln oleks kindel võitja sellest tehingust. Stut aga...
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      mõlemad ikkagi teel ju 2. bundesliigasse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas reio Vaata postitust
                        mõlemad ikkagi teel ju 2. bundesliigasse
                        7-0 läheb ikka kiirelt meelest

                        Kommentaar


                          muidugi läheb, kui sellele järgnes mõni aeg hiljem 4-0 kölnis:P

                          Kommentaar


                            Paistab,et üteldakse lahti nelikust Khalid, Kuzmanovic, Pavel ning Marica. Kõige rohkem oleks vast kahju kui Pavel lahkub.

                            Kui neist ka lahti saadakse siis täehndab see selgel tseda,et omade kasvandike osakaal peaks kasvama, kuna arvata on, et lisa väga ei tooda.

                            Ehk oleks tõesti aeg uus meeskond luua ning siis taas tippu naasta.

                            Keskväljal peaks meil kvaliteeti piisavalt olema, et ülesse poole rühkima hakata. Duublist võiks siis tõmmata ka Raphael Holzhauser ülesse, et 3. liigas mehetegusi tegev kutt ka vähe kõrgemat mängu saaks proovida. Muid väga noori mängumehi sealt tõmmata pole.

                            Kommentaar


                              Kui mingeid uustulnukaid tahate ära saata, siis minu silmis pigem Mauro. Pavelil ja Zdravkol mingit süüd ei näe. Marica nkn ei skoori.

                              Kommentaar


                                Hämmastav sats!

                                Jube kaitse. 3.5 milline mees oli jälle tasemel. Boka oli ka väga tore. Ootan uut treenerit või siis, et Kelleril oleks mune ja kutsuks vendi keda ka tulemus hooliks mitte ei teeks mingit jubedat värki.

                                Kevade ja praeguse vahe ongi selles,et siis Cacau tassis ja nüüd on ta nagu koguaeg ehk siis sitt.

                                Arvan,et iga tõsine fänn vihkab hetkel sellist emotsioonitut satsi. Timo ei suuda mängijaid ette võtta, "ambitsioonikas" tropp Träsch on suutmatu midagi tekitada ja eksib ikka labaselt keskväljal, Gentner ikka pole keskpoolik, Harniku headus avaldub ainult ründaja taga, Niedermaier on vahetus mitte põhimees BL võistkonnas.

                                Fredi ma loodan,et sul on mune ja teed otsustavad lükked.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X