320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küsin MIKS sa seda teed? Praegu on aasta 2015.....ainuke mida kodanikud titty ja de pussy tänasel päeval musitavad on Maikoni vänt ja äkki Iturbe kannikad....Ei ole teil kedagi klubi vedamas veel vähem koondist....sinna lihtsalt mercenary puujalgu ei kutsuta.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Kuigi Inglismaa poolt, siis peab möönma, et hästi mängitud värav. Huvitav, kas Chiellini on varem paremaga sääraseid assiste andnud?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Nagu arvata oligi kuulas Conte mind ja lasi Candreval puhata...samas Parolo jooksis kogu mängu...aga noh Lazio ei ole kade ja annab mehi koondisele hea meelega.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Noored u17 edensid Bulgarias järgmisse ringi, loodame et saavad 6 parema hulka ja pääsevad
          mm-ile.



          Forza Italia!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            Teil oma Fellaini ka pundis nagu näha

            Kommentaar


              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                Euro 2016? Ega Itaalial neid tipuründajaid enam ülearu ei ole
                Berardi, Zaza.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Berardi, Zaza.
                  Nojah, sellegipoolest on valik suhteliselt kitsas. Teatavad šansid on vast ka Rossil, kui vaid see tema vigastustejada ära lõppeks. Igal juhul, kui Toni samamoodi jätkab, siis tuleb Contel temaga arvestada.

                  E: Ka Quagliarella on täitsa korralikult mänginud, hooaja peale 43 mänguga löönud 16 väravat.

                  Kommentaar


                    Lisaks Pelle, Immobile...

                    Arvestades Conte taktikat, siis palju neid tipuründajaid vaja on, et nii suur puudus kohe on?

                    Kommentaar


                      Kahe ründajaga mängides sobib ka El Sharaawy kindlasti tippu.

                      Kommentaar


                        Minu meelest on mure üsna aus. Kui nüüd Itaalias lammutanud pensionärründajad kõrvale jätta, siis on ju seis üsna nukker. Pelle lõi Premmis küll kaksteist, aga minu silmis pole ta väga tõsiseltvõetav ründaja, kellega suurt mängu mängida. Immobile jäi Saksamaal vapsjee kolme värava peale ja Balotelli Liverpooli aastast ei tasu üldse rääkida. Ja kui nüüd koduliigat vaadata, siis Berardi lõi 15, aga ta pigem äär kui selline ja lisaks on suured küsimärgid mehe vaimse külje osas. Zaza, Paloschi, Gabbiadini, Destro lõid küll kümne värava kanti, aga tippründajatest ei saa neist kellegi puhul rääkida. Et seis on sitt, mis sitt minu meelest. Aga õnneks pole suurturniir selle aastal ning eelpool mainitud mängijatel ja miks mitte ka mõnel üllatajal terve hooaeg aega, et korralik läbilöök teha. Kui nüüd sellel suvel EM oleks, siis oleks seis väga nukker.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Minu meelest on mure üsna aus. Kui nüüd Itaalias lammutanud pensionärründajad kõrvale jätta, siis on ju seis üsna nukker. Pelle lõi Premmis küll kaksteist, aga minu silmis pole ta väga tõsiseltvõetav ründaja, kellega suurt mängu mängida. Immobile jäi Saksamaal vapsjee kolme värava peale ja Balotelli Liverpooli aastast ei tasu üldse rääkida. Ja kui nüüd koduliigat vaadata, siis Berardi lõi 15, aga ta pigem äär kui selline ja lisaks on suured küsimärgid mehe vaimse külje osas. Zaza, Paloschi, Gabbiadini, Destro lõid küll kümne värava kanti, aga tippründajatest ei saa neist kellegi puhul rääkida. Et seis on sitt, mis sitt minu meelest. Aga õnneks pole suurturniir selle aastal ning eelpool mainitud mängijatel ja miks mitte ka mõnel üllatajal terve hooaeg aega, et korralik läbilöök teha. Kui nüüd sellel suvel EM oleks, siis oleks seis väga nukker.
                          Mis Berardi vaimul häda?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Mis Berardi vaimul häda?
                            Olevat selline vaikne introvertne düüd, kellest keegi päris sotti ei saa. Pea igas mängus toimuvad äraflippimised platsil, millega Berardi korjab kümneid kaarte hooajal; hooti totaalselt tujutu mäng, kui mängu alguses asjad välja ei tule; u-19 koondise juurest sõnagi lahkumata äraminek olulise kvalifikatsiooni mängu eelõhtul, millega läks vist kõigiga raksu jne. Ehk selliseid ohumärke on mitmeid. Füüsilise/tehnilise poole pealt on mehel kõik olemas, et peagi Itaalia põhitäkk olla, aga muus osas on veidi skepsist. Eks see on ka peamine põhjus, miks Juventus veel päris 100% kindel pole, kas noormees tahetakse tiimi tuua (kuigi viimase aja juttude põhjal pigem ikka tuuakse ära).

                            Aganoh, ilmselgelt Messi uus tulemine

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Minu meelest on mure üsna aus. Kui nüüd Itaalias lammutanud pensionärründajad kõrvale jätta, siis on ju seis üsna nukker. Pelle lõi Premmis küll kaksteist, aga minu silmis pole ta väga tõsiseltvõetav ründaja, kellega suurt mängu mängida. Immobile jäi Saksamaal vapsjee kolme värava peale ja Balotelli Liverpooli aastast ei tasu üldse rääkida. Ja kui nüüd koduliigat vaadata, siis Berardi lõi 15, aga ta pigem äär kui selline ja lisaks on suured küsimärgid mehe vaimse külje osas. Zaza, Paloschi, Gabbiadini, Destro lõid küll kümne värava kanti, aga tippründajatest ei saa neist kellegi puhul rääkida. Et seis on sitt, mis sitt minu meelest. Aga õnneks pole suurturniir selle aastal ning eelpool mainitud mängijatel ja miks mitte ka mõnel üllatajal terve hooaeg aega, et korralik läbilöök teha. Kui nüüd sellel suvel EM oleks, siis oleks seis väga nukker.
                              Ei näe probleemi. Kõik uued ründajad on suhteliselt noored ja alles arenemas. Immobile, Destro, Zaza, Balotelli, Berardi on kõik potentsiaalsed 25+ väravat mehed. Euroni on veel omajagu aega ja küll selleks ajaks õiged mehed paika saab.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Berardi on peast veidi Kleverli Tom või jaak Ratastool. Noh aegajalt ei suuda talitseda ennast.

                                Aga mis puutud ründajatesse, siis seis on väga nukker? Kas tõesti ei ole usku, et üks nr9 suudaks suvel mängida? Äärte ja alumiste ründajate osas ka valik ju viisakas. Et palju neid meeskondi siis euroopas on, kellel tunduvalt parem see seis?

                                Candreva, Shawa, Gabbiadini, Zaza, Vasquez, Sansone, Insigne...TSAKKERINI! Ma ei tea, seksi küll ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X